שרשור לילה
היום ה-11 ב

בוייאקה מאן

Well-known member
כדי לא להביך אותה

מאיפה אני יודע אני לא קורא מחשבות
אבל הנה איך שמריה קיבלה ואמרה 2 משפטים מגי התחילה לשאול אותה שאלות בשביל לדובב אותה

Psy Bear

Well-known member
לפני שניה תיארת בפירוט את הכוונות המדוייקות שלה

ועכשיו את פתאום לא קורא מחשבות?
&nbsp
אוקיי.

בוייאקה מאן

Well-known member
כי ראיתי אותה מסתכלת על מריה לפני שהיא אמרה מה המשחק

אז ניחשתי שיש קשר

אנחנו לא בבית משפט אני כותב דעה ממה שאני רואה אתה כותב דעה ממה שאתה רואה לא נשבעים פה על התנ"ך

webguy

New member
מעניין יותר מחוץ לבית מאשר בבית , לאוהבי טאי

הערב (ג'), במהלך חגיגות חג השבועות של עיריית הרצליה בשער העיר, הגיע שרקי למקום והחל מתפרע, התפרץ לבמה , השתולל, וכל זאת תוך כדי שהוא מנסה להימלט מהוריו.
האירוע שהיה אמור להיות חגיגה משמחת, הפך לדרמה של ממש כשמשפחתו של טאי (אסיר לשעבר כזכור) ראו כי אין ביכולתם להשתלט עליו, והזעיקו למקום את משטרת מרחב ירקון. השוטרים שהגיעו לאירוע עלו על הבמה והורידו אותו בכוח לעיני כל הצופים אשר שהו במקום.
שרקי, אחד הדיירים היותר בולטים וצבעוניים בבית, הודיע להפקה בתחילת השבוע כי הוא חש ברע ולאחר בדיקה של רופא בבית, הוחלט לפנות את הדייר לבית החולים - שם קיבל טיפול של הצוות הרפואי ושוחרר לביתו. מה יהיה בהמשך? חכו לעידכונים.
וואלה! סלבס לא מתפרעת בלי שיהיו מצלמות במקום כמובן שיתעדו את הסצינה.

Psy Bear

Well-known member
מישהו קונה משהו ממה שלירז אומרת?

היא משדרת כל כך הרבה זיוף מבחינתי. אני לא מצליח להאמין לשום סיפור שלה.

Psy Bear

Well-known member
רצתה לדחוף לאחותה עפרון בתחת

לא הצליחה, במקום זה משכה אותה מהמיטת קומותיים ואחותה שברה את הרגל.
&nbsp
זה סיפור שעל פניו אמין, אבל משהו באיך שהיא מתנסחת והגינונים שלה משדר לי חוסר אמינות.

היא לא אותנטית בעיני,הרבה גלגולי עיניים,אובר דרמטיזציה,גם

הדרישה שלה שיכנו אותה דוגמנית הזויה בעיני,כן היא דוגמנית אבל דוגמנית למידות גדולות,כמו שיש דוגמנית מסלול,כמו שיש דוגמנית לכפות ידיים,לשעונים,טבעות למשל..

דוגמנית לכפות רגליים,לשיער ועוד ועוד...

מין פישרית קטנה שמנסה לשחק אותה הדיווה שהיא לא תהיה בחיים.ליהוק גרוע שלא מנווט שום עלילה,ליהוק בשם האגנד'ה,וקמפיין METOO שהוא מבורך אבל לא קשור ללירז...

Psy Bear

Well-known member
מרוב שהוא קידם את זה כל כך שהוא לא רוצה שהיא תשמע

האח צנזר.
&nbsp
איזה טמבל.

כשהוא היה נער בתיכון, כל התיכונסיטים היו בים, והוא קפץ

בתוך הים, אבל המים נסוגו, והוא קיבל מכה בראש ונפתח לו הראש

מלא דם, והוא כיסה את הדם שלו יראה את זה באמצעות חבר שלו

למעלה