שרשור לילה 2
היום ה-54 ב
האח

רינה 157

Active member
מילא ליאור שנראה כמו הומלס... אבל

מה עם הקבקבי גומי המכוערים האלה של תקווה שהיא מדדה איתם כל היום.....

יונתנסקי

Well-known member
"האח הגדול 2020" תזכר כ"עונת החזרות".

ניר חוזר...
אסףסיף חוזר
ואפילו חגית חוזרת לקראת כל תפקיד שעות בחדר האח.

A Rod23

Well-known member
אוהב את תקוה והיא כל כך רוצה להאמין בסיפור מהאגדות

שליאור "החתיך" של הבית העדיף אותה ולא את הדוגמנית הרזונת שהיא פשוט לא רואה את הדברים כפי שהם.
היא מסונוורת לגמרי ומאוהבת לחלוטין והיא לא רואה שליאור בכלל אוהב אותה בקטע חברי ולא מאוהב בה כפי שהוא מצהיר.
לעיתים זה נראה כאילו הוא אפילו נרתע ממגע איתה.
אפשר להודות על האמת הבחור מסתכל יותר על ירדן ונעם מאשר על תקוה.. לא ראיתי דבר כזה באח ממישהו שמצהיר שהוא מאוהב.

ממש לא רואה את זה ככה

בימים האחרונים נראה קצת שהוא נלחץ ולוקח צעד אחורה אבל עד ממש לא מזמן הוא לא היה מפסיק לחפש תירוצים לגעת בה. זה היה די חמוד האמת.

מנסה לבודד את ירדן ומתגלה ככעורה

קנאית, כל היום ירדן בפה שלה..
המניות שלה אצלי בצניחה חופשית,
מאז שהבינה שליאור בחר בה מכל הבנות בעולם הפכה לוו גרירה בעצמה.

בוףףברכה

Well-known member
לעיניי...היא מתגלה...

כסמי טריילר...
סעצם.. יותר כ..משאית..
...וליאור עומד לו מאחור....
הופפפ סעעע....

היא אוניית משא של צים! היא הכיייי גדולה ושמנה שיש בעולםםםםם

למה להסתפק בהעלבות קטנות סמי טריילר ומשאית?

איסי..לא הייתי מפליגה עד כדי כך..

מאז שליאור שם עליה היא הכי וו גרירה בעיני, שיבש לה את כל החושים..
בופי חושב שהיא הגוררת...

אני לא רואה גורר ונגרר. אני רואה חברה נאמנה שמתייצבת לצד

חבר שלה ומגינה עליו כמו לביאה בכל דרך אפשרית.
אבל השינאה הופכת גם מעשים של חברות ונאמנות לגרירה ונגררות.
אני מת עליה, אבל לרגע לא טוען שהיא מושלמת. רחוק מזה. אפשר וצריך להגיד עליה לא מעט דברים. נגררת? לא.
&nbsp
ואנחנו עוד נראה לגבי ליאור. ההימור שלי: רגע לפני הגמר היא עושה יו טרן וחותכת ממנו.

אלונה 198

New member
מעניין שתקוה טוענת שהיא לא קנאית בכלל

כפי שטענה בפני נעם שבאה הערב לשוחח איתה ולשאול מדוע במשימה כינתה אותה ניצב, תקוה כמובן לקחה את השיחה לכיוון ירדן עקב המשימה שהיתה היום (שיחה בין ירדן ונעם), נעם אומרת לתקוה לא באתי בשביל ליאור. באתי בשביל החוויה. תקוה עונה זה לא מעניין אותי למה באת אם ליאור רוצה לעשות סיבוב לכיוון שלך שיהנה אני לא קנאית בכלל את לא מכירה אותי. ( שחכה שנעם באה עם חומר מהבית.
אבל השבוע ישבה עם שירלי ואמרה לה שהיא מאוד קנאית וכן היא תלחם על ליאור.
אם המשימה מחר עולה שלב ותופנה לליאור ותקוה וישימו מקבץ של מספר שיחות שלהם, הולך להיות מלחמת עולם בבית . האח חייב לעשות את זה, לי נמאס שתקוה וליאור בלי הפסקה כל הזמן אומרים אני אומר/ת הכל בפנים. יש כל כך הרבה שנאמר על כל הדיירים שלא נאמר להם בפנים. לדוגמא. לגבי אסיף משחקים כאילו פתרו את הבעיה ביניהם אבל בפועל הרדימו אותו וממשיכים ללכלך עליו. אין שם דייר שלא היה בפה שלהם בלילות מתחת לסדינים. אשמח שהאח ישים אותם על המסך בסלון.

אדון אסיף אלקיים, אני מעדיף מדינת הלכה עם סקילות נשים

שהולכות לא צנוע ותליות בכיכר לגייז מאשר שאתה תזכה.
מעולם, אבל מעולם לא תיעבתי דמות ריאליטי כמו שאני מתעב אותך.
ובפראפראזה על מילותיה של הרבנית נופר מור: אתה בושה לגברים, בושה למרוקאים ובושה לסופרים.
יאללה לך!!!

למעלה