שרשור עדכונים קישורים ושאר ירקות

svtar25

Well-known member
גם פוסט של תמי בסטורי, שבאה לתמוך במריה רמז על פרידה

גם האינסטגרם של בועז "אהבה חופשית" רמז על פרידה, מחיקת תמונות. הבעיה היא שמשפחה של בועז לא תקבל את מריה מתוך כעס על מה שקרה בבית האח. במצב כזה, כרגע בלתי אפשרי להמשיך את מערכת היחסים. לגבי רועי, הוא היה מאוד פוליטיקלי קורקט, בוודאי שהוא ידע על הפרידה מבועז, כולנו ראינו או שמענו על הסטורי של תמי שנמחק, ובו הופיע רועי...אז הוא נפגש עם מריה ולא שמעה שהיא נפרדה מבועז? אה, מהו אמר " אנחנו מדברים בטלפון מדי פעם...לא אמר כלום שנפגשו בחג..." לא בטוח שיש זוגיות חדשה למריה, עם רועי, אפילו אם כן, הם לא יצאו בהכרזה על זוגיות מהר מידי.

נשר100

New member
מה ההתממות, מריה ורועי כנראה יותר "מנפגשים במקרה אצל תמי"

לאט לאט הפרטים נחשפים
תודה לבועז ותמי
בהמשך נדע בדיוק מה הסטטוס של רועי ומריה

אוריני3

New member
לדעתי הסטורי היה מיותר. גם אם מריה ובועז נפרדו קודם והיתה

הסכמה ביניהם לגבי זה הסרטון הזה כנראה גרם לו לבושה ואי נעימות כי דבר אחד להפרד בשקט ודבר שני לראות בילוי באותו מקום (גם אם הבילוי שלהם לא היה משותף).
בכל מקרה התגובה של בועז מאוד מכבדת וראויה לציון. לא פותחים דברים בתקשורת בכדי שיעשו מהם מטעמים.
אולי יש לו גם תקוה קטנה "כשהאורות" שמריה נמצאת בהן יתעמעמו מעט היא תתגעגע ותחזור.
כרגע מריה באופוריה, סיקור גדול, קמפיינים וחברה חדשה וכולה מוקפת אהבה.
בעוד חודש את אף אחד זה לא יעניין ותשאר רק הקריירה ולא הרעש סביב.

נשר100

New member
למה להקטין-מריה ורועי לא נפגשו במקרה (היו שם 6 מבוגרים וילד)

מה יהיה בהמשך מי יודע?
כרגע נראה שמריה ורועי מנסים להתחיל קשר
מחוץ לבית האח

אוריני3

New member
לא אמרתי שנפגשו במקרה. כתבתי שהפגישה לא היתה אישית.

אם היו רוצים היו נפגשים לבד ואף אחד לא היה יודע.
מריה כנראה ידעה שרועי יהיה אבל היא הגיעה למפגש כי רצתה להיות בחברת אנשים ולא בגלל רועי.
גם אם מנסים להתחיל קשר (וזאת זכותם אם מריה ובועז נפרדו) עדיין לא יפה להלעות סטורי כזה מוקדם ולבייש ובעיקר להכאיב לבועז. לא לשכוח שתמי ובועז נפגשו מחוץ לאח ותמכו יחד במריה ותמי הכירה את בועז, הוא לא זר לה. והיא גם ידעה כמה בועז אוהב, מחכה ותומך.
אפשר היה לחכות עם הפומביות של המפגש, אלא עם כל המטרה היתה לעורר עניין סביבם וגם על חשבון בועז.

אלזה4

Well-known member
לא מסכימה עם מה שאת כותבת..סורי..את מאוד נחרצת

כותבת מה בא בחשבון למריה ומה לא בא בחשבון.
כותבת שהם עושים תרגיל ביחסי ציבור.
לדעתי את טועה...(שוב..)
ואגב...לפעמים נמנעים מפגישה אישית "כשהמצב עדין" ומעדיפים שיהיו נוכחים עוד אנשים בחדר כדי למסך את הרצון המשותף להיות ביחד.....

אוריני3

New member
יכול להיות שאת צודקת, אני לא שוכחת שרק ברביעי האחרון בועז

ביקר את מריה בסט וצולם שהוא מנשק אותה ומחבק אותה ואף כשהתראיין אמר שממשיכים הלאה ומשאירים את מה שהיה מאחור אז כנראה שכן היתה לו תקוה ובעיקר רצון שהקשר ביניהם ימשיך. הם גם אמרו שהיו קוראים כל מה שגברים כותבים לה בתגובות והיו צוחקים ביחד שסביר להניח שחלק מהתגובות היו בעל תוכן מיני.
לגבי התרגיל ביחסי ציבור אני חוזרת בי ולא בטוחה שכך העניין אבל בועז שידר שהוא יעשה מה שטוב ונכון עבור מריה והקריירה כך שגם אם היא תחליט להפרד בשביל עוד ספוט וכותרות הוא יזרום.

efratit7

New member
לדעתי מריה הוזמנה למסיבה של תמי -והיא זו שביקשה מתמי להזמין

גם את רועי משום שהתגעגעה לאינטראקציה אתו (תמי ורועי עצמם לא היו קרובים במידה שתמי תזמין אותו מיוזמתה) - אם הקשר ביו מריה לרועי התפתח ליותר ממפגש ידידותי -נדע רק בעתיד

אוריני3

New member
אף אחד לא יודע מה היה באמת. דווקא תמי ורועי מרגע שהודח היו

בקשר טוב. אני מניחה שמריה ידעה ואולי בגלל שזה זוגות רצתה גם את רועי שם שלא תתקע להם כגלגל חמישי.
לדעתי מריה ורועי בקשר ידידותי. מה יהיה לא ידוע.
אולי יתחילו להסתובב יחד והסטורי הזה היתה הכנה לכל הלשונות והתגובות לפני שיראו יחד בפומבי.
היא אמרה שהיא לא תוותר על רועי כידיד ובשובע האחרון בלעדיו הוא היה מאוד חסר לה ולא פעם הביעה את הגעגועים אליו.
לא נראה לי שתפצח ברומן עם רועי, אמרה שהבית מאוד מבלבל וזהו.

ariel1612

New member
לפי מה שאומרים הכל התחיל במסיבת סיום של האח אז הם כבר היו

יחד למה שלא תזמין אותם כזוג ?

