שאלות והתייעצויות לתחילת שבוע

מה יהיה? מחזור של ממש לא מגיע

הייתי אמורה לקבל בשישי...מרביעי כבר יש לי הפרשות והכתמות חומות כמו לפני כל מחזור אבל המחזור עצמו טרם מגיע...לפעמים בניגוב גם קצת אדמדם יותר..אבל לא מחזור! בדיקת הריון של קליר בלו מהיום שלילית...מה גם שלא נראה לי הגיוני הריון עם כל ההכתמות וההפרשות הללו. הייתי אמורה לעשות היום בדיקת אולטרסאונד לספירת מספר הזקיקים בכל שחלה להערכת הרזרבה השחלתית (שבכל קנה הערכתי אחר נמוכה מאוד אצלי) של יום 3 למחזור...הזזתי אותה הבוקר לשלישי..ובקצב הזה אצטרך להזיז שוב. מוזר ממש.

tinky86

New member
באיזה יוא"ב את היום?

באמת מוזר.. אבל זכור לי שתמיד היה לך שלב לוטאלי קצר.. אולי פשוט הוא התארך והסתדר? ואני עדיין לא הייתי שוללת הריון, כי כבר שמעתי על הרבה הריונות שהתחילו עם כתמים חומים ומעט דימום. אם לא תקבלי עד שלישי לדעתי תעשי עוד בדיקת הריון. מחזיקה אצבעות :)

אז זהו..שגם בביוץ

היה משהו מוזר החודש... 31.3 במעקב זקיקים היה זקיק ממ23 אסטרידל גבוה ו lh 7.8 (כלומר שעוד לא קפץ) שישי ב.ביוץ הייתה חיובית וגם שבת וגם ראשון וגם שני...אולי עם הבדלים קלים שלא ברורים לי...שלישי רק נהייתה שלילית... אז אם הולכים לפי הבדיקת ביוץ אני כולה יואב 12 שבו אני בדרכ גם מקבלת..ואכן היום ההפרשה הייתה יותר אדום...אז אולי אקבל אחכ...פשוט אם לפי המעקב זקיקים (הזרעה עשיתי ב1.4 הגניקולוג שלי אמר שזה זקיק שעומד לבייץ..) ונגיד ביוץ היה בשישי כבר יואב 16...בקיצור עכשיו כשכותבת את זה מבינה שכנראה הביוץ היה מתי שהבדיקה הראתה..והוא פשוט התאחר והיה יומ 19.. וכל המחזור התאחר וכנראה נהיה של איזה 31/32 ימים... כי הרי אם הייתי באמת יואב 16 ובהריון היו רואים בבדיקה...ולא היו דימומים..
חפירוותתת :)
ואת חמוד שאת זוכרת את השלב הלוטאלי שלי! אני בעצמי לא סגורה עליו! :)

tinky86

New member
אולי

את מבייצת מזקיק גדול יותר. . ואז זה הגיוני שהביוץ אכן היה בערך ביום שני. לדעתי פשוט תחכי. . אם זה מחזור אז בטח הדימום יתחזק בימים הקרובים. אם לא יתחזק וישאר ככה אז תעשי עוד בדיקה בשלישי. . וכן אני זוכרת את ההודעות שכתבת לגבי השלב הלוטאלי :)

מה מזקיק של 30 ממ?

זה נשמע הגיוני? הרי אם היה 23 ביום חמישי והביוץ היה בשלישי שאחרי.....
בינתיים טרם קