שרשור לילה 2 היום ה-50 ב

Dor333333

New member
ראיתי שרועי שמח מאוד ,לא כולם צריכים להגיב בצורה קיצונית כמ

כמו מגי וסימה

בוייאקה מאן

Well-known member
תומר חזר טילטיל לא הודח בגללה שהיא חזקה

והיא שוב חזרה לאותו נקודה שהיא הייתה בה לפני שבוע

מה נעשה, איך היא אמרה? תודה לאלוהים? אלוהים עושה טוב לטובים

והיא כנראה
מגיע לה כל מה שהיא מקבלת
ותומר קיבל חתיכת שואו + חזר
מגיע לה!

ועוד11

New member
פטתית לירז.לא מספיק מימדיה הגדולים, יש תוספת-נעליים כבדות

ומגושמות. אלו הם הנעליים שלהקת "אבבא" הופיעה איתם בשנות ה-70.

ranvio

New member
תמי
מריה
אליאב

פרק מזעזע כמו על הפרקים עד כה
מבחינת ההפקה מגי וישראל הם הציק שסביבו הם מניעים את העלילה
אם יש על הדרך מריבה עסיסית הם ישדרו אחרת חבל על הזמן.
בושה

ranvio

New member
לא אוהבת את ההשתרכות של תומר אחרי מגישראל

מרגיש ממש סמרטוטי לידם.
לדעתי הוא לא מעריך מספיק את האהבה והתמיכה שקיבל ממירב וסימה אחרי שחבורה המגניבים הקיאה אותו מתוכם אחרי המריבה עם ישראל .
רועי- מיותר
מריה מריה מאכזבה לאכזבה אני ניזונה משברירי הבלחות וחיוכים

יעליק200

New member
הם יכניסו את תמי וזה יהיה שוס!!!!

אולי גם יעמתו אותם עם כמה דיירים שהודחו. ואולי טאי?

תחושה של סתם,עוד כשלון קולוסאלי של ההפקה,ועוד השתפשפות עלינו

הצופים,תחושה של ריקנות הותירה בי הצפייה הערב במשדר המרכזי ובסוף המשימה.
&nbsp
לא הבנתי כמו רבים ורבות את הפואנטה? מה הקא'צ? אמרתם משימה סודית לאורך כל השבוע,ציפיתי שהדיירים ישאלו שאלות או לפחות שאלה בסוף המשדר...כנראה שהכל היה גלוי כבר כי, חלק מהדיירים הבינו ממזמן כבר כי זו משימה.
&nbsp
גם התכנון הלוגיסטי שלכם בזמן ההדחה המדומה ,היה מביש,הבאתם סאונד של קהל שתכניות קומיות סוג ג' לא מביאות. לירון ויצמן נשמעה אנמית כהרגלה...
&nbsp
עוד כשלון קולוסאלי מפואר של "רשת" וההפקה,שמתווסף ללא מעט כשלונות מתחילת העונה,מה הלאה? רמזתם כי אחד מהסלבס ישאר כקבוע ,הערב לא הבהרתם כלום שוב,אתם לא החלטיים,אתם לא מובנים,אתם לא בטוחים בעצמכם. הפורמט הזה די פשוט מכניסים כמות של אנשים לבית סגור מרושת מצלמות ללא קשר לעולם החיצון. מה לא מובן?????
&nbsp
יש משימות מוכנות מראש עם כל הלוגיסטיקה והתפאורה המתבקשת ,אני בטוח שאנדמול העולמית יודעת מהן. כן צריך כריזמה מהאיש שמנהל את הבית והעורך הראשי-האח הגדול,אבל גם בעונה 1 זק הסתדר בלעדיה עד שרכש בטחון בתפקיד.
&nbsp
אתם מעבירים עלינו את חוסר הנסיון שלכם,ואני מוכן לבלוע את הצפרדע,כי אני מבין שזו עונה 1 בבית חדש,אבל אל תתנו לי את התחושה שאתם מזלזלים בי כצופה,מנפנפים אותי,וחמור מכך משתינים עליי במודע... לא לעולם חוסן, ולא לעולם תקבלו קרדיט.כי ברגע שהבסיס רעוע-הצופים הנאמנים צופי 26.... הספינה תשקע,ואתם בתור "מומחי טלוויזיה" יכולים כבר לחוש את הצונאמי המתקרב בנתוני הרייטינג...
&nbsp
יש הרבה טיפים שאני יכול לרשום לכם פה(כצופה ותיק בלבד). אבל באמת שהגרוע מכל הוא שכבר גרמתם לי לאבד את התחושה של רצון לעזור...
&nbsp
אתם הורסים פורמט מוצלח מאוד ,פורמט שביידיים אחרות ובליהוק מוצלח יכול לפרוח בכל חממה ובכל אקלים....חבל ....

למעלה