אוריני3

New member
יכול להיות. מסיבת הסיום נערכה בחמישי בירב ומריה הגיעה

בגפה, יותר נכון הסוכן היה שם. בני הזוג של מירב, סימה ולירון היו שם אז כנראה שכבר אז היה קצר בין בועז ומריה והיא היתה משוחררת יותר לבלות עם רועי. גם מידיעה שבועז נגמר ואין פה בגידה או שקר.

ariel1612

New member
עם כבר מדברים על בגידה אז לדעתי להגיד למישהו יש לי רגשות

אלייך מול כל המדינה בידיעה שיש לה חבר בחוץ, זה יותר מנשיקה עבורי ולכן אני חושבת שהיא בגדה בבועז עוד כשהייתה בבית, אם היא הייתה הולכת עם הרגשות שלה כפי שמגי עשתה, אזי הייתי מעריכה אותה הרבה יותר.
אבל זאת אני

אוריני3

New member
בין מגי וישראל היתה משיכה וזרימה. מלבד הנשיקת אפים

הילדותית ולא במקום אף אחד שם לא ראה דנעשה מעבר לזה גם אם היה רצון.
המערכת יחסים שלהם התחילה אחרי דניריטה שחרר אותה סופית. אני הבנתי שלפני המגעים מגי ביקשה מסר מניקיטה והוא סירב בגלל שלא רצה להחשף. המסר היחיד שקיבלה זה השחרור שראה שנרקם משהו אישי מעבר לידידות בין ישראל ומגי. הנשיקה הראשונה שראינו בפועל זה בהדחה של אורלי שמגי והיא נשארו אחרונות ומגי נשארה וכל הרגשות צפו בגלל שהם הבינו שתיכף הכל יכל להגמר. יש שם הרבה עריכה שאנו לא מודעים לה למרות הלייב המצונזר שצפינו בו.
ההפקה התעקשה להעביר למגי מסר על שחרור ולה בלבד למרות שהבטיחה כל שבוע מסר לדייר אחר כי רצתה ברומן ביניהם ולא על גבול הלא ממומש או הססני, לא ציפו שזה יגרום לשקיעה של ישראל בתוכנית והפיכתו ללא רלוונטי.
בפועל מגי נחשבת בוגדת ומריה לא. מריה מיתנה את עצמה וקיבלה חיזוק ותמיכה מבן זוגה, מגי לא. אף אחד לא יודע מה היה קורה אם ההיפך היה קורה, לו בועז היה נםרד ממריה וניקיטה שולח אהבה ותמיכה.
ועדיין רגשות זה לא מימוש... רק שלא ברור איך אפשר לאהוב גם את בועז וגם להתאהב ברועי. אולי בלבול, אולי סקרנות למשהו חדש ובעיקר כשהוא זמין וקרוב.

ariel1612

New member
מדוייק ולכן מריה ומגי אותו הדבר מבחינתי רק שעל מגי יצאו כל

החיצים ואני לא מאוהביה

ariel1612

New member
מה קורה? אז מה מריה נפרדה מבועז והלכה לרועי גאד סופסופ

הבחורה החליטה, אחרי 4 חודשיים פעם ראשונה בשירותים של מועדוןןןןןןן גאד חשבתי שיש במריה יותר קלאס.
&nbsp
אבל מה אפשר להגיד חוץ מיאללה בהצלחה תחפרו את עצמכם למוות ותודה לאל שתעשו את זה בבית שלכם על המיטה שלכם ושלא נאלץ לצפות בכם

אוריני3

New member
זה ברור שהקטע של השירותים זה ממוחה הקודח של הרכילאית

מעבר לזה שבתור אישה בושה מבחינתה לכתוב דבר כזה. מה גם שתבעה את שי חי על צילומי העירום ששלחה לו בעצמה בנייד בטענה שהפיץ לעו"ד ולסוכן שלו.
לא מבינה איך אישה יכולה לכתוב "בכתבה" תוכן כזה על אחרת. טוב שההתייחסות לזה נמחקה. מריה הצליחה " להתאפק" 4 חודשים במגע, נראה להם שהיתה בוחרת את השרותים בפרהסיה "לממש את המשיכה לרועי"
הדבר היחיד שכנראה באמת קרה שמריה ובועז החליטו להפרד, לפחות כרגע מסיבותיהם שלהם.

רינה 157

Active member
וואללה אריאל אני איתך!!! כמה חפירות!!! אני חושבת

שהשם של מריה לא עלה בפורום כל העונה כמו בימים האחרונים....
יצאה מהבית שתעשה מה שהיא רוצה עם רועי, עם מישהו אחר.... די!!!
כמה ספקולציות!!! שתעשה מה שהיא רוצה עם החיים שלה... היא רק בת 22 ובטח תחליף עוד הרבה בני זוג....

למעלה