שרשור עדכונים קישורים ושאר ירקות

אלזה4

Well-known member
מריה היתה מאוד אותנטית.

וגם אם אמרה לכולם שהיא חוזרת לבועז כנראה האמינה שזה מה שיקרה.
אני מאמינה לה שאמרה בתכנית שהיא אוהבת את בועז. היא לא שיחקה שום דמות.
יצאה החוצה, קיוותה שהרגשות לרועי יחלפו. כנראה הם לא חלפו.
הכי קל לשפוט בחומרה אנשים מהצד..
אתה לא יודע כלום ושום דבר על היחסים שלה עם בועז..
מריה היתה, כנה, אמיתית, מרגשת - לא סתם הגיעה לגמר.
הרבה אנשים האמינו לה.

סומי5

New member
הגוויה עוד לא היתקררה,

למה לחכות חודש אולי חודשיים........
בעז : הצעתי בזמנו, שיוריד פרופיל ישתוק ויעלם לזכר התקופה שהייתה. ואחרי שמריה תצא שיסגרו עניין בשקט. במקום זה הוא העלה הילוך מפעם לפעם. מכירים את ההוא שגם אכל את הדגים המסריחים, גם קיבל מכות ובסוף גורש מהעיר.
מריה : גם את זה כתבתי מספר פעמים. לימד אותי איש יקר, מה שלא תעשה, היכן שלא תעשה, תמיד יגידו. תעשה מה שאתה מבין, ותיהיה שלם עם עצמך. לעולם לא תוכל לרצות את כולם. מה שמריה לא תעשה, או תגיד, יהיו חלק בעדה וחלק נגדה. ואותו כנ"ל אם היא תעשה או תגיד הפוך.
מריה - רועי : "ממרום שנותי" למדתי, סבלנות. עוד יום, יומיים, או קצת יותר ניהיה יותר חכמים, איזו תווית אפשר לשים על הזוגיות הזו. ביינתיים יש הכל, אבל דיבורים. לא ראיתי סתם נשיקונת קטנה, חיבוק מרפרף, משהוא, אז אני ממתין.
כללית : לחיים יש בד"כ דינמיקה משלהם, אי אפשר לתכנן הכל מראש, מחשבות או מעשים, כאשר הם מגיעים למבחן המציאות, הרבה פעמים מתברר שזה לא זה. חשבנו, רצינו , היתכוונו אבל הראש מגיב אחרת. ולכן בהרבה אמירות, הייתה כוונה אמיתית, אבל בפועל זה לא עובד.
כולם במשחק, מעגלים פינות, מחליקים ארועים מסויימים, ומעצימים אחרים, מצהירים הצהרות בהתאם למה שניראה להם רלבנטי. זה המישחק, כך מריה וכך כולם.

Adoori

New member
אלי היא מכרה אבל לא כולם קנו.. מההתחלה אמרתי שהיא רק

&nbsp
שחקנית ואייס וומן

אוריני3

New member
מריה יכולה לעשות מה שהיא רוצה. היא לא חייבת להשאר עם

מישהו בכוח, זה לא הוגן כלפיה או כלפיו.
ליבי לבועז ולא בגלל שהיא לא רוצה אותו אלא בגלל כל התמיכה שלו וההגנה גם אחרי שראה אותה מתוודה שהתאהבה ברועי בדמעות ועוד לפני שהחדשים נכנסו והפרידו כמעט בכוח טרח לשלוח לה חיזוקים ,צעקות ומסוקים. אני חושבת שהקטע הכי משפיל אצל בועז זה ביום שכולם קיבלו צעקות תמיכה במשימת הקמפינג מריה בכתה לרועי שכולם מקבלים צעקות ורק היא לא ובועז תוך שעתיים הגיע לצעוק לה, כנראה חשב שאם ירצה אותה בכל יצליח להחזיק אותה.
ובין מריה וישראל לא יכל לקרות כלום. מראה ויזואלי נאה ביותר ולא יותר. השיחות ביניהם הסצכמו ברו רו וצחוקים וזהו. עם מירב ואביבית תקשר יותר ממנה. במשימת עמי ותמי הודה לה על השקט שנתנה לו ולגלג עליה על היותה דוממת. אמר שאוהב אותן משוגעות וקיבל משוגעת לרוחו למרות שלדעתע מגיהרבה יותר אמביציונית ממנוואם כבר הוא נתלה עליה ולא היא עליו. ישראל הוזכר שהיא היתה באה לצעוק, מתראיינת עליו והשאירה אותו בפוקוס. את הקמפיינים שלה היא השיגה בזכותה ולא בזכותו. גולן חושב שהצלחה זה לרוץ ממסיבה למסיבה ולהראות ומגי מבינה שצריך לפעול וליזום.
ובקשר לכולם היא שיחקה אותה יותר מכולם, מקום חמישי בלחץ אבל הכל לפניה ופתוח לה מעכשיו, כולל הקשרויות עם גברים חדשים, מפורסמים ומצליחים וקריירה שתנסוק.

