שרשור לילה
היום ה-14 ב

efrat511

New member
יש הבדל בין אורלי לעדן למרות שהן חברות

עדן חושבת שהסיפור שבנתה וההתעסקות בו נונסטופ זה מה שישאיר אותה ואפילו רמזה לכך משמעותית אתמול על מה יכניסו לפרק ובגלל זה תישארי לאורלי כביכול. תכלס אין לה על מה לדבר חוץ מזה וכך היא ממלאת זמן מסך על ההזיה החופרת שלה.
אורלי באה מנק' פתיחה שונה לגמרי. אין לה בעיה לעוף מחר או עוד שבוע, כמה שיתאפשר תישאר, היא לא מתאמצת להתחבר עם כולם, נצמדת למי שבא לה טוב ודי אותנטית. אם יאהבו לא יאהבו עניין של אחרים, היא שלמה עם עצמה.
אתמול אורלי לא התלהמה בכלל אלא הגיבה בעצבים מובנים להתלהמות התוקפנית של שי דווקא וניכר מאוד שהיה טעון עליה. היא לא הבינה מאיפה זה בא ומה מתנפל עליה ואחרי כמה חילופי מילים איתו בשולחן העצבים שלה עדיין לא נרגעו, המשיכה להגיד עליו פסיכי וכו' והלכה להסביר את עצמה לנרי שהכל יצא מהקשרו והיא לא באה נגדה בקיצור. אגב נרי כרגיל היתה צבועה והגיבה בשנינות הרגילה כשאחכ בחצר לכלכה עליה עם שי ואורי ועוד הוסיפה שקר על משהו שאורלי אמרה.
בקיצור, בבית כזה כל זבוב הופך לפיל ואנשים מושכים רגשות ועצבים מעבר לנורמל כי אין הסחות דעת אבל אצל עדן זה מכוון בהחלט.

שעדי הפרימיטיבי יסתום את הפה

האדיוט הזה חי במאה אחרת עם דעות שהן לא חשוכות כי אם מקור החושך עצמו.
וכמובן שמי שטוען אחרת ממנו זוכה לתואר "לא אמיתי".
&nbsp
אני באמת לא מצליחה להבין איך אפשר לאהוב יצור כזה. לא שמעתי ממנו שום דבר שאהבתי ולא ראיתי שום צעד שהוא עשה שהתחברתי אליו.
להפך.
ככל שעובר הזמן אני יותר סולדת ממנו עד כדי כך שרק רואים את פניו ואני בעצבים.
&nbsp
&nbsp

איך אפשר בכלל לחבב יצור חשוך כזה. מבחינתו נשים בגנום שלהן

נועדו לשרת את הגבר ולבצע את כל מטלות הבית. הוא מוכן
לעבור קורס שילמד אותו מטלות בית בתנאי שהאישה שלו תצא לעבוד ותספק לו את כל מה שהוא צריך. לא יתכן אצלו מצב כפי שאסף מנסה להסביר לו, שנקודת הפתיחה שווה וכל אחד תורם. מביש שיצור כזה מקבל לגיטימציה רחבה.

אלינה75

New member
עדי סיפר שיש לו את האישה הכי טובה

&nbsp
&nbsp
בעולם...מנקה מקרצפת מבשלת עושה את כל מטלות הבית משרתת אותו כשצריך וגם עובדת מחוץ לבית..פרימיטיבי אמרנו ????
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

היא גם מכינה לו ארוחה בארבע בבוקר

לאחר שהוא מגיע עייף מהופעה... לטענתו, הוא לא מבקש, היא מתנדבת לקום מהמיטה החמה ולהכין לו. הוא אסיר תודה לה והוא מעריך את זה מאוד. כנאמר, לכל סיר נפוח יש את המכסה העקום שלו...

הוא מגחך שבכל יום שישי היא יוצאת לסיבוב קניות ממושך בקניון

מבזבזת ומתרצת את הביזבוזים שלה.

למעלה