שרשור בוקר
היום ה-50 ב

toly7

New member
יקירתי הפרק של היום הולך לעשות בית ספר לויוה פלוס תתכונני

וכן אני מזדהה
איתך בכל מילה שכתבת .

moiya1

New member
זה יהיה פרק המאסטר הכי מדובר בויוה פלוס. בוויוה ירכינו ראש

יסירו את הכובע מפאת הכבוד וילמדו מה זה טלנובלה משובחת, שיעור לכל יוצר ובמאי.
יהיה פרק עלוב ולא משכנע, זה בוודאות.
את הצופים בתוכניות הרגילות זה ישכנע ועוד איך, מי שלא צופה בלייב יזדקק להרבה טישו (איפה הלשון של מגי?) לקנח את דמעות העין ונזלת האף.

רינה 157

Active member
לפחות הסלבס מעלים שיחות אם הם לא היו היינו רואים את אליאב

מניח תפילין, כל היתר חלקם עושים כושר, חלקם בבריכה ומגי וישראל מדברים בקודים....

toly7

New member
ממש ככה בעיקר לרע בעונה הזאת ספציפיתתתתתת ראיתי בערוץ

13 את הפרומו תתכונני לויוה פלוס פלוס אלליייייייייייייייייייייייייי איזה טלנובלה את הולכת לראות היום בלילה אמאל'ההההההההההההההההה במקרה הטוב מישהו הלך לעולמו במקרה הרע פרצה מלחמת עולם גרעינית פחחחחחחחחחחחחחחחחח

כמה מחשבות ותהיות

אחד הדברים שמפריעים לי ברועי (יש מלא!) - כשהוא בשיחה הוא נוטה לחזור על דבריו של מי שמדבר איתו, להסביר אותם, לפרשן אותם ולהסכים איתו. כאילו, תרומה אפסית לשיחה וזה מתיש וגם מאוד לא אמין כי אי אפשר להסכים עם כולם ועוד יותר בעייתי שרגע לפני הוא עצמו אמר דבר הפוך.
&nbsp
עם לירז יש לי בעיה שהיא דרמטית מדי. היא מדברת על רולדה כאילו היא מספרת על טבח הארמנים בטורקיה. מעין חשיבות עצמית על גבול ההתנשאות.
&nbsp
מריה מרגיזה אותי בכל פעם שהיא נמצאת עם רועי. זאת הפכה להיות תמונה בלתי נסבלת בעין. כשהיא עם אחרים זה סיפור אחר. כאילו בן אדם אחר לגמרי.
&nbsp
מגי היא הדמות השנואה עליי ביותר. עם כל הצער שבדבר הדחתו (כביכול) של ישראל היא היתה צריכה להחליט להתחבר עם שאר הדיירים. כי כשהיא היתה איתו היא בודדה אותו מכולם. במקום זה היא לא לומדת כלום ומבודדת את עצמה. כנקאה שזו אסטרטגיה כדי לשחק אותה בודדה ומסכנה שזה עוד תרגיל שמוכיח כמה חסרת אמינות היא שהצהירה שהיר פייטרית. שום פייטרית ושום נעליים. עלה נידף שתלוי בבן זוג. תינוקת מגודלת שלא יודעת חשבון נפש מה הוא. היא בעיני עולב העולבים.
&nbsp
מיציתי את אביבית עד תום. היא מוזמנת לעלות במדרגות הערב ושלא תחזור.
אדל באה לי ממש בטוב בהתחלה. מיצתה קצת את עצמה אבל אני סקרנית לראות מה יצא ממנה אם תהיה דיירת מן המניין ולא בתפקיד.

toly7

New member
מנהרות הכותל פראיירים לעומתה איזה מקדח קונגו לייסטררררררר

היא יכולה להצטרך לאריות הים בארה"ב בתור פצצה חודרת בונקרים בעומק האדמה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח כעת נפל לי האסימון היא הנשק שלנו נגד התגרענות אירן וצפון קוריאה יחדיו חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

כוכבית מכסף

Well-known member
טוב, אתם קולטים שיכניסו אותם בסוף התוכנית, ואז חצי שעה אין

שידור
ואנחנו לא ממש נראה את התגובות הישירות אחרי ההחלפה
אלא רק בשידור הבא ועם עריכה ולא אותנטי

ADOOR

New member
אליאב, אני בקוצים כבר ..

כשאביבית יוצאת אני מתפנה.. שלך לירז.

למעלה