שרשור לילה
היום ה-14 ב

Bulikron

New member
הבעיה שמעריציו לא רואים מעבר לאשליה, כמו שהוא עצמו נוהג לאמר

והאשליה ששי חי מלא בקלישאות כמו רימון וצבוע כמו טמבור.
וכבר אמרתי שהוא יעמיד להדחה את כל הנשים והחלשים לפני שהוא בכלל יחשוב להעמיד את עדי הנבל שמאחוריו עומדים אייל גולן וליאם הפקות.

שי חי לא השתנה גם אם הוא ממש רוצה שכולם יחשבו שכן. הוא נשאר אותו שי חי צבוע ומלא קלישאות שברגע האמת מתגלה כגיבור וחזק רק על נשים וחלשים.

אני בטוח שאם היה מדובר בעונה רגילה של 3-4 חודשים הוא גם לא היה מסכים להיכנס, כי שי חי לא יכול להחזיק כל כך הרבה זמן וספק אם בכלל יחזיק חודש, כי גם בעונה הקודמת הוא לא החזיק והיו צריכים להכניס לו את תני. העונה זה רק חודש וחצי ובגלל זה הוא הסכים להיכנס.

foreigner3

New member
רוב דיירי ה VIP לא היו נכנסים לעונה של 3-4 חודשים

במה הוא שונה מאחרים ?
אני רואה אוסף ססמאות וקלישאות דווקא אצל אלה שמחכים לו בפינה....
אגב, איפה היית כשהוא התפוצץ על עדי הגבר החזק ? מישהו שאל איפה ההוא
עם המנטרה "שי חזק על חלשים".... עשית לעצמך חביאום... ?

efrat511

New member
איזה התפוצצות - היה עדין איתו ובקושי הגיב

אח"כ מיהר להתחבק ולהראות לו אהבה והבנה אח"כ, שחלילה לא יסתכסך עם עדי לאון האושיה

foreigner3

New member
שי נזהר לא להוביל מהלך שיתפתח לחרם. הוא באמת מאמין בשיח

עובדה שרק שי הצליח לגרום לעדי לחשוב פעמיים על כל מילה ופעולה שהוא עושה.
שי היה נפלא. גם חשף את עדי באופן כזה שעדי לא יכול להמשיך לפגוע כרצונו, וגם דאג שזה לא יתפתח לעליהום רבתי. זו הגדולה של שי.

efrat511

New member
במקרה של עדי טוב שפתח עליו

הבעיה שעשה את זה בצורה עקומה ועל הדרך עימת אותו עם אנשים שלא רצו להיכנס לריב עם עדי ולהצטייר כפחדנים ושוב הביך והעליב.
מעז יצא מתוק כי עדי הסיק גם מצעקות האהדה לשי מבחוץ שכדאי לו להרגיע בהקנטות ולמצוא אקשן בצורה אחרת...

Bulikron

New member
בדיוק איפה שהייתי שהוא לא העמיד אותו להדחה כבר פעם שניה

אם שי חי כזה גיבור גדול בדיבורים למה הו לא עומד מאחורי הדיבורים שלו גם במעשים? מה הוא כל כך רועד מפחד לשים את השם של עדי לאון להדחה? האם הוא רואה לנגד עיניו את אייל גולן מתי שהוא מעמיד להדחה ובגלל זה הוא משתפן ברגע האמת? או שהוא רואה דרך האשליה שמסתירה לו את האמת?

efrat511

New member
הוא כן התרכך מעט ונכנס בהרבה פחות נפיחות לבית

אבל ניכר שהוא מאוד רוצה להרשים את בעלי הכח והעמדה בתוך הבית ובחוץ.
רק ממשפטי הכניסה שלו כמו אני פה בשבילכם, הבכי החוזר ונשנה על כמה היה מסכן ופגוע נפשית בשנתיים שאחרי, האני רוצה להבין למה את/ה פגוע/ה - יש משהו שאני יכול לתקן, אפשר להבין את חוסר הטבעיות ומאמץ היתר לצאת הכי צדיק נוצרי מפנה לחי שניה שדואג לזולת
.
הדבר היחיד שהוא מברר לפני התנפלות על מישהו שהוא טעון עליו ומסמן אותו, כשהוא מחכה לו בפינה למשפט הכי קטן שיוציא מהפה, זה אם יש לו גיבוי שנאה מהסביבה.
הבנאדם אשכרה מסמן טריטוריות וכך מתקדם, מי שלא מפרגן לו או לא חברותי איתו הופך לאויב. כפי שראינו ולא במקרה הוא חזק על חלשים, קרי נשים בעיקר, בעלות כושר ביטוי שתוקפות בחזרה וצריכות להיות שנואות על הסביבה באיזושהי צורה. בחלק ה-1 של העונה הרגילה שלו זה היה לרוב מוצדק כי סבבו אותו אנשים באמת מרושעים וראיתי בו 1 מול כולם. ברגע שקיבל ביטחון מחברתו שהכניסו במיוחד בשבילו והספר המעריץ הוא נכנס שלא בצדק וללא רחם באסתי הלסבית. שוב ביוש/ייבוש בפומבי - מנגנון שלא השתנה אצלו.
אז בטח מסכימה איתך ולעונה רגילה אין סיכוי שהיה מסכים להיכנס.
עושה עניין אין ספק, לא מחובר למציאות = הזוי = חי בסרט גם כן והרבה כך שאחד כמוהו יכול לשכוח מלקבל פרס עם צבא או בלעדיו, גם אם אהוב יותר בתוך הבית. אני בספק אם אפילו תוכנית קטנה להנחות יקבל.
&nbsp

