שרשור לילה
היום ה25 ב

eran2020

New member
חגית תודח מהר

אבל אחר כך תהיה מלחמה אמיתית על כל דייר.

yalian

New member
לדעתי אדם הרבה יותר "מיותר" ממנה בבית

(כאילו, זה בנאדם, הוא כמובן לא מיותר....)
אני מרגישה שכבר ראיתי את כל מה שיש לאדם להציע ממרום 22 שנותיו.
חגית על כל חסרונותיה הרבה יותר מעניינת בעיניי, ומסקרן אותי לראות איך היא תמשיך.

בוייאקה מאן

Well-known member
סיכום פרק: הייתה בכלל הדחה? חלק א' בוייאקה

עוד פרק בדיחה של האח הגדול
מודח/ת חדש/ה רומן מזוייף ישן ריב מבויים של רונן וליאור
רות בסרטים
סרטים ברות
רות עדין נואמת על הזכות של נשים לבחור
חגית עדין אוכלת נקניקיות (צריך לכתוב עליה בסיכום לפחות פעם אחת אז הנה היא קיבלה יחס)
בני הדייר הכי נחמד בבית האח גשם שמש גדי עושה עליו צריכים והוא בשלו בשקט בצד רק מדיי פעם במשימה מוציא קצת נזלת על ירדן
כי זה מה שמגיע לה
ויאללה לפרק
עוד בוקר בבית האח עוד... בלה בלה דלגגגגגגגגגגגגגגגגגגג
רונן הדובר של ירדן יושב עם אדם ומתלונן באוזן של אדם על ה"פרצופים" שליאור ה"מאמי הלאומי והלא רלוונטי" עושה לו
אסיף רוצה להכין ליוסי אוכל ירדן ישר נדחפת כי היא גם הפכה לדיי לא רלוונטית בבית אז צריך להידחף להכל בשביל שנשים לב אליה
יוסי ותקווה בשיחה על לקלק של ירדן ליוסי ויוסי אומר "אבל גם את" ו"מייק דרופ"
אסיף עדין מאובססיה על הלקלק ליוסי כי לקלק זה מקצוע מחייב
רות אומרת לאסיף שהיא עדין כועסת על יוסי כי הוא "מזלזל" ועוד בלה בלה
אמלי שנמצאת שם ושונאת את רות מנסה למשוך מידע להשתמש נגד רות בהמשך
אסיף המגונן של יוסי מלקק לו גם שהוא לא שם כי לקלק זה עבודה מחייבת
רות נותנת דוגמה עם "הטרדה מינית" בשביל להסביר את עצמה ואסיף ישר אומר "זו לא הייתה הטרדה מינית וזה לא דומה" כי להקשיב עולה כסף
רות הולכת לנסט כי יש גבול לטימטום שהיא מסוגלת לספוג ממישהו עם שכל
אמלי שולחת את אסיף לדבר עם רות כי אין לה מספיק חומר נגדה עדין והיא רוצה להשיג עוד חומר דרך ריכולים
ליאור יושב גלמוד בפינת העישון מחכה למשיח שלא בא... ולא בא... אז רונן בא ולא הוא לא המשיח
והנה מתחיל הריב המבויים שבונים לנו כבר שבוע וחצי וסוף סוף הם מגיעים אליו
אבל איבדתי עניין כבר לפני שבוע וחצי שליאור התחיל לבנות את הריב אז דלגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגג
או שתריבו בזמן אמת או שתקבלו דלג כי אני לא קונה ריבים מזוייפים
שלב א' של הריב המוזייף נגמר הריב הזה עוד ימשיך מתישהו איפשהו אחרי תיכנון מאסיבי... אופס כבר הריב ממשיך
יאללה שלב ב' דלגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגג
שלב ב' גם הגיע לסיומו מה אתם אומרים שלב ג' יבוא לפני שאני אכתוב את המשפט הבא?
כן הנה שלב ג' "אתה שחקן לא עלי" דלגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגג
עד מתי? עד מתי? שבוע בונים ריב בשביל הכלום הזה? לזה קוראים ריב? בושה שזה האח הגדול וזה הריבים שיש בעונה הזאת
שני שחקנים שראו יותר מדיי עונות ועושים "העתק הדבק" לריבים מעונות שהם ראו
רונן רץ ל"פינת הריכול" כי צריך לטפטף לכולם רעל בשביל להוכיח שהוא צודק
בצד השני ליאור עושה את את הדבר ואסיף מחנך אותו איך להתנהג אחרי ריב ובלה בלה דלגגגגגגגגגג דילוג בגשם
ירדן בוכה על העובדה שהדובר שלה והרומן המזוייף שלה רבים ולא עליה... מילא היו רבים עליה... אבל זה לא עליה אז תלונות
אמלי הולכת לפינת העישון לאסיף וליאור ומצטרפת לריכולים כי רק ככה היא רלוונטית לעלילה...
בסוף אני מגלה שרוב הבית לא רלוונטי לעלילה הכל בכח ומאולץ ומזוייף ומשוחק
בצד השני אדם מצטרף לריכולים של רונן כי שוב רק ככה הוא הופך לרלוונטי לעלילה דלגגגגגגגגגגגגגגגגגג
אדם הולך לליאור להתלונן על "המילים" שהוא אמר עליו כי בלה בלה ועוד כל מיני בולשיט לא רלוונטי
ליאור מחליט לאיים כי "גבר גבר" "אני אתפרץ ואצעק ובלה בלה כי אני מלך העולם רובין הוד של המטומטמים ועוד סיסמאות ריקות מתוכן"
האח שם מוסיקת סיום לריב עם "רמיזה של מסקנות" חגית (היי אמרתי את שמה) בשיחה עם רונן בשביל שהוא ינאם לקהל וידבר לה מעל לראש
רונן מאבד את יכולת הדיבור שלו מתחיל לגמגם שזה מסכן את העובדה שלו בתור הדובר של ירדן
מדברת על ירדן היא באה לנשק את רונן ואומרת לו "יש לך לב ענקי" עם הלשון בחוץ מנגבת את כל הרצפה
אפשר פרסומות כבר?
לא כמובן שלו כי צריך עוד כמה מילים מיותרות של אסיף על כלום
ועוברים לירדן שמבקרת את ליאור שישר נדלק כי מי היא שתדבר אליו ככה (המאהבת הדמיונית שלך כפרה)
ליאור הולך כי מי היא שתדבר אליו ככה למה לו אין הורים ואין לו בלה בלה
ירדן רצה אחריו כי "כמו הים כמו לב הים ליבו של ירדן זועק בו הוא יורד לחוף יורד לחוף מביט למרחק ואמו שלו שם במרחקים...
והלב.... הוא רוצה לחמימו"
תקווה באה לרכל עם ליאור בשביל להבין מי נגד מי ואיך היא יכולה לנצל את הסיטואציה לטובתה
תקווה לא מרוצה שליאור מתרחק מירדן כי זה אומר שהוא יחפור לה יותר אז היא מגנה על ירדן בשביל קצת "פיס אנד קוואיט"
יוסי שואל את אסיף אם הוא רב עם רות ואסיף מגמגם בזמן שאמלי מלקקת לו
אסיף הולך ואמלי ישר אומרת ליוסי "הם רבו כי היא דיברה מגעיל" אסיף חוזר ויוסי ישר מתעצבן ואסיף מתחיל להסביר את הלקלק
שהוא עשה לו מול רות תקווה גם מלקקת ליוסי כי היא גם רוצה להיות חלק מ"הברנזה"
רות מטיילת בבית הלוך חזור ונואמת על הזכות של נשים להצביע
יוסי בחדר האח בוכה על זה שהוא לא יודע מה זה "פמניסטית" ובלה בלה בלה בלה בלה בלה