Shusha 77

New member
היום בתוכנית הדו"ח היומי היה רועי וגם המנחים אמרו שזה בגדר

שמועה ושרשמית אף אחד מהם לא דיבר עם התקשורת. אז נחכה ונראה ונקווה לטוב לכולם.ואפילו שזה ככה מריה לא עשתה שום דבר פסול באח הגדול, אפילו לא נשיקה צרפתית. דבר שמגי וישראל לא כל כך כיבדו בהתחשב שהשאירה חבר בחוץ, ואם מגי הייתה בן אדם ישר אפילו שזה היה קשר קצר עם החבר או שהייתה צריכה לסגור את הזוגיות לפני שנכנסה או לכבד. וכמו שאביבית אמרה "מי שבוגד פעם יבגוד עוד פעם"

svtar25

Well-known member
היא לא בגדה פיזית! זה לא נחשב לבגידה בעיני! היא לא שכבה

לא התנשקה..אז הבינה שלא אוהבת את בועז, שתפרד ממנו! הבינה שרועי אהבת חייה, לא יכולה בלעדיו שתקח את ההזדמנות בשתי הידיים, אם זה לא זה, יבוא גבר אחר! לא בגלל רועי הפרידה, או שתחזור לבועז או שתמצא גבר חדש.

lamalama4

New member
מריה נהגה כפי שצריך לנהוג. לא נפרדה מבועז דרך הטלויזיה

עצרה את עצמה ובו זמנית חשפה את רגשותיה כדי לא להסתיר כלום מבועז. היא אמרה שמגיע לו לדעת מה היא מרגישה ושהיא מוכנה לשאת בתוצאות. זה לא כמו מגי שהתחרמנה מתחת לשמיכה עם מי שהגדירה כאחיה וגם דיברה על החבר שמקווה שהוא גאה בה בו זמנית ושהיא מקווה שהוא מחכה לה. מגי פשוט נזרקה על ידי ניקיטה וזה האיץ לה את ההתלבשות על ישראל. מריה חשפה הכל, היתה כנה ועם זאת עצרה את מערכת היחסים עם רועי, למרות לחץ רב שהופעל עליה מצידו ולמרות הרגשות שהתעוררו בה כלפיו. בועז הוא זה שהנשים את הקשר מבחוץ וזה שקיבל את כל העזרים האפשריים לעצור למריה את הקשר עם רועי בדמות אנשים שנכנסו לבית ולא הכירו את בועז אפילו חצי שניה, אבל יכלו להגיד למריה שהוא הדבר הכי טוב שקרה לה. אי אפשר להאשים את מריה על זה ש"מרחה" את בועז 4 חודשים. הוא בשום אופן לא היה מעוניין להיזרק בשידור חי. בועז בפירוש העדיף שלפני שמריה תפרד ממנו, תהיה לו הזדמנות לראות אותה פנים אל פנים, לשוחח איתה ולפנות לליבה. אנשים חיים גם 20 שנה כזוג נשוי, ויום אחד יכולים להתגרש. דברים כאלה קורים. אין לאף אחד זכות לתקוף אותה על זה שהלכה עם הלב מחוץ לתוכנית, אחרי כל הכנות שקיבלנו ממנה בתוכנית עצמה.
ועוד משהו- מריה היא האישיות הכי מעניינת שהיתה בעונה הזאת. היא זאת שלא מפסיקים לדבר עליה מאז הגמר. היא היחידה שמאקו החליטו לחרוג ממנהגם ולסקר יוצא/ת עונה זו של האח הגדול מבית רשת בכתבת רכילות, אחרי התעלמות בוטה לאורך חודשים רבים מהתוכנית ומיוצאיה. כנראה שהטראפיק והעניין בה שווים להם יותר מהרצון לדכא ולטאטא מתחת לשטיח את התוכנית שנלקחה מהם.

כל מילה בסלע!