Pokki34

New member
אסף סתם טמבל

שי חי לא דוחה, הוא בהחלט צודק. אורלי נחשה לא קטנה.

efrat511

New member
אסף

רחוק מאוד מלהיות טמבל ובטח חכם משי הקונספירטיבי בהתנהלות שלו. תמיד יש מה לשפר במסגרת לחוצה כזאת עם מה שהם קוראים לו "תהליך" אבל להתייחס לכל מילה שנאמרת בכובד ראש ולהפוך למזימה נגדו או נגד אחרים זה חולה מצד שי ומראה דווקא כמה הוא מחושב ומתוכנן בראש שלו כלפי אחרים.
אז לא צריך להעריץ על עיוור, לשי יש בעיות קשות שהוא עוד צריך להתגבר עליהן.

foreigner3

New member
ראיתי רק עכשיו את הסצנה בין שי לאורלי. שי העיר הערה לגיטימית

ואורלי הפכה את זה למלחמה מכוערת. אני מציעה לכל אלה שמחפשים את שי בנרות להירגע... גם כשבוחנים אותו תחת זכוכית מגדלת, כפי שלא עושים לאף אחד אחר - הוא עדיין יוצא יותר צודק. ניסיתי מאוד שלא לתעב את אורלי. אני עדיין חושבת שהיא עשתה מעשה אמיץ לגבי קצב, וששילמה מחיר כבד. אך יחד עם זאת, היא הפכה לאדם מרעיל וממורמר. הכישורים החברתיים שלה אפסיים. היא באמת בלתי נסבלת.

בוףףברכה

Well-known member
היא....מ
....עשתה.....
....

היא הכניסה שיח ..מאוד אלים..
ישר ירתה....בום..גם עם הקול....
הייתה מאיימת ..גסה מאוד מולו....
היא כלל לא נתנה פתח לדבר ...
עיוותה במינוחים.....כדי "להעצים"...
הוא לא התפרץ..ולא תקף.....

הוא טען מכיוון אחר...
היא ..פגעה מצד שני...

בת'כלס...היא מתרחקת מאנשים.. כי היא יודעת..
שהיא...יכולה... ל
... כמו מרגמה..

Goneril

New member
ואחרי שצפיתי עם ווליום בהחלט מסכימה שדוקא אורלי

היתה אלימה בטון ובשיח ובהתנהלות
כיוונה בדיוק רב את הטון והמילים
איך אביבית היתה אומרת
אלופה בלהפוך את הקערה על פיה

svtar25

Well-known member
אני חושבת שאורלי לא מתאימה למשבצת וי.י.פי על מהי ו.י.פי כי

קצב הטריד אותה מינית, אז על זה היא וי.י.פי? למה? כמה נשים הוטרדו מינית בישראל כולן יכנסו לבית אח הגדול, על מה ולמה? אה כי מקרה שלה לא היה חלק מהרשעה אז היא רוצה היא מחפשת במה שנדע בגללי מי קצב הורשע? היא בוכה שאיבדה 15 שנים, אז הוא הטריד אותה מה בדיוק הפריע לה ללכת ללמוד באוניברסיטה?

Bulikron

New member
איזו שקרנית וסכסכנית הנרי הזאת

שיקרה לשי חי בספסל שאורלי אמרה לה שבכלל הוא זה ששאל למה נרי קמה ולאן היא הלכה. ואחרי שצפיתי בקטע המלא שהעלו לפורום זה לא היה ולא נברא, אורלי לא אמרה לנרי ששי חי שאל למה נרי קמה. נראה שנרי שקרנית וסכסכנית לא קטנה, מזכירה את שרה מעונה 2.

foreigner3

New member
נרי נפלאה. צפוי שאינטלקטואלים יעוררו אנטגוניזם אצל ההמון...

efrat511

New member
גם אינטלקטואל יכול לטעות, להיות חסר אינטואיציה וטיפש לפעמים

Bulikron

New member
שי חי שברגע האמת גיבור רק על נשים וחלשים ממשיך במסורת שלו

שי חי הפחדן שברגע האמת תמיד גיבור וחזק רק על נשים וחלשים ממשיך במסורת שלו מעונה 7 ובהעמדות להדחה מעמיד רק נשים להדחה. פתאום עדי בא לו טוב והפך לאחיו.

בהדחה הראשונה שי חי העמיד את נטלי ובהדחה השניה את עדן ואורלי.

מפתיע מישהו? אותי לא.

בוףףברכה

Well-known member
אורלי גם יפה ......גם אופה...

אנשים בתנור....
במיוחד את אלה שלא אוהבת...

או שהיא.....כותבת על הלוח....
אחרי שהיא חושלת.. על...ויקי...

רומי...יותר חלשה מאורלי....
אורלי מחושלת...

GALxp

Well-known member
כנראה שבהפקה מודים בטעות שליהקו אותה

אם היא אכן תודח, אני ולדעתי עוד הרבה צופים לא ירגישו בחסרונה.

למעלה