שרשור לילה 2 היום ה74 ב

מכורה וחבל

Well-known member
סימה ומירב VS אביבית

קצת קצת קצת סדר בבלאגן.

אביבית נכנסה לבית האח הגדול בכניסה הראשונה - מיד סימה ומירב התחילו לדבר עליה ועל האינסטגרם שלה. עד פה סבבה (אבל לא לשכוח שמירב לא רכלנית).

בשיחה שלא קשורה לסימה, אך בנוכחותה, אביבית צחקה ואמרה לדניאל שתתחתן עם תומר כי אם יתגרשו היא תקבל 50% מההון שלו.
ואז גברת סימה הצדקנית התעוררה - לפני כל עם ישראל ואחותו ובנוכחות כמעט כל דיירי הבית אמרה לה את המילים הבאות - "הגברים הולכים איתך רק בשביל לשכב איתך לא בשביל חתונה" - כמובן שזו לא היתה הכוונה של סימה, כי סימה התכוונה דווקא להגיד שאביבית בחורה טובה ואכן גם אמרה שהיא תהיה רעיה ואמא למופת, אבל בגלל האופן שבו אביבית מתבטאת מביאה אליה רק גברים שרוצים לשכב איתה ולא כאלה שירצו להתחתן איתה.

בין כה ובין כה - אלו לא מילים שהיו צריכות להאמר בטח לא כפי שנאמרו - משום מה כל דבר שסימה רוצה להעביר, גם אם הוא טוב, זה נראה כמו התקפה או לחלופין התגוננות ממשהו לא מוסבר. ועוד בפומבי.

באותה הסיטואציה נחתם גורלה של סימה מבחינת אביבית - רק מה ההבדל? אביבית משגעת אותה בכל מיני רמיזות (לאוזנה בלבד) וסימה מתפוצצת לפני כולם. תגידי... תגידי... אני מסכימה לך... תגידי... ואביבית שותקת ואומרת לה "עדיף לך שלא" - אין דבר יותר מפוצץ מזה... אבל גם יותר חכם מזה.

אבל מה באמת הכעס של סימה על אביבית? הכעס הוא שיש לה הכל ואין לה כלום.
סימה - אישה יפה לכל הדעות (לפחות על הגוף נסכים, והפנים לפני כל ההתערבויות הכירורגיות), אשה נשואה עם בנות מקסימות, פרנסה טובה ב"ה - ובכל אופן אישה ממורמרת, מתוסכלת, מתייסרת - היא כל כך אוהבת שמצחיקים אותה כי רק ככה היא יוצאת מהמצב האמיתי שבו היא נמצאת - בובה של בעל כנראה עשיר אבל שלא יכולה לעשות כלום אלא אם הוא מאשר - לא עצמאית, לא חופשיה.

ואביבית? לאביבית יש מה שסימה הכי רוצה - חופש, עצמאות, קריירה, שמחה.
לא משנה שלאביבית אין בעל וגם לא ילדים - מה שסימה לא מבינה איך זה יכול להיות שאביבית כל כך שמחה, כל כל חיובית, כל הזמן בנתינה, אין לה בעיה לדבר על עצמה גם אם הדברים הזויים - ואילו היא, סימה, מפחדת מהצל של עצמה.

והכי הכי חשוב - סימה רוצה לדבר - את סימה לא ישתיקו - ארבעים שנה סימה לא דיברה - רק שיש בעיה אחת גדולה - סימה מתה לצרוח לבעלה את כל מה שיש לה, את כל האמת שלה - אבל היא מפחדת. לא מפחדת לעשות את זה בבית האח - אלא במציאות עצמה בשיחה אישית. אז מה עושים במצב כזה? צורחים על אנשים לא קשורים בסביבה. זה בדיוק כמו הגבר המכה, לא יכול להתמודד עם הבוס אז הוא חוזר הביתה ומכה את האישה והילדים. קל יותר.

אני מבקשת להאיר את תשומת הלב לפרט מאוד מאוד מאוד חשוב - סימה לא קיבלה שום מסר מבעלה - לא במסר האישי שכל דייר קיבל, לא בצורת מסוק ולא בצורת צעקות (אם אני לא טועה סימה אמרה שאת המסוק שלחה לה חברה שלה בתחילת העונה). סימה לא ממש יודעת מה קורה בבית ואם יש לה בכלל לאן לחזור. ולכן המצב שלה בעייתי מאוד, תכלס היא מאוד מסכנה.

ביחס למירב - אין מה לדבר, מירב רוצה את המליון. מירב רוצה את המליון יותר מכל דבר אחר בעולם - לא מוצא חן בעיניה הפוקוס שאביבית מקבלת לא מדיירי הבית וגם לא מהאח הגדול.
לא מוצא חן בעיניה שכולם אומרים שאליאב "החבר הכי טוב שלה" יזכה במליון - היא תדאג להשחיר אותו, היא תדאג להוציא לו את הקוף. אותו הדבר עם ישראל.
לא לשכוח שהיא שרופה על כולם, והיא והיא והיא והיא והיא והיא....

לא זוכרת שראיתי דייר כזה גנגסטר, עבדאי, משליט אימה ופחד בבית כמו מירב. וכל פעם אני שואלת את עצמי - על מה ולמה? מי היא בכלל? למה מפחדים ממנה? למה? כי האח מרים לה כל הזמן? כי כל מי שנכנס לבית קרקס מדרנו? מה השטויות האלה?

goldenn

New member
לא מסכים בעליל. יש כאן המון פרשנות אישית, ודעה אישית, ולא

עובדות בשטח. על פי העובדות בשטח - את טועה.
ובכל אופן אישה ממורמרת, מתוסכלת, מתייסרת - היא כל כך אוהבת שמצחיקים אותה כי רק ככה היא יוצאת מהמצב האמיתי שבו היא נמצאת - בובה של בעל כנראה עשיר אבל שלא יכולה לעשות כלום אלא אם הוא מאשר - לא עצמאית, לא חופשיה.
זה נטו פרשנות אישית ואין לנו שום סיבה להאמין בזה. סימה מעולם לא רמזה על
בעלה בצורה הזאת, ולהפך בגלל שהיא מדברת על 40 שנה, ולא תקופה יחסית
מאוחרת בחיים שלה, לגמרי זה לא נובע משם.
ואביבית? לאביבית יש מה שסימה הכי רוצה - חופש, עצמאות, קריירה, שמחה.
לא משנה שלאביבית אין בעל וגם לא ילדים - מה שסימה לא מבינה איך זה יכול להיות שאביבית כל כך שמחה, כל כל חיובית, כל הזמן בנתינה, אין לה בעיה לדבר על עצמה גם אם הדברים הזויים - ואילו היא, סימה, מפחדת מהצל של עצמה.
חופש? זה עוד פרשנות לקויה.
לאביבית אין שום חופש ,אביבית בסופו של יום אדם מאוד מתוסכל חברתית,
מערכתית, ויחסי זוג. לא רק שהיא מאותגרת ע"י התקשורת לא מעט פעמים, צברה
שנאה עצומה מהרשת, וממה שהיא מציגה ומשדרת לנשים, היא גם מעידה בקולי
קולות שהיא חברה רק של הומואים וגברים, מה שמקנה ומראה שאביבית היא אדם
לא חברותי לנשים ואי אפשר להתחבר אליה בצורה הזאת כי היא אדם חומרי
ואדם שנע סביב מה יש להוא ומה יש להיא. אין לה באמת חיים מאושרים, היא כל
היום מחפשת בני זוג למה כי בא לה? נראה לכם שבאמת היא לא רוצה משפחה,
בעל וילדים? פשוט כולם סולדים ממנה מהר ובורחים ממנה. אין כאן שחור ולבן,
זאת עובדה שהיא לא מצליחה להקים משפחה בגלל האישיות הבעייתית שלה.
אפילו אתמול כשסימה אמרה לה איך את מעזה לנפנף מול כל המדינה שאת תבגדי
בו בבית אם הוא לא יבוא אלייך - מה ענתה הגברת? אנחנו כולה במערכת יחסים
של שבועיים. זה עולב מארץ העלובים, תת רמה לומר משפט כזה.
&nbsp
אני מבקשת להאיר את תשומת הלב לפרט מאוד מאוד מאוד חשוב - סימה לא קיבלה שום מסר מבעלה - לא במסר האישי שכל דייר קיבל, לא בצורת מסוק ולא בצורת צעקות (אם אני לא טועה סימה אמרה שאת המסוק שלחה לה חברה שלה בתחילת העונה). סימה לא ממש יודעת מה קורה בבית ואם יש לה בכלל לאן לחזור. ולכן המצב שלה בעייתי מאוד, תכלס היא מאוד מסכנה.
שוב פרשנות אישית - מסר לא מסר, אי אפשר לדעת מה קורה ביניהם. יכול להיות
בסדר, יכול להיות רע, יכול להיות הכול, אבל זה לא משהו שניתן להסתמך עליו או
לדעת, ובאופן כללי - זה לא רלוונטי למשחק כך או כך.
&nbsp
לא זוכרת שראיתי דייר כזה גנגסטר, עבאי, משליט אימה ופחד בבית כמו מירב. וכל פעם אני שואלת את עצמי - על מה ולמה? מי היא בכלל? למה מפחדים ממנה? למה? כי האח מרים לה כל הזמן? כי כל מי שנכנס לבית קרקס מדרנו? מה השטויות האלה?
ברק, אור, טהוניה, קותי, ויש עוד... אבל מסכים לגבי מירב בגדול.
&nbsp

חjuspa

New member
בדיוק. תודה שטרחת לכתוב את כל מה שלא היה לי כוח בכלל

כל ההודעה היא פרשנות אישית מא׳ ועד ת׳. נכון שזה משהו שכולנו עושים בפורום כל הזמן, לשם כך יש אותו, אבל ההודעה נוסחה בצורה שהכעיסה אותי כשערבבה כביכול בין אירועים/עובדות לפרשנות אישית באופן נורא מגמתי. וחבל...

Dark Bubbles

New member
לגבי אביבית - אולי אין לה זוגיות, אבל בהחלט יש לה חופש. היא

עושה מה שהיא רוצה ולא חייבת דין וחשבון לאף אחד. היא גם מרוויחה מספיק כסף בזכות עצמה כדי לחיות לא רע.
ממה שאנחנו רואים היא תמיד במצב רוח טוב, חייכנית ועליזה. מה שאי אפשר להגיד על סימה שנוטה לעגמומיות.
אביבית מודעת לתגובות השליליות, אבל אמרה שהם מגבירות את החשיפה שלה. גם השונאים שלה עוקבים אחריה והיא מרוויחה בהתאם למס' הכניסות/צפיות.

Dark Bubbles

New member
חלק מהדברים שכתבת שהם פרשנות, סימה אמרה בעצמה:

