שרשור לילה
היום ה-12 ב

רינה 157

Active member
אני לא אוהבת את ההתנשאות של רומי..... ביקשה מוסיקה כדי ליפול

מהכוכב כמו כוכבת.... חיה בללה לנד...

goldenn

New member
האמת, ראינו מקרה מזעזע של החפצה נשית, ואני הרגשתי רותח.

אתם יודעים, זה נראה מהצד כאילו אשקרה לא היה אכפת להם שעדי זרק
את המילים האלה מלבד שי חי ונרי.
שי חי לא סתם רתח, זה באמת כבר עבר כל גבול אפשרי.
והתשובות - אוי התשובות שעדי נתן לנטלי בפרצוף, 'מה אני רק מנסה לשפר
אותה', יא חתיכת אפס מסכן, לך תגדל שיער בראש קודם יעלוב, עם הקרחת נראה
כמו צפרע בת 60.
איפה שהוא קיוויתי ששי חי של עונה 7 יכנס באמא אם שלו, אבל הוא התאפק
לאורך כל הדרך ולא ירד נמוך ועוד בהתחלה ביקש בנימוס 'זה כבר לא נעים'.
&nbsp
ואז הגיע הטמטום, הגברת נטלי עוד הולכת לשי חי בתלונות, כן גם אני הבנתי
למה היא אומרת את זה, וכביכול היא לא רצתה לעשות מזה עניין, אבל הלו,
אם לא תפתחי את הפה שלך עכשיו, אז מתי כן?
עכשיו לא תגידו הוא היה אומר לה פעם אחת ברמיזה אשקרה התחיל לדבר
על עצה לשיפור, שמעי את פצצה אבל בחלק הזה...... והיא סותמת את הפוסתמה,
ולא אל תגנו עליה בקטע הזה, יכלה לומר לו, עדי זה לא נעים לי, עדי זה מיותר,
עדי משהו. ומה היא בחרה לומר? לא זה לא הפריע, זה בסדר.
ואז עוד אח"כ לוקחת את שי חי ומבהירה לו שהוא עשה מזה רעש.
&nbsp
זה היה אחד הרגעים הכי מגעילים שאני ראיתי בטלוויזיה, זה כמו היה לשמוע
את אדון זק משוחח על הגברת דנה רון בזמנו בLIVE ולא בחדרי חדרים.
ומה הכי טמטום - הסתומים גם לא העמידו אותו להדחה.
&nbsp
ביזיון.
מה שהציל לי מהתוכנית זה שי חי, פשוט ענק ענק הבחור.

GALxp

Well-known member
זכותה לרצות שלא יעשו עניין מהגוף שלה...

svtar25

Well-known member
שי חי צודק שהעיר לעדי. לגבי נטלי, אני מבינה אותה

תראו גם כאשר אישה עוברת הטרדה מינית, יש מקרים בהם היא קופאת במקום ולא מסוגלת להגיב. עדי הטריד את נטלי מינית בהערה הזו, זה חמור מאוד! נטלי לא רוצה שהיא תהיה נושא הדיון, כי גם ככה היא עברה טראומה, אז עוד פעם? שי הבין אותה. אני בטוחה שפמיניסטיות יצאו נגד עדי לאון, עוד נשמע דרישות מח"כיות שידרשו להרחיק את עדי מהבית, יקפצו על הגל של אח הגדול כדי לבלוט.

yossi1981

New member
איזה החפצה ומה מזעזע? תוצר של הפמיניזם הרדיקל שאיבד פרופורצי

הצודקת11

Well-known member
פרק טוב,אהבתי שנטלי עודדה את שי חי לא לוותר ולנסות שוב

לעשות את המשימה,
שי חי ריגש אותי מאוד מאוד,
מרגיז אותי שעדי לא מועמד זה נותן לו לגיטימציה
להמשיך להיתעלל בדיירים,
מקווה שאורלי תודח,
מצביעה לרומי וקצת לנרי.

בוףףברכה

Well-known member
כשעדי היה למעלה במשימת הכוכבים...

הוא ממש פחד..וראו את זה על פניו...
קצת חסתי עליו..

GALxp

Well-known member
הימורים לקראת מחר...

איזה מועמד יכניס במקומו/יצרף בנוסף אליו מועמד אחר לרשימה:
אורלי ▬ עדי/ויקי
עדן ▬ עדי
בן ▬ עדי
רומי ▬ ויקי/אביבה/אורי/לירן... מרוב שהיא נחמדה לכולם מתוך אסטרטגיה אי אפשר לדעת מה עובר במוחה.
נרי ▬ האובייס הוא עדי אבל אני חושש שהיא תבחר בנטלי... בתקווה שתבחר בלירן.
אסף ▬ לדעתי הוא יתאבד ברגע שיצטרך לבחור שם. הלוואי שיאזור אומץ ויכניס את לירן. בטח שי יסמן לו לבחור אותו כדי לצאת מידי חובה...

