שרשור לילה היום ה-69 ב

ניתוח שני מזל דלי

שני היא בת מזל דלי ממש כמוני . במזל זה יש הרבה מאוד אנשים חכמים פילוסופים, מדענים ואנשי רוח כמו שפינוזה, ניוטון, וגם אלברט איינשטיין.
משבה מהירה ותיכנון של צעדים הרבה קדימה מאלה שעומדים מולם.
סוג של גאונות. אבל יש ילידי המזל שלא מבינים את איכות הכח שבראשם ומנסים לפעול מעבר לכוחם. דוגמא לאדם כזה לפי הבנתי הוא אהוד ברק שידע להתנהל קצין בצה\ל 0אחד המעוטרים ביותר9. אבל כראש ממשלה הגאונות שלו הרסה אותו כשניסה להפעיל אותה כלפי הפלסטינים והציע להם את ההכל וגם אז מעבר לגרימת נזק לא השיג דבר וסולק מתפקידו בתקופה הקצרה ביותר לכהונתו, שמה וחצי.
שני הצליחה להיות בלתי נסברת ע"י הדיירים אבל בחוכמתה הצליחה להוליך את דן להיות לחבר. אבל בדרך ההרסנית כלפי עצמה בהתנהלות כלפיו זרק אותה.
אך היא לא נכנעה וניסתה להחזירו שוב בצורה חולנית תוך ניסיונה להשפיעה על מחשבתו בצורה של שטיפת מוח.
שני משתמשת בשיטה ידועה של דיבורים ומסרים חוזרים על עצמם כמו את עניין החרם וברוו כי חזרה סיזיפית שכזאת תופת את הציבור ממש כמו שביבי חוזר על המנטרה של "אירן". זאת גם שיטה של מפלגות מסויימות שבמקום לפרסם מצע הם בוחרים סיסמאות בודדות שחוזרות על עצמם.
לטעמי היא נכשלה לחלוטין כאשר השותף שלה לדרך (ששנא אותה) הודח מהבית והכוונה היא לשם.
שני באה מבית בורגני ונחשב לאליתה. אביה הוא רואה חשבון ואביה החורג הוא מנכ"ל מימון ישיר שנותנים הלוואות תמורת ריבית לא קטנה וגורמים בין השאר להתדרדרות אנשים שלא יכולים לעמוד בהחזרים לאורך זמן. ועכשיו תחשבו על קשר שלה לשם\ לאימו (נפגשה עם ערפת ומנהלת את תנועת צל"ם באה"ב) או אביו עו"ד בורדוגו שיוצא כנגד האליתות במדינה.
לאחר ששם הודח, הודיעה שני שהיא לוקחת על עצמה את האחריות על הקבוצה שלה. עדן הבינה ואמרה להנדל שהוא היחיד איתה.
ג'ודי שנכנסה כהורסת זוגות היתה חייבת להתחבר לשני לאחר שנכשלה. וכניראה תעוף בהדחה הקרובה עם עומר שיפרד משני.
ואז אלוהים ישמור ואני מקווה שהוריה של שני יוציאו אותה מהבית. כי גאון שנכשל יכול לאבד את הראש.

נטה אונה

Well-known member
ואו אנדל - ממש לא ציפיתי שיהיה זה שיפתח על שני

זהו. הלך הפייבוריט האחרון שלי בבית
הבנ"א שהיה קם כשמרכלים על אחרים
יושב וצוחק עם אביחי אורנה ומעיין על שני שהיא רכלנית
&nbsp
טוב, הרגע הזה היה צריך להגיע מתישהו.
&nbsp
בי עונה 8...

rachela8

New member
טוב שרואים את אינדל כמו שאני ראיתי ביום הראשון

וכתבתי כל יום,כמו שכותבת על שני גם אתם תראו,מי שבודדת זו גודי
ולא שני שרוצה לבד עם עומר 2 חרמנים מצאו את המיטה
ושם הם רוצים להיות בלי הפרעה

Saritt10

New member
ביי עונה 8 בענק!!!

אנשים מזוייפים וצבועים שמחפשים ומריחים איפה נמצא הכח . עדן יקרה, להזכירך היית כנראה אמורה להיות מודחת במקום שם.
נשארת בזכות שני שניצחה במשחקי האח!
בחורה בוגדנית ואיומה !!!!!

נטה אונה

Well-known member
באזור 23:30

בגדול מספר לחבורה על הסרטון השני ואיך הוא נהנה ששני אכלה כאפה מזה
אומר על שני שיצאה רכלנית אחרי ששיחקה אותה אומרת הכול בפנים
&nbsp
מה גם שאף אחד מהם לא דיבר על שני לפני זה, והוא האחרון שהייתי מצפה שיעלה אותה.

musicislife91

New member
מה לא נכון במה שאנדל אמר?

היא באמת ריכלה
והיא באמת אכלה כאפה כי שניה לפני היא אמרה שהיא אומרת הכל בפנים מה שהוכח לא פעם ולא פעמיים כממש לא נכון

נטה אונה

Well-known member
הוא האחרון בספסל שהיה צריך לפתוח את זה

אם אורנה היתה מספרת את זה, הייתי מבינה לגמרי
אבל אנדל הלוחם בריכולים בבית?
&nbsp
ושוב, לא מתלהבת משני במיוחד. אני בכלל הייתי בעדו.

זה נכון ואני שמחה שהיא אכלה כאפה

אבל זה חדש שאינדל מדבר עליה עם הקבוצה השניה. בכל מקרה היא בישלה דייסה שתאכל אותה.

סטילהוק

New member
כי גם הוא ואפילו חברתה אנסטסיה כבר הבינו את מה שכולנו הבנו

להוציא כמה אובססיביים שקשה להם להשתחרר מהקונספציה ששני ממש לא המלאכית שהם ציירו אותה במוחם ולקלוט שהיא בחורה רכלנית אובססיבית ודרמתית פסיכית עם תעודות, שלא סתם לכולם שם נמאס ממנה, כי אין עשן בלי אש. יש רק עיוורים שלא רואים אותו. אנסטסיה החברה הטובה שלה, שהגנה עליה בהתחלה, הבינה אף היא מהר מאוד ששני נאה דורשת, אך נאה לא מקיימת את מה שהיא דורשת מאחרים, ואפילו הרבה יותר גרועה מהם ברכלנות ובדרמתיות שלה. שלא לדבר על כך שהיא מתעלקת על כל גבר ממוצא שנכנס לשם ונכנסת איתו ישר למיטה כאילו הם מכירים שנתיים. כך היה עם דן שאפילו לא השאירה לו ספייס לנשום במיטה, וכולנו זוכרים איך הוא נאלץ לעבור לצד השני של מיטתו כששני פלשה לו אליה, וכך עכשיו עם עומר, שאין ספק שזק נתן לו הוראות להיצמד אליה, ואם זק ולהקתו יגידו לו לזרוק אותה, הוא יזרוק אותה מבלי להניד אפילו עפעף.

נשר100

New member
כל מה שכתבת מתאים לרבבריח לרבנית החסודה ולחית המחמד ולסמרטוט

foreigner3

New member
לא רק 'זק נתן לו הוראות'. גם זאק. מי שתדרך את תהילה

לפני הכניסה השנייה שלה.
שמעון זאק ראש קבוצת שני.

אינדל מלכלך על שני מול חבורת היפים והמוצלחים?

ירד לי מהעיניים.... מכר את חברה שלו כדי להיות עם מה שהוא מחשיב כחבורת ה"מקובלים"

הם כבר הרבה מאוד זמן לא "חבורת היפים והנכונים/מוצלחים"

מהיום ששני עזבה אותם, ליתר דיוק.

למעלה