היא סיפרה שבעלה התנגד מאוד שתלך לאח הגדול, אבל החליטה לעשות את זה בשביל עצמה (אולי לא בניסוח הזה).
היא אמרה בפעם אחת שהיא לא יודעת אפילו איפה הבנות שלה (אם בישראל או מיאמי) ואיזה מין אמא היא שלא יודעת איפה הבנות שלה זרוקות (המילה זרוקות בפירוש נאמרה).
בגלל זה מיד אחרי השיחה הזאת חברה שלה הביאה את הבת הקטנה לגבעת הצעקות והקטנטונת צעקה לה שהיא בארץ אצל סבתא.
סימה רמזה כמה פעמים שהיא לא מאושרת, שהיא לא ממששת את עצמה, שהיא לא רוצה לחיות במיאמי כי לא טוב לה שם, שיש בעיות בעסק של בעלה, שהיא באה לאח הגדול כי היא רוצה שינוי בחיים ועוד כל מיני בקטנות.
לגבי ההשתקה יצא לה להגיד 40 שנה ויצא לה להגיד 15 שנה שזה בערך הזמן שהיא נשואה לבעלה השני.
היא באמת לא קיבלה ממנו שום מסר וסביר להניח שזה לאור ההתנגדות שלו שתשתתף בדבר הזה.

dieguy

New member
תודה על הסדר שעשית

רק נשאר עכשיו שתשכנעי את אביבית בזה כי אפילו היא לא מאמינה למה שכתבת...
&nbsp

foreigner3

New member
על אביבית המציאו את "אין שכל, אין דאגות".... ואם נרצה לדייק

אביבית הרדודה יכולה להתמלא אושר ממבט של גבר אל עבר החזה שלה.
קל מאוד לרצות אותה. תנו לה מחמאה על המראה, ועשיתם לה את זה.
היא חיה בשקר. עטופה בפלסטיק ובסיליקון. האופקים שלה צרים מאוד.
אין לה תובנות מעמיקות שיכולות לעורר צער מהותי. הרי דברים כמו
תוספות שיער וריסים חדשים, זה דבר פתיר. אין טעם להשוות אותה לאנשים
אמיתיים שלא חיים בסרט של עצמם.

Rain04

New member
אביבית לא באה למירב וסימה בטוב מדיי וואן

זו האמת. כל דבר שאביבית עשתה או לא עשתה הן חיפשו אותה. אם זה על הכלים שלא עושה והבלאגן שמשאירה אחריה במטבח, אם זה על סגנון חייה הלא קונבנציונאלי, אם זה על כך שמעבירה הרצאות בפני נשים, אם זה על יחסה לגברים שבבית, אם זה על הכל.
&nbsp
בנוסף, מירב חששה למקומה בבית וראינו שמודה בכך בימים האחרונים. קשה לה לקבל שהגיעה מלכת כיתה חדשה שלוקחת לה את הפוקוס. אין מה לעשות, אביבית היא אדם טוב וחברותי ולא קשה להתחבר אליה. גם אין פסול בכך שהגברים מתחברים אליה ולאו דווקא הנשים.
&nbsp
קשה לי להודות, כי מסמפטת את מירב וסימה (נראה היכן זה יעמיד אותי אחרי אתמול
), אבל גם את אביבית מסמפטת עוד מעונה 4 ואני חייבת להגיד את האמת שמתנוססת אל מול עיניי.
&nbsp
&nbsp

foreigner3

New member
סימה ומירב התחברו. אבל הן שונות אחת מן השנייה שמיים וארץ

הן לא דומות בכלום. וכדאי להבין את ההבדלים ביניהן.

בכניסה השניה או הראשונה לא זוכרת ישר אביבית ניסתה

לסכסך בין מירב לסימה ולא הצליחה. אביבית כולה קינאה על סימה שגם מצליחה גם נשואה וגם אמא לשנתי בנות מה שאביבית שאולי צעירה מקסימה בחמש שנים בערך לא הספיקה עד היום מלבד לצאת עם ילדים צעירים שזורקים אותה פעם אחר פעם ולא תצליח בחיים כל עוד היא מתנהגת כבדיחה עלובה הצ ‘אנס היחיד שלה להצליח הוא לצאת עם עיוור וחרש. שם צפויייה לה הצלחה מסחררת אולי.

queenjane

New member
סימה אמרה שאביבית יוצאת עם נשואים או שאביבית כרגיל עיוותה את

דבריה?

למעלה