כפי שכתבו קודמיי, אם אורלי לא ניצלת היא המודחת הבאה.
בניגוד לרוב כאן, הייתי מוותר גם על רומי... מבחינתי היא מיותרת בעלילה.

לקי7

New member
תני אשתו של שיחי היתה ונשארה

בחורה חכמה ונחמדה. כשהיא נכנסה בזמנו לבית האח, כזכור לי דווקא הסתדרה טוב עם האנשים. ובכלל זה לא פשוט להיות נשואה לשיחי. היא אמרה בתשובה לשאלה אם תשוחח עם אשתו של עדי: "היא לא אשמה שהיא אשתו"...

הדייר השני אשר מועמד להדחה הוא

היא דיירת
עדן זאת את.

ככה יצא לגיא זוארץ בטעות קצת עקום עם עדן.

הטבלה אינה משקפת את המציאות.............

אינני יודע מה יוליד יום הרייטינג למחרת,אם האח ניצח את ארץ נהדרת(סביר להניח שלא). או שמה היה שוויון או נצחון. טבלת הרייטינג שם האח סופג הפסדים ומפלות מול תכניות הנגד של קשת ,אינה משקפת דווקא את איכות העונה ואיכות דייריה,או לפחות רובם עבורי.

באמת שאני מרגיש שלוהקו פה אנשים מעניינים,למרות שעל רובם שם לא הייתם מסברים את האוזן כעל "סלבס" ראה ערך-אסף גורן,אורי גרוס,רומי נסט,לירן שטראובר,נרי ליבנה,וגם עדי ליאון שהוא לא "סלב" שמוכר חוץ מכור מחצבתו.

למרות ובגלל ההפקה הדי -ירודה,איכות האנשים שומרת את העונה הזו מעל המים,למרות שהפקה אחרת היתה מניעה עניינים,נותנת מסיבה פה ושם(שוו לעצמכם את עדי ליאון,נרי,אסף ונטלי,לירן ועדן +אלכוהול איכותי). קצת מוסיקה,משימות מורכבות מנטליות.

למרות חולשת ההפקה שעדיין לא מבינה שכדי לחבר את הצופים היא צריכה ,לשדר אותו חיבור ונקודות בין 26 למשדר המרכזי,מה שלא קורה עקב הצנזורים הרבים,ולקיחת כל אירוע מעניין למשדר המרכזי,למרות כל אלו עדיין הדיירים שהם הפתעה גמורה עבורי מצליחים להחזיק את הפורמט.בניגוד גמור לעונה קודמת שם באמת השתעממתי לרוב.

פה נהנתי מאורלי ואומץ הלב שלה,נהנתי מנועם הליכותיו של הישאם,מלירן שמתגלה כאחלה בן אדם ותורם רבות לכלכלתו ותפקודו של הבית,גם לעדי שהתמתן יש חלק בענין,וכמובן שי חי שהכריזמה פשוט נשפכת ממנו ולא נס ליחו גם בגרסה הרכה.

אני רק יכול לשוות בנפשי אילו מטעמים היה מבשל לנו יורם זק עם הקאסט הזה היה בידיו,אמנם זה היה הולך לאקסטרים כמו שיורם תמיד אוהב למשוך לשם,אבל עדיין לשחק בחבלי הפורמט אין ולא ניתן עוד למצוא כמוהו.

מאוד מקווה שההפקה והאח יפציצו במשימות הקרובות ושהן בעיקר יהיו מאתגרות מנטלית,וגורמות אם לא למתחים בין הדיירים אז לפתיחות בינהם.

לגבי הפרק הערב-לא כל כך אהבתי את הנסיון בכוח ללכת על משולש רומנטי שלא קיים,נטלי די סיכמה את הנושא שבחרה להדיח כביכול את לירן.אהבתי ונגע בי ההתפרקות של אורלי,זה למשל סקופ רציני של ההפקה,שנים ניסו לשמוע מה יש ל א' לומר,ההפקה קיבלה זאת. האזרח משה קצב ומשפחתו בקרית מלאכי בטח שלא אהבו.

שי חי כמו שי חי מספק את הסחורה,הוא יודע לעשות טלוייזיה,למרות שמנסים לשים לו גלגלים שם עקב הפחד ממנו ומהריצה שלו לעבר הגמר.הוא בא להגן ויוצא הנדחף,למרות שהם באים אליו להתבכיין,לא אהבתי את ההתהפכויות של נטלי,אסף,ואורי.

רשימת המועמדים,סביר להניח שתשתנה מחר עם הפורמט המצחיק של תכנית ההצלה,שבעצם אומרת בפועל שעדיף להיות מועמד/ת כי סיכויי ההנצלות שלך גדולים יותר לעיתים אם אתה בתוכה.

למעלה