שרשור בוקר
היום ה46 ב

Dorian Cohen

New member
Wtf עוד מישהו קלט אתמול את ישראל בספסל אוטם את האוזניים

שהם שרו ״ אל תשליכני ״ כאילו מה זו הקיצוניות המפגרת הזו
מי ישמע שמו אותו במרתף חשוך והשמיעו לו בריפיט
״ טוב להודותתתת לשםםם ״ של אורנה

ולמקרה שמישהו שכח ...

רינה 157

Active member
חחחחח מזכיר נשכחות.... נכון, ישראל רגיש לשירה חופרת וראינו

גם איך התרגז על לירון שעשה לא רק לישראל אלא גם לנו כאב אוזניים....
מעניין שמגי לא עושה לו כאב ראש עם הקופצנות שלה ועם הקול המתיילד שלה....

לשרוליק החמוד יש טראומה סלקטיבית

לעיתים הוא שם כיפה ומתפלל ולעתים שיר יכול להחותו לטראומת העבר.

מכורה וחבל

Well-known member
מריה מריה

דברים שאני שמתי לב אליהם, אחרי צפיה חוזרת ונשנית של כל אחת מהשיחות.
&nbsp
בשיחה עם אביבית -
א. התשובות של מריה לשאלות קונקרטיות של אביבית על בועז היו מהירות אבל לא החלטיות.
ב. כשלירז אמרה - "אנחנו לא יודעים אם 7 השנים האלה היו טובות" - מריה רק בהתה ונים בפניה לא זז.
ג. בפעם השניה כשלירז זרקה את השאלה "טוב לך איתו?" מריה הנהנה. (מסתבר שאם מישהו אומר משהו - מריה לא מגיבה, אבל אם מישהו שואל אותה ישירות היא עונה).
ד. כשאביבית שאלה אותה קונקרטית - את רוצה את בועז? מריה ענתה "בטח, מסתומרת?". זה היה דווקא בהחלטיות ואפילו תוך פליאה על השאלה בכלל.
ה. מריה ממש נרעשה כשאביבית חשבה שהם התנשקו - ושאלה אם זה מה שהצטייר בחוץ (לראשונה נראתה בעתה בפניה). אח"כ חזרה שוב על אותה השאלה.
ו. כשנאמר למריה שאי אפשר לחשוב "יש לי את בועז בחוץ ופה אני עם רועי" - מריה אמרה "זה שונה, אבל פה זה האח הגדול" - או בתרגום חופשי "מה את לא מבינה? פה זה האח הגדול וצריך מערכת יחסים כדי להתקדם".
ז. כשאביבית אמרה שזה בגידה לכל דבר מה שהיה עד כה (למרות שלא היה מגע) - מריה שוב נרעשה, קטעה אותה (מה שלא ממש מאפיין אותה) ואמרה לה שהיא לא יכולה להגיד את זה. וכשאביבית החזירה לה בשאלות על מצבו הנוכחי של בועז ומריה קיבלה את התשובות לבדה - מריה חזרה לפוקר פייס.
&nbsp
כמובן שלא נשכח שכשרועי שאל אותה את אותן השאלות - היא לא ענתה בצורה ברורה וכל הזמן אמרה שהיא "לא יודעת" - מה יהיה בחוץ? לא יודעת. תחזרי לבועז? לא יודעת.
&nbsp
ואז השיחה עם תומר -
שם מריה האשימה את רועי שהוא זה שלחץ (מה שהיה מאוד נכון עד לאותו הרגע).
אבל אני שמתי לב לעוד משהו - בשיחה של מריה ובועז לפני כניסתה לאח, בנוסף להבנה של בועז שיכולים להתעורר רגשות באח הגדול אבל הוא מבקש שהיא לא תעשה שום דבר בנידון - דהיינו לא תתנשק וצפונה (או במקרה הזה דרומה), בועז גם אמר לה - גם לי יכול לקרות דברים בחוץ כשאת בתוך בית האח.
&nbsp
אני מתרשמת שבשם חרדת הנטישה שיש למריה - ואחרי כל ההתגפפויות עם אחיה ישראל היא כמעט בטוחה שבועז כבר לא איתה ושלה - העובדה שהוא לא בא לצעוק לה חודש ימים רק חתמה את המחשבה הזו שלה. מה עוד שחלק מהדיירים שאלו אותה בפירוש - את היית באה לצעוק לו אם היה מתנהג כמוך?
&nbsp
מריה רצתה את ישראל לא את רועי, אבל מגי מידרה אותה (וזה בערך המזל הכי גדול שיכול היה להיות למריה - כי עם ישראל היא היתה נופלת חזק). אז מריה נשארה עם השאריות - רועי.
&nbsp
כיום, הגלגל התהפך - מריה רודפת אחרי רועי. ההתנהגות שלה ממש מביכה, הפוני לא מוסיף. ובנוסף, וכאילו זה לא קשור, היא דיי נדלקה על עומרי.
&nbsp
בקיצור, הזויה - וכנראה מאוד מתאימה לרועי.
&nbsp
&nbsp

toly7

New member
הייתי בהלם מוחלט זה כאילו סימה קראה פה את מה שכותבים אמאל'הה

רינה 157

Active member
סימה סידרה למגי את הגבות ואחרי כן מגי התעלמה ממנה

וביקשה ממירב שתסדר לה את הגבות... סימה נעלבה.
היא גם עלתה על זה שמגי הפסיקה לדבר עם תמי ומריה כדי לבודד אותן מישראל
ושכל מי שמתקרבת לישראל מגי מתרחקת ממנו.... היא גם הזכירה את התרגיל של מגי במשימת ראש הממשלה בבחירת השרים... בקיצור עלתה על האופי של מגי וממש אמרה את כל מה שכתוב כאן בפורום... ממש הרגיש כאילו נכנסה לפורום שלנו וקראה את כל מה שכתוב על מגי.

toly7

New member
ואווו רינוש אני התעלפתי ישבתי ולא האמנתי למה שומעות אוזניי

וגם נטע צידדה בה ואמרה את אותו הדבר יו יו יו.....

רינה 157

Active member
כן, נטע סיפרה שישראל ״משחק״ איתה ככה בצחוק ורודף ורץ אחריה

(אחרי נטע) .מגי חושבת שישראל מוצא חן בעיני נטע ולכן אמרה לה ״ידעתי שתבחרי בי״...מגי חושבת שנטע רוצה שמגי תודח בגלל שהיא רוצה את ישראל....

ADOOR

New member
היא אמרה לאביבית בפרוש שהיא רוצה את ישראל ואביבית אמרה לה

&nbsp
יא, את הורמונלית ונטע :
&nbsp
"כן.."
&nbsp
היא גדולה.

הדיירים הזמניים עדכנו אותה, בהתחלה הגנה על מגי ואז הבינה

שמגי קורבן נוח והתחילה לעשות לה "לירז". אחרי שתרעיל את כל הבית תעשה לה שיימינג כמו שעשתה ללירז, לדעתי.

למעלה