שרשור לילה
היום ה32 ב

rachela8

New member
מה חיים צרח שיצא מהאח ששני אמרה לו הכל טוב

היא עשתה קנס וכנראה רוצה שגם השאר יעשו כמוה,אמרה שעשתה בכוונה קנס מטומטמת,אבל חיים אמר שלא רצה את החברה שלו לא הבנתי,או שמביאים אותה

אלזה4

Well-known member
יאוו איזה מטורפת שני..אשכרה חיזור גורלי. מסכן דן

shiri249

New member
טוב, הבית הזה דפק את שני ודן סופית.

שניהם סובלים למות כרגע. מחפשים דרכים להסתדר וזה פשוט לא עובד. הסיטואציה פה קשה מנשוא.. הם מחוייבים לראות אחד את השני. אם הסיטואציה הזאת היתה קוראת בחוץ כל אחד היה הולך לדרכו וזהו, אבל בבית האח הגדול זה לא יכול לקרות מן הסתם ולכן הסבל הזה שלהם ושלנו.. זה מצב בלתי אפשרי.
בא לי לטובתם ששניהם יצאו מהבית וילכו לטפל בעצמם, במיוחד שני. היא פסיכוטית ברמה קשה. לבי באמת יוצא אליה עכשיו יותר מתמיד..
ודן? הוא חייב חופש. הבחור עוד שנייה מתפרק מחוסר אונים בגלל המצב שהוא נקלע אליו..

rachela8

New member
אינדל התנקם בהם בתקציב רק לחם לבן

לא שמן זית לא לחם קל,אמר השם השני שלי מניאק זה מה שאני אומרת עליו כל הזמן ,מניאק מגעיל ,והאח מת שיעיפו אותו כי אחרי התקציב יעיפו אותו בטוח,אבל אומר להם דוגרי שלא יתן להם כלום,אבל אם יהיה תקציב מותרות מה יעשה יהיה חייב לתת להם הכל,בקיצור פה האח עשה מעשה טיפשי ביותר

Yam7710

New member
למה לא? דן? למה לא?... דביל

עלק כל הזמן אומר לאביחי לא לדבר שלילי על שני...

rachela8

New member
שני עברה להשמצות

לא מצליחה להפריד בין דן ואורנה,אז משמיצה את אורנה זה הכי מגעיל שאפשר לעשות,מההתחלה ראתה את זה אז מעניין שעד היום לא אמרה לו כלום,שני נוכלת ממדרגה ראשונה,לא פלא שאף אחד לא אהב אותה
יפה שדן אומר לה דוגרי אני ואורנה חברים וזהו,שתבין ולא תעשה לה פרצופים ממש אוהב את אורנה

viki177

Well-known member
ושני מסתובבת לה מול הפרצוף פצצה היסטרית שתתפוצץ

למעלה