הוא לא יודע (כנראה הוא לקח לגדי את המוח לאותה שיחה ומאז אין קליטה) האח שם מוסיקה מצחיקה כי בולשיט
רות ממשיכה לעבור מפינה לפינה בבית ונואמת על הזכות של נשים להצביע
גדי מגיע ומתחיל לחפור לה על "למה רבתם מה קרה איך קרה" רות שולחת אותו לאסיף כי אין לה כח למטומטמים
גדי לא קולט שהוא מטומטם וממשיך לחפור עד שתקווה באה ומנסה לקחת אותו מרות כי אפילו תקווה מבינה מה שגדי לא מבין
גדי מחליט לריב עם רות ולקרוא לה מתנשאת ו"שתלך לאלף עזאזל" כי המוח שלו לא יודע לעקל סיטואציות
תקווה מלקקת לגדי כי בכייני צריך חיזוקים ותקווה עלובה בחיזוקים... שיט תיקון תיקווה אלופה בחיזוקים
גדי כולו מים ורטיבות מהלקלק אז עוברים במעבר חד לרות בוכה בנסט
ניר עולה לנסט רות בלי לראות אומרת "מי שנכנס בבקשה שילך מכאן" ניר מתבאס אבל מכבד כי הוא אחלה חבר
ניר גם מודיע לכולם שהיא רוצה להיות לבד שזה סימן לכולם לרכל עליה כי אם אפשר אז למה לא
אסיף גם עולה לנסט כי הוא חושב שהוא מיוחד יותר מניר רות שולחת אותו בדיוק כמו את ניר אסיף שקצת פחות גברי לוקח את זה אישית
כי בכייני רוצה ללקק ולא מרצים אותו
תקווה ממשיכה לרכל על רות כי אין לה משהו אחר לעשות בחיים הריקים שלה
יוסי שומע את הריכולים ואומר "לא רוצה שיריבו בגללי" אבל יוסי אף אחד לא סופר אותך כולם מנצלים אותך בשביל ריבים
רוצים לריב בשבילך רוצים לרכל איתך רוצים ללקק לך
גדי מנסה לדבר בעברית אבל לא יוצא לו ואני עדין מתחנן לפרסומות כי דיי גדי צריך החלפת חיתול ואי אפשר לעשות את זה בשידור
תקווה על הדרך זורקת ליוסי שהיא מחכה שרות תרד מהנסט בשביל לריב איתה כי מותק של בחורה תקווה הזאת
רות רואה שכל העכברים פינו את פינת העישון ויואדת מהנסט לעשן
ליאור מלך המלכים שומר על החלשים (מתי שהוא לא צועק או רב איתם) רץ לרות בשביל להגן עליה ולהגיד לה שהיא לא תהיה שם לבד
תקווה באה ליאור משתתק כי אסור שתקווה תראה שהוא מלקק לרות
תקווה ישר תוקפת את רות "אני מסכימה עם כל טימטום שגדי אמר לך" ליאור מנסה להרגיע אותה כי הוא "המאמי הלאומי"
רות שותקת כי תקווה מעניינת אותה בדיוק כמו שתקווה אכפתית ואנושית (שזה 0 במדד)
תקווה ממשיכה ללכלך כי היא רוצה יחס מרות ורות ממשיכה להתעלם כי לא מגיע לאפסים יחס
ליאור רואה שתקווה הולכת וישר חוזר ללקק לרות כי תקווה לא שם להפחיד אותו שאסור להגן על רות
רות הולכת לחדר האח בוכה ומסבירה את "יצאת מצריים" ואיך שה' הקשה את ליבו של פרעו
אני לא כל כך מקשיב כי היא בוכה עם חולצה של בטמן וזה אירוני לראות את בטמן בוכה
שיט צריך לחזור לסיכום... רות מסבירה כמה שקשה לה לקבל את היחס הנחמד שכועסים עליה ושוב חולצה של בטמן מאבד ריכוז
גאדמיט
בוייה גט איט טוגדר

