שרשור כתבות, תמונות, בלוגים וקישורים

לא סלב

New member
למה הלסביות מגלחות צד אחד של הפאה ?

יש לזה משמעות אצל הלסביות ?

עוד מישהו רוצה לחזות כמה שי חי נחלש?

כל אלה שבאים עם תחזיות "בפרק הקרוב יקברו את שי חי" כל שבוע מחדש....
בקצב הזה יש לו 90% בסוף העונה.

GM1988

Well-known member
יוו לא יודע איך אתם אבל הצרחות של פלורי עם עומרי גרמו לי לצח

ממש

ובעניין ה"מזיינים אותי בחוץ" - הסיבה היחידה שעומרי מגיב ככה, זה בגלל שהוא לא מודע כנראה לאיך ההתנהגות שלו מצטיירת מהצד.
הוא כנראה לא מתאר לעצמו שמה שפלורי אמרה לו בחצר ליד כולם על ההתנהלות שלו בבית, זו לא רק דעתה של "צווחנית הבית", אלא דעתם של המון צופים שרואים את מה שהוא עושה.

לא מספיק לחרבש כמה משפטים, לדבר על כבוד, להקיף עצמך בבחורות ולהגיד שאתה עו" ד. לא מספיק.
חשוב להיות בן אדם, וזה מה שעומרי מתקשה בו.

genie99

New member
עמרי לא מושלם כמו כולנו

אני לא תומך באף אחד ולא מסמס לאף אחד. אני צופה בתוכנית כבניסוי חברתי (אולי לא ראוי, אבל מתקיים בכל מקרה) ויכול להבין לליבם של כל הדיירים גם כאשר הם מתנהגים בצורה בזויה. את הצופים לעומת זאת אני קצת מתקשה להבין.
עמרי הוא בחור טוב, קשוב (יש לו יכולת הקשבה מדהימה לדעתי. גם כאשר בני שיחו מדברים שטויות או שהוא חלוק עליהם הוא מקשיב ומקשיב ומקשיב וגם מקבל מהם) וחבר טוב. יש לו כמובן גם מגרעות כמו לכולנו, לא חייבים להתחבר אליו וברמה הטלויזיונית הוא לא בהכרח מייצר איזו דרמה מעניינת. אבל איך אפשר לומר שהוא לא בן אדם? אתה בטוח שאתה אדם טוב ממנו? מאיפה נובעת השיפוטיות המתנשאת הזאת? האם מדובר בקנאה בהצלחה שלו בחיים ו/או במראה שלו? האם זו הדרך "להעניש" אותו על כך שהוא לא חווה בחייו קשיים שדיירים אחרים חוו (או שהוא לפחות לא מרבה להתבכיין על כך)? האם מי שלא מעניין (אותך לפחות) הוא פחות בן אדם?

GM1988

Well-known member
אני אוהב את הדברים שכתבת, ומה שאני יכול להגיד לך

בעניין הזה, זה שהיחס שלי לכל דיירי הבית הוא יחס שלי כצופה לדמויות בתוך משחק.
נעזוב את זה שהם בני אדם כמונו, והם בהחלט לא מושלמים והדבר האחרון שאני חושב עליו כשאני כותב דעה, זה להתנשא על מישהו- גם מישהו שאני פחות מחבב.

עומרי לא מושלם. וכתבתי גם שעומרי בחור טוב. לא בציניות. אני באמת חושב שהוא בחור טוב.
אבל מבחינתי, שוב, כצופה מהצד, אני חושב שעומרי מאד חסר ביטחון שמחפש לרצות מאד את הסביבה.
הוא מאד מחושב במה שהוא אומר ומה שהוא עושה, מאד זהיר בלא לצאת פראייר, מאד זהיר בלא להרים את הקול ולהתפרץ כדי שמה לא יראו בו אדם חלש ויתרחקו ממנו.
וכל ההתנהלות שלו מבוססת על משפטי סרק שהוא מכיר ופחדנות לעמוד מאחורי הדברים, לעמוד באתגרים חברתיים ולהביע את דעתו. לא להגיד "פעם הבאה אני אתפרץ" ובתכלס להתקפל בזמן אמת.

עומרי מתחילת העונה חיפש דרך להתחבר לאנשים ולבנות סביבה תומכת כדי להרגיש שליטה מול יריב שפתאום היווה לו איום, שי חי.
אמרתי עוד קודם, שעומרי מעריץ את שי, ומתוסכל שאת כל מה שעומרי ניסה להציג בתור הדמות הדומינטטית והחזקה בבית, שי עשה, בזמן שעומרי עשה "איסוף חומרים" (אנשים) שיתנו לו גב בזה.
שי עמד באתגרים האלה לבד, וזה עוד יותר תסכל את עומרי שלא מסוגל לזה.

ואני גם חושב שעומרי בא ממקום כזה גם בחוץ, שהוא מקיף את עצמו בסביבה שרואה בו משהו שמאד נוח לעומרי להראות, ופה, בבית האח, הוא נאלץ להתמודד עם הדברים בלי שיש לו גיבוי וכוח מאחוריו. בלי שיש לו שליטה.
וברור שזה שבר אותו... וטוב שזה שבר אותו. זה המקום האמיתי ללמוד ממנו.

הכי קל להתפלסף ולדבר על תהליכים ושיעורים ולחרבש משפטים מאוסים של אנשים אחרים כשהכל הולך חלק.
אבל השיעור האמיתי זה הרגע שאתה נתקל בסיטואציה לא נוחה, ולא בורח אלא מתמודד איתה, וזו המתנה האמיתית!

למעלה