שרשור עדכונים קישורים ושאר ירקות

מריה לא אוהבת אף אחד, מריה חדורת מטרה להצליח.

מריה מנסה לשחק אותה עמוקה והפחד הכי גדול שלה שיגלו שהיא בינונית ומטה.
עם בועז זו היתה נוחות, כי הוא קיבל אותה ואת שתיקתה.
רועי אף הוא מנסה לשחק אותה חכם ועמוק, אך חוץ מהגיגים רדודים ולעוסים אין שם כלום.
רועי התאהב ביפה של הכיתה, כי היא יפה, והיא שוב נוח לה עם מישהו שמקבל אותה על רדידותה
על אף יופיה(לא לטעמי) היא חסרת בטחון, כי היא יודעת שאין לה יכולות....

יונתנסקי

Well-known member
אולי את צודקת, וגם אם כן - אני לא רואה בזה

משהו קרימינאלי, אפילו לא משהו שראוי לגינוי....
כל אחד מגייס את יכולותיו (אלו שיש לו...) כדי להתקדם, ואם "על הדרך" זוכים גם בחיבה והבנה (לא נסחפתי לומר "אהבה") - מה טוב !

אגב, רועי הוא בן 22 שלא הרג את עצמו כדי לאסוף ידע, מה את מצפה ממנו, שיהיה סוקרטס ? לא בטוחה שהוא יודע מה הוא רוצה מעצמו "כשיהיה גדול"..

איזה יופי, באידיש זה נקרא , נחס, נחת רוח , מתאים לדניאל הצבע

הלוואי והיה פרזנטור שלהם

foreigner3

New member
כל אחד ומה שמעניין אותו...

אותי מעצבן שתמי מקבלת את רועי כחבר, ומפרגנת לו, אחרי שהוא היה הכי מניאק כלפיה. אגואיסט ש"רגיש" רק למה שמשרת את הצרכים שלו. עכשיו הוא מתחנף ומתלקק לכולם כדי להיות בין 'הילדים המקובלים'.
לגבי מריה - נחמד שהיא הדבר הכי לוהט ברשת . מאז הגמר - היא הדבר הכי מדובר. (שימי לב מגי, היח"צ שלך לא מתמודד טוב עם המצב...)
קצת מגוחך ששופטים אותה על כל פיפס ומחכים לה בפינה.
הצופים והתקשורת בלעו בנחת את מופעי השקר של שאר השחקנים במגרש.
אביבית עם מופע היח"צ המאלף...(שבמסגרתו לא המציאה רק "נתינה" ונשמה", אלא גם בן זוג הזוי) ישראל הנמס בגשם ווזוגתו הפסיכוטית, אליאב העילג/לא עילג
עם החדר המפואר בקומה שניה....
רק לגבי מריה כולם חכמים ויודעים בדיוק מה היא מרגישה, מה היא עושה בחדרי חדרים, ומה עשתה בשרותים בבית האח...

אוריני3

New member
ואני אומרת שכולם משתוללים לחינם והפרידה הזאת היא בסך

הכל תרגיל ביחסי ציבור.
לרועי יש טיזר למופע ביום ראשון, תמי רוצה להעלות את העוקבים וכבר העלתה סטורי לפני החג שעד אחרי החג היא מצפה להגיע ל -50K (כשהיו לה 42, לא שאני מבינה מה יתנו העוקבים מלבד לייקים) ומיחסי הציבור של מריה רוצים לעשות אותה (כמו שקורה בפועל) הדבר והשם החזק ביותר, יותא באז ויותר קמפיינים נחשבים.
בועז ממילא יעשה ויזרום עם מה שטוב למריה ולחשבון הבנק שלהם.
הסטורי לא היה מקרי וגם לא נמחק בטעות. זה שם ספוט חזק על כל השלושה כולל בן הזוג החדש של תמי.
ולגבי מגי, בלי קשר לישראל, היא את שלה עושה בלי קשר ליחסי ציבור. הקמפיין, ליין התכשיטים ועוד משהו שמתוכנן ברשת, אפילו אם ישראל יתנער ממנה זה עוד יותר טוב לה. בזוגיות אין לה מה למכור אבל לבד כן.

svtar25

Well-known member
האמת יתכן שאחרי 7 שנים, של זוגיות נעורים הם ירצו להיפרד

מריה יכולה לרצות להתנסות עם אחרים, בועז יכול לרצות להתנסות עם נשים אחרות ואז לחזור למריה, ומריה לבועז ואולי לא ירצו לחזור. מה שכן , יצר של אנשים הוא מציצני , ולכן פרסום שכזה באמת מיד מעלה את האדם לכותרות. נחייה ונראהמה יהיה במציאות.

אוריני3

New member
אכן, הם צעירים מאוד. חתונה, משפחה וילדים לא באים כרגע

בחשבון, לפחות לא מצידה של מריה. היא מלאת חלומות ותכנונים. רוצה קריירת שירה, משחק, הנחיה ודוגמנות. מה גם שהיא לא סגורה על הקשר הזה.

היום היא גם פתוחה לחברה נוספת וכבר יש לה את תמי לפחות כמישהו קרוב ותומך. מניחה שגם רועי יהיה בסביבה אם תרצה.
אני מניחה שבועז הבין שהלב והראש שלה כבר לא שלו, להיות איתה זאת זוגיות מאולצת של מי שלא שלמה עם זה והעדיף להסכים ולשחרר. הוא מכיר את מריה, זאת לא פרידה ראשונה. מריה בסוף תמיד חזרה אליו. עכשיו היא כבר חזקה, אהובה ומקובלת ויש מצב שהפעם היא תמשיך מכאן לבד.
גם הוא צריך להמשיך בחייו ולשחרר. הוא ניסה הכל במשך הזמן שהיתה בבית. הגיע לצעוק, מסוקים, מסרים דרך הדיירים החדשים. אי אפשר בכוח, לפעמים צריך להמשיך הלאה.

אני מתלבטת מי היתה הכי מאוסה בבית, מגי... או לירז

מגי או לירז....
קשה..קשה..
שתיהן מאוסות ברמות אששש!! אין לתאר את חוסר המודעות...

efratit7

New member
תמי פרסמה בסטורי מסר תמיכה במריה לאור ההתרחשויות האחרונות-

Pandorax

New member
רועי מכחיש, מריה מכחישה...

ואנשים שוב בספקולציות...

אז ככה,
אתם לא חייבים להאמין לי אבל תזכרו את מה שאני כותבת פה. זה לא Wishful thinking וזאת לא תאוריה או ספקולציה שנשענת על כתבות.

רועי ומריה מאד ביחד ומאד מאוהבים.

זהו.

zinioz

New member
ההכחשה של רועי שקופה כי אם לא - אז איך נודע לתקשורת שמריה

ובועז נפרדו בכלל? מה, מריה עשתה טלפון למיקי לוין ואמרה לה - תכתבי שבועז ואני נפרדנו? איך עניין כזה פרטי מגיע לכתבות בכל עיתוני ארצנו אם זה סה"כ מאורע שהתרחש בחדרה הפרטי של מריה בין 4 קירות ונכחו שם רק בועז ומריה?....
מכאן משתמע - רועי ומריה הופיעו את הופעת הבכורה שלהם כזוג (מחובקים, ידיים, נשיקות...) במסיבה של תמי לעיניי אנשים נוספים ומשם הדיווחים התפשטו כאש בשדה קוצים. אחרת אי אפשר להבין את זה.

למעלה