שרשור לילה 2 היום ה-50 ב

אין אחד שיודע אלינה,לא רק פה אלא גם שם בהפקה.

מה היתה המטרה,האם הושגה ואיך.... ואם כן הושגה מה הפרס בסופה...
&nbsp
אלינה לדעתי פשוט העבירו זמן עם הסלבס כי הם היו בלחץ של ירידת רייטינג וענין בבית,ציפו שהסלבס ירימו את הבית והרייטינג. את הבית הם הצליחו להרים
ראשון, אבל הרייטינג נתקל במונדיאל לצערם.
&nbsp
בסופו של יום לא היתה באמת מטרה למשימה הסודית,זה רק שם יפה להכנסת אנשים חדשים.

toly7

New member
אולי כשעמרי נכנס להיפרד מהם בחדר הוא זרק לו משהו שערער אותו

משהו שהוא לא אמר לו בבית עצמו רק בסוויטה

ranvio

New member
פיספסתי, הם נכנסו לסוויטה להיפרד מהם, יפה

יכול להתראות שמריה אמרה לו משהו
הוא נראה מאוד נרגש מדבריה

toly7

New member
או מריה או עמרי מישהו עשה שם משהוווווו בטוחחחחח

nicknick28

New member
נראה שהחוויה הזאת עשתה לישראל משהו בהקשר למגי

הוא חזר לבית אבל לא צמוד אליה עכשיו ולא מתבודד רק איתה ורוקד רק איתה.
כאילו הוא רוצה לספוג ולהינות מהחוויה ומההתרגשות ומכל הבית.הוא מנסה לעכל את זה עם עצמו.
&nbsp
אני חושבת שהבידוד הזה של היומיים עם אליאב ותומר נתן לו חומר למחשבה,איזה חוויה אחרת שהוא לא חווה עד כה בבית, איזה הוויה או סוג של חיבור חדש וטוב עם אנשים אחרים, קרבה לתומר ולאליאב בלי ההפרעות של מגי באזור...נטו לשבת ולהיות עם אחרים ולדבר ולצחוק ולרקוד עם אחרים ולהתרכז בהם ובכאן ועכשיו.
עכשיו כשהיו שירים, איך באינסטינקט הוא רץ לרקוד עם תומר ועם אליאב....נוצר שם איזה חיבור, איזה חוויה משותפת שקרבה ביניהם,משהו שלא התאפשר לו לחלוטין מקודם.
&nbsp
אני לא חושבת שהוא התגעגע אליה בטירוף כמו שהיא אליו.
זה לא אומר שהוא לא יחזור וייצמד אליה מחדש ושלא נראה היום בלילה שוב את השיחה המעצבנת והתלחששויות במיטה, אבל נראה לי הוא מעכל שאפשר לחוות את הבית הזה בעוד דרכים שהוא לא חווה בעבר.
ונראה לי שסוף סוף הייתה לו הזדמנות קצת יותר להעמיק בשיח ובמפגש עם האחרים והוא מבין מה הוא מפסיד כשהוא צמוד כמו דבק עם מגי.
ויחד עם השיחות של כל הדיירים הזמניים ,דברים קצת שוקעים לו.
&nbsp
כשהוא בתוך זה ולא הייתה להם הפסקה אחד מהשני, זה לא משהו שהוא יכל להבין יותר מדי, עכשיו המרחק נתן לו קצת פרופורצייה.

ועוד11

New member
חולקת על דברייך. לדעתי זו אסטרטגיה לאור מה שאמרו למגי

החדשים שנכנסו. שהם יותר מידיי צמודים וכל היום במיטה. לא זוכרת אם זו היתה אביבית או אדל שאמרה להם אתם יותר מידיי צמודים וזה צורם.

nicknick28

New member
אני לא פוסלת את נושא האסטרטגיה,זה שילוב בעיניי

אני מניחה שזה השפיע על שניהם, והם מהרהרים בזה...ישראל יותר ממנה, היא כבר בתוך מערבולת של התאהבות , נראה לי שלא אכפת לה כל כך מה חושבים ואיך היא נראית , העיקר להיות קרובה אליו.
ישראל כנראה לוקח יותר את הדברים האלה לתשומת ליבו ובטח אחרי אירועי השבוע האחרון שהוא הבין שהוא שחקן מרכזי ויש לו באמת סיכוי לזכות בדבר הזה ושכדאי לו לנסות לאמץ את העצות של החדשים.
&nbsp
אבל למרות האסטרטגוית, לא מרגיש לי שזה נטו משם.
כשהוא היה כל היום צמוד למגי הוא עיוור, קשה לו להבין באמת את העניין ומה זה עושה לנוכחות שלו בבית...עובדה שלמרות כל השיחות של החדשים, עד ההדחה הוא עדיין נצמד אליה , הוא התחיל בקטנה לתקשר ולעשות שיחות עם אחרים אבל עדיין היה צמוד אליה ומוקדש אליה.
&nbsp
אומנם זה רק שעה מאז שחזר, נראה בהמשך יותר, אבל הפוקוס שלו במקום אחר, לא עף עליה באינסטינקט הראשוני,לא רץ לרקוד איתה והעדיף עם תומר ואליאב שהתחבר איתם בחדר....אני מאמינה שהמרחק קצת הבהיר לו דברים, הראה לו שהכל אינטנסיבי מדי וכמה הוא יכול להנות גם מחוויות אחרות בבית שאולי לא שם לב אליהם לפני בגללה ההיצמדות אליה.

foreigner3

New member
עכשיו כשעומרי לא מתחרה שלו, דבריו מחלחלים לישראל לראש

קודם הוא חשב שלעמרי יש איזה אינטרס.

Pokki34

New member
זה לא משנה את העובדה

שהיא יותר חשובה לו מכולם בבית הזה.

nicknick28

New member
אני גם חושבת שהיא חשובה לו

אבל אם עד עכשיו הוא ראה רק אותה בבית וחשב שהיא המקור היחיד שלו בבית להנאה,שיח או חברות - כמו שהיא רואה אותו , עכשיו הוא מרגיש שיש עוד אפשרויות. שלא רק היא קיימת שם עבורו.
&nbsp
אני לא חושבת שזה אומר שהוא רוצה להפרד או להתרחק ממנה , אבל לדעתי הוא רואה פתאום דברים שלא הצליח לראות כמו קודם.
הוא לא חווה את האח הגדול כמו מגי.
היא חווה את הבית הזה כישראל, הקשרים האחרים לא חשובים לה באמת.
הוא חווה את זה כבית עם כל מיני אנשים, הוא כן רוצה ומנסה ומסתכל לכיוונים אחרים ולא רק אליה.

למעלה