יצלבו את מריה לא משנה מה תעשה. הכלבים נובחים והשיירה עוברת. סומכת על מריה שתעמוד איתנה מול כל הרוחות הרעות שמנשבות לכיוונה. כל המלעיזים הרי ממילא מעולם לא אהבו אותה או תמכו בה באמת ורק חיכו לשעת כושר לארוב לה בפינה ולשמוח לאידה. אבל מריה תצא מזה כמו גדולה, שלא תטעו - האחרון שהייתי רוצה לראות עם מריה הוא רועי. אבל זו לא בחירה שלי, אני גם לא כל-כך בטוחה שהפרידה מבועז קשורה אליו וגם אם הם אכן בקשר, קשה לי להאמין שזה יחזיק מעמד. ע״פ מה שצפיתי 24/7, רועי הוא לא הגבר בשביל מריה. לי יש דעה די נחרצת בנושא שהשמעתי לא פעם. ימים יגידו אם אכן צדקתי.

lamalama4

New member
גם אותי רועי ממש הרגיז המון פעמים

ביומיים האחרונים שלו בבית לא יכולתי לראות אותו כבר. אבל אם מריה מרגישה קשורה אליו נפשית ואם טוב לה איתו, וולקאם רועי! ודיר באלק...

svtar25

Well-known member
מסכימהעם כל מילה!
באמת מאקו הפתיעו עם כתבה על מריה

הייתה להם גם כתבה על אביבית, אבל אביבית תכלס ממוחזרת, היא מבית היצור שלהם. מריה, היא של רשת ועדיין מקבלת כתבה... באמת כל עוד בתוך הבית בלמה את הרגשות שלה,עם כל הקושי, לאחר הפרידה מבועז אם תרצה לנסות קשר זוגי עם רועי זו זכותה המלאה! גם אם סתם נפרדה כי הבינה בתוכנית שזה לא זה, רוצה עדיין ללמוד מיהי באמת, לא גיבשה זהות, זכותה קודם לגבש זהות ואז לבחור בן זוג. על פי אריקסון עד גיל 25 אנחנו לובשים מסכות, ניתן לבנות זוגיות מושלמת רק אחרי גילוי "אני" , להבין מי אני. זהות של מריה עוד לא מגובשת, אז ממש אל תשוו אותה למגי! אין שום דימיון בין המקרים.

מעניינות התשובות של מריה וישראל כאן

[URL]https://youtu.be/rcSpTWGuRDw[/URL]
ישראל בלי לעפעף עונה מריה על הבחורה הכי שווה בבית. מעניין אם נרשמה עלייה על מדרגות תוך צחקוק מוגזם...
בכלל נראה שמרוב הרעש על מריה ובועז, יש סימנים לעוד פרידה מתקרבת מהצד של ישראל ומגי. אחרי כל תצלומי הלאבי דאבי מקבלים כמה ימים טובים של בנפרד. הוא טס לפה היא טסה לשם ושקט שקט שם בגזרה.

בוקר טוב

חשבתי לי מה זה משנה כרגע עניין מריה שיקרה לא שיקרה
עזבה את בועז לא עזבה
הלכה עם רועי לא הלכה
אשקרה אלו החיים תפנימו יש זוגות שמפרקים חבילות אחרי הרבה יותר שנים
ולהם יש ילדים . כמה הגזמות רשמו כאן שונאיה כל פיפס קטן או צעד שלה
יום חמישי היום תתארו לכם עולם נקי משקרים.
עולם רייק מטעויות,
עולם שבו לא צריך לקבל החלטות .
עולם שבו כולם שמחים ותמיד צוחקים.
תתארו לכם את עצמכם יושבים מול חוף הים
שלווים ורגועים .
תתארו לכם שהיה אפשר לחיות חיים אחרים..
ובעצם למה לא?
ההחלטה איך לחיות תלויה בנו.
אנו אלה שיוצרים את העולם שלנו.
אם אתם רוצים לחיות חיים טובים
תהיו שלמים עם עצמכם
מה זה משנה בכלל מה כולם חושבים?
סוף שבוע רגוע

Lilo80

New member
לא מאמין שיש לה שונאים,היא לא היתה נגד כלום ושום דבר

ברגע שיהיו לה שונאים זה יהיה הסימן שהיא מפתחת אופי.

Adoori

New member
לפי תאוריית "גשר איינשטיין-רוזן" אנחנו חיים חיים אחרים גם

&nbsp
&nbsp
&nbsp
שם רועי ומריה חלקו אהבת נעורים.. והיא פגשה את בועז באח הגדול..
&nbsp
רק שתדעי שזאת אפשרות קיימת
&nbsp
..

למעלה