המשך בחלק ב'

בוייאקה מאן

Well-known member
סיכום פרק: הייתה בכלל הדחה? חלק ב' בוייאקה

רות מרגישה שהיא ננעלת שתוקפים אותה ושלא מגיע לה שום טוב ושהיא תקועה בלימבו של צורך שיאהבו אותה
ואז היא כועסת על עצמה כי לא מגיע לה אהבה
ויום חדש עם ליקוק חדש ומשחקי "לא תקבל" בין ירדן לליאור
יוסי יוצא לחצר ומקבל מרות ישר "בוקר טוב בוא נדבר" רות רוצה לדבר עם יוסי לבד אבל גדי הנדחף לא מוכן ללכת
יוסי מגרש אותו כי יוסי מבין משהו שזה בדיוק ההפך מגדי
רות מסבירה ש"לא הייתה הטרדה" ושזה משהו אישי שלה ויותר מפריע לה שיוסי נפגע ממנה ולא בא לדבר איתה
יוסי מסביר לה שצריך ללקק לגדי כי הוא טמבל שלא מבין ואסור לזלזל בטמבלים (אופס... זילזלתי בגדי מתחילת העונה)
יוסי ורות עוברים לשיחה חברמנית ותודה לאל פרסומות
חוזרים מפרסומות כי צריך להראות עוד ריב לפני ההדחה
חוזרים לפרק של רביעי עם העוגיות כי בלה בלה
ירדן בסרט על זה שהיא עומדת להדחה גדי שרואה שירדן עושה סרט עושה "העתק הדבק" לירדן ובוכה גם
תקווה חוגגת את הסוויטה שלה ומלקק ליוסי במקביל כי היא כישרונית בלקלק תוך כדי חגיגה
ירדן רצה לחדר האח להתלונן על העובדה שהיא עומדת להדחה... שוב (להזכיר לך שפעם קודמת עמדת כי תיאמת הדחה יטמבלית?)
היא ממשיכה לחפור על הפלצנות שלה... באמת היא אמרה את זה
אפילו האח משתעמם ממנה ואומר לה "ירדן לילה טוב" בשביל שהיא תבין את הרמז שמשעמם איתה
קטע "סופר רומנטי של רומן מזוייף" שליאור רץ מתחת לשמיכה של ירדן בשביל נשיקה בצוואר וחיבוק של חרמנות
בוקר חדש ליאור קם בלי תורן כי "בלילה היה לו כיף"
דלק על הבוקר דלג על הקניות דלג על סיגריות שיגיעו עוד שעה אבל אדם אמר מחר
וישר שיחה של אסיף ורונן על העובדה שרונן בסרטים על כולם ועל ההדחה ועל האסטרטגיה
רונן המתגונן לא מוכן לקבל אז הוא הולך ישר לאישי "אני לא מפחד מההדחה כי שלא כמוך לי יש לאן לחזור יש לי משפחה יש לי ילדים"
אסיף קם והולך כי רונן מבזבז את הזמן של כולנו
אסיף צועק לכל החצר "האינתיפאדה התחילה" ופה היא גם נגמרה כי בלה בלה
אדם מעמיד את רונן במקום על המשפט המפגר של רונן ירדן גם הולכת לרונן ומעמידה אותו במקום על המקום שהוא הגיע אליו
ליאור הנדחף לכל סיטואציה כי "במה במה תנו לי במה אני רוצה להיות רלוונטי... למה כולם רלוונטים ורק אני לא?
אני רב עם רונן ואף אחד לא בא ואומר לי שאני מלך ואסיף בשניה מוציא את כל הבית שילקקו לו... אהההההההה...
אני גם רוצה"
תקווה גם ניגשת לרונן כי למה שהבמה תהיה רק על אסיף ולמה שרק ליאור ינסה להדחף גם לה מותר
וזהו עוזבים את הבית שרונן לבד בסלון וכולם סביב אסיף מלקקים
וסוגרים את הקווים ויוצאם לפרסומות כי גם לי מגיע קצת בידור
חוזרים מפרסומות
והנה השורדים של ההדחה בסדר מתוכנן הייטב ע"י האח
רות נשארת ומרי נושמת חצי נשימה
ירדן גם את נשארת
אדם אתה נשאר
תקווה גם את נשארת
זה או ניר או יעל
והמודח/ת הוא/היא
יעל בואי אלינו ניר אתה נשאר ומרי חוזרת לנשום ומקללת אותי בלב
ניר אתה נשאר בבית האח
מחר מצפה לדיירים לילה לבן בגלל משימה מרי מקללת אותי עוד יותר עכשיו ו"פה זה לא בורדל" חוגג עד השמיים

פסוקו של סיכום
מישהו בכלל ירגיש שיעל הודחה?

פוסט זה הוא בדיחה מהלכת ואין לקחת אותו ברצינות
אני הייתי בוייאקה
ד"ש

נ.ב.
רות עדין נואמת על הזכות של הנשים להצביע

nicknick28

New member
לא ירגישו שיעל הודחה

אבל ירגישו שניר ורות נשארו
ורות יכולה לנאום עד הגמר מבחינתי.

foreigner3

New member
מרי, לא הצטרפתי כאן לישששששששששש , כי

המשכתי לרעוד עוד הרבה זמן אחרי שזה נגמר...
ולא היה לידי מי שיזמין לי שח"ל...

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
מסכנה שלי! פעם ההבאה אגיד לבן שלי שידאג גם לך

הצלחנו כפרה הצלחנו!

למעלה