שרשור עדכונים, קישורים ועוד....

journe y

New member
אכזבתו בהחלט מובנת

הם באמת דיברו המון ותיכננו להוציא תשיר עוד כשהיו באח. והם אכן נפגשו ממש כשיצאו ונראה לי שאפילו כבר הקליטו. כנראה משהו קרה אחרי ההקלטה שהגיע מהצד המקצועי שמנהל את אסף. יכולה להבין שבן התאכזב. מוכנה גם להמר שאסף התאכזב והרגיש חוסר נעימות כלפי בן. מקוה בשבילם שידעו להתעלות ולהישאר חברים ולא לתת לזה להשפיע לרע. לפי מה שהכרנו אותם, הם שניהם לא טיפוסים נוטרי טינה וכן נוהגים להעביר דברים די בקלילות ולא להתקע אז יש לי תחושה שהם ייצלחו את זה.

journe y

New member
מבשל משהו

אסף וטל פורר מבשלים משו מוסיקלי.
בקרוב!!!

nicknick28

New member
מחכה ומצפה
שמעתי קצת מוזיקה שלו ביוטיוב

המוזיקה שלו מסוג מאוד ספציפי, כמו מוזיקת אינדי כזאת.
אני אהבתי, כנראה כשאתה מתחבר לבן אדם
אז אתה גם מתחבר למוזיקה וליצירה שלו ומצליח להבין אותה יותר.
&nbsp
אפשר לראות שיש לו תשוקה לזה, שהוא מוכשר ושיש לו חוש מוזיקלי מדהים אם הוא כתב ויצר את המוזיקה הזאת לבד ומתוך למידה עצמית ובלי גורמים מקצועיים שיקיפו אותו.... כי זה נשמע די מקצועי .
&nbsp
אני סקרנית לראות את סוג המוזיקה שיוציא עכשיו כשיש לו את הפלטפורמה הזאת שתמיד חיכה לה.
פרסום,עבודה עם מפיקים ואמנים בעלי ותק וניסיון, צוות שעוזר לו לנהל עניינים בצורה יותר נכונה מבעבר.
&nbsp
מדברים עליו כמישהו של פרסום אינסטנט מתכניות ריאליטי,
אנשים לא מודעים לזה שהוא לגמרי הגיע מלמטה שכבר כמה שנים עובד קשה, כותב,יוצר, מופיע ומנסה לפרוץ .
משיטוט קטן ברשת אפשר לראות חלקים מהמסע שלו ,
שירים שכתב וקליפים שצילם, מנגן ברחובות,מופיע על במות קטנות ,אירועים,תחרויות.
הוא לגמרי לא הבחור שהגיע משום מקום, קם בבוקר והחליט שהוא פשוט רוצה להיות מפורסם סתם ככה.
&nbsp
&nbsp
הריאליטי הפך להיות פלטפורמה לגיטימית לאנשים ,לקבל דחיפה,פרסום,הזדמנויות.
מי שמגיע לריאליטי בלי שום דבר מאחוריו,שום כישרון, שום יכולת, שום מוטיבציה להצליח,
יהיה לו מאוד קשה להשתמש בדבר הזה ולהפיק ממנו תועלת .
&nbsp
אסף הוא פצצת מוטיביציה, יש לו נפש של יוצר ואמן ואני מאחלת לו שכל הטוב הזה שהוא זוכה לו עכשיו באמת יעזור לו להגיע למקום הזה ששואף אליו.
ואני מקווה שיצליח לא לאבד מהאותנטיות שלו בתוך כל עולם התעשייה והצוות הגדול
שמקיף אותו כרגע....
כי לא יודעת, יש משהו מאוד מיוחד ואישי במוזיקה שלו ששמעתי, גם אם הוא לא פרץ עם המוזיקה הזאת וזה לא להיטי מצעדים, אלו שירים שהם מאוד הוא...
שאפשר להרגיש אותו דרכם.
והייתי רוצה לשמוע את זה ולהרגיש את המיוחדות שלו גם בדברים הבאים שיעשה.
&nbsp
בכלל אני רואה אותו כמישהו שמתאים לו להישאר בנישה צדדית כזאת של מוזיקה, לא כאחד שמנסה ליצור להיטים.
&nbsp
&nbsp

journe y

New member
הסרטונים בערוץ היוטיוב שלו מהפנטים

צפיתי בהמון סרטונים שלו מתוך הערוץ שלו ונהנתי מכל שניה וממליצה מאד למי שאוהב אותו להיכנס ולהתרשם. המוסיקה שלו מאד לא מיינסטרימית ואני גם מסכימה שאם אוהבים ומתחברים לבן אדם קל יותר לגלות פתיחות למוסיקה שלו. זו לא מוסיקה שאני שומעת ברגיל אבל דווקא בכלל שזה מגיע מאסף אני יכולה לפתוח את האוזן לסגנון הייחודי הזה.
&nbsp
אסף הוא לא אינסטנט במובן זה שהוא כבר שנים רבות שם, בעולם הזה. זה לא שעכשיו עם נצחונו בתכנית כה מדוברת הופכים אותו למשהו שהוא לא. לא צריכים להמציא את הטאלנט החדש, כי הוא כבר טאלנט. כשיש גם את הכשרון, את האישיות, את הרצון להצליח והנכונות לעבוד קשה - המשפט ״השמים הם הגבול״ מקבל משמעות חדשה. כל שנותר למי שיוביל אותו מקצועית זה רק להפיק את המקסימום ממה שכבר קיים בו, וקיים בו אין סוף של גונים ואפשרויות. הוא הגיע לתכנית עם כל הכישורים וכל האמנויות והתכנית תעניק לו מקפצה אדירה, כי לא מדובר בסתם תכנית שולית אלא בתכנית שציבור מאד רחב מהמדינה נחשף אליה.
&nbsp
כמוך, מקווה שיידע לא לאבד את האותנטיות שלו בתוך כל הטירוף שמצפה לו. מאמינה שיעשה דברים מגוונים, גם מסחריים וגם פחות (כמו אלה בסרטונים).
&nbsp
הכי אני מקווה ורוצה, בייחוד עבורו אבל גם עבורנו, שיידע לשמור על עצמו ועל הצניעות שבו בתוך המולת ההצלחה שמטבעה מסחררת.
&nbsp

nicknick28

New member
מסכימה לגמריי

אמרת נכון, גם בעיני אסף הוא לא מסוג אנשים שצריך להמציא יש מאין,
הוא כבר מגיע עם עולם פנימי של כישרון ויצירה , ומה שהיה חסר לו זה באמת המקפצה הזאת שהוא מקבל עכשיו שתעזור לו להוציא לפועל את הכישרון הזה בצורה נכונה עבורו.
&nbsp
בהקשר ללשמור על עצמו והצניעות שבו, גם אני מקווה בכך , בשבילנו ובשבילו.
יש משהו חיובי בעיניי, בלפרוץ בגיל "מאוחר", כשאתה קרוב ל30.
כשכבר ראית וחווית דברים...
שעברת התנסויות,כשלונות, אתגרים. שאתה מכיר את הלמטה.
כשאתה כבר כן סוג של מגובש ומבושל עם הזהות שלך והכיוון האמנותי שלך.
&nbsp
אין לדעת מה יקרה , ואין ספק שאסף עדיין בתחילת דרכו וצריך ללמוד להתנהל בתוך העולם הזה של התעשייה ולהבין מה נכון ומה לא , בטח כשהוא מעיד על עצמו כאחד שלא ידע לנהל עצמו בצורה חכמה בעבר.
אבל בכל זאת, בעיניי זה בהחלט יתרון להתחיל את הקריירה שלך בגיל כזה וממקום כזה של מישהו שבסך הכל יודע כבר מה הוא רוצה להגיד .
&nbsp
&nbsp

journe y

New member
פריצה בגיל ״מאוחר״

חושבת בדיוק כמוך. יש בזה רק יתרונות. הקילומטראז׳, השפשוף, יחד עם הבנת החיים והעליות והמורדות כל אלה מביאות אדם למשהו יותר מגובש. גם אני דרך העיניים שלי מעדיפה לראות הצלחה שיש מאחוריה דרך (אפילו דרך לא פשוטה) ופחות הצלחה מטאורית.

למעלה