שרשור בוקר
היום ה-50 ב

נעם144

New member
-גם אני מאותה סיבה.בחור טוב הכי אינטלגנט שם

מריה החמודה שחקנית ואתמול זה בלט.
תמי במקום ראשון תמיד

miriammeyer2

New member
רועי
אני שמחה לראות שפה בפורום יש גם אנשים לטובתו!

חשבתי שאני דיי בודדה בקטע הזה!

פלג ק

New member
אז ככה: הוא נשאר עם מריה לבד בחוץ. היה בדיכי ואמר לה שהוא

מרגיש שאף אחד לא אוהב אותו. ציטוט: "אף אחד לא אוהב אותי בחוץ (הכוונה לקהל הצופים) וגם בבית (בית האח) אף אחד לא אוהב אותי." והרהר שאולי כדאי לו לפרוש. חזר על זה שוב ושוב ואז פתאום הגיעה צעקה מבחוץ: "רועי אוהבים אותך". הם היו בהלם שניהם על העיתוי. נתנו להם לשמוע שוב את הצעקה ואז שמו את הרשע..
לדעתי הצעקה באה מטעם ההפקה כי חששו שעוד אחד יפרוש להם.
&nbsp

Dor333333

New member
תודה פלג, איזה יופי שצעקו לו שיבין שאוהבים אותו

רק לו לא נתנו לראות המסוק

svtar25

Well-known member
או אבא שלו או מישהו מהפקה "רועי אתה תותח" אוהבים אותך בחוץ

svtar25

Well-known member
הוא תותח , אבל הוא לא יודע שהוא תותח, לא מרגיש ככה?

יש בדיחה ברוסית
בבית משוגעים לפני שחרור ביקור של מטופל לפני שחרור:
הפסיכאטר : " נו תגיד אתה יודע שאתה לא גרגיר? "
המטופל: "אני יודע!"
הפסיכאטר : "יופי אז אפשר לשחח אותך"
המטופל: "אני יודע שאני לא גריר , אבל התרנגולת לא יודעת"
&nbsp
ככה גם רועי הוא גבר מבוגר, אבל רועי לא יודע שהוא תותח...מרגיש כמו גריר

inbary1

New member
צעקו לו...

רועי תעשה לי ילד....
רועי חייך ומריה חייכה והניחה ראשה על הברך שלו במבוכה...
סתאםםםםםם....

פתאום אאוט אוף דה בלו, צועקים לו משהוא חיובי , שהוא "בוכה" ואומר שאף אחד לא אוהב אותו בחוץ, איזה פתאט ומשעמם...

Pandorax

New member
אבל הוא צודק באינטואיציה שלו

ממש לא פטאת.

להיפך.

הוא באמת הכי פחות אהוד בחוץ. הוא גם מרגיש באינטואיציה שכשהוא יודח לא יגז'דרו עליו כמו שגיז'דרו על האחרים.

האינטיליגנציה הרגשית שלו מפותחת למרות שהוא ילד.

miriammeyer2

New member
לא חשוב מי צעק מה שחשוב שצעקו לו שאוהבים אותו והוא תותח!

באמת מגיע לו שקצת ירימו לו ויעודדו אותו! מרגיז אותי שפה בפורום הכי מאשימים אותו עם מה שקורה בינו ובין מריה! הם רואים שרק הוא והוא והוא למריה יש חבר מריה נגשת למיטה שלו וכהוא מתרחק היא קוראת לו לשיחה למה הוא מתרחק וכו... אני אוהבת את שניהם ובאם יש להם רגשות אמיתיים שילכו על זה! לי נראה שאחרי המשימה הזאת הם יתקרבו כי הם יבינו שבאם המערכת של מגי הצבועה וישראל הדוחים לא גרמה נזק ולא הייתה הדחה בגלל זה אולי עוד נראה התפתחות אחרת בינהם לטוב ולרע!

miriammeyer2

New member
הוא לא הסתבך! הוא מאוהב וזאת זכותו! מי שהסתבך זאת מריה!

לה יש חבר והיא צריכה לתת את התשובות כי לפי דעתי יש לה רגשות לרועי אבל היא מבולבלת בגלל מצבה לפי דעתי זה לא מזיק לרועי זה מראה שלמרות שהוא מאוהב הוא גם מאופק! אז מה באם הוא קצת חופר זאת הדרך שלו להביע את מה שהןא מרגיש הוא ילד/גבר אמיתי בלי משחקים!
רועי!

גםאני22

New member
מי שאשמה זאת מריה, רוצה להתקדם על הגב של רועי וממש לא מאוהבת

מי שלא רואה עד כמה מריה שחקנית, כנראה שהוא תמים...רועי נבחר על ידה להיות זה שהיא תתקדם על הגב שלו, העדיפה את ישראל, אבל ההשלתטות החד צדדית של מגי עליו הפריעה לה. חשבה שתומר חלש בחוץ כי לא היה מקובל בבית..אז הלכה על רועי שהוא ילד נחמד, לא טיפש אבל קצת נודניק עם אופי נגרר וכנראה שלא הולך לו בחוץ מי יודע מה עם בנות יפות..

miriammeyer2

New member
נכון מאוד! כתבתי שרועי אוהב את מריה! ולא מריה אוהבת את רועי!

אני לא יודעת עד כמה זה יצליח לה לרכב על גבו! אני מקווה שבכניסה השניה של דיירים חדשים תגיע מישהיא שתפקח לרועי את העיניים או שיחול איזה שינוי בהתיחסות של מריה אל רועי! נדע זאת במהלך הזמן! מה שאני יודעת שגם אם יעמידו את רועי להדחה אני יצביע עבורו!

Pandorax

New member
רועי הדייר הכי מעניין

היחיד שמביא את עצמו טבעי כמו שהוא בלי אג'נדות, בלי מצ'ואיזם ובלי רוע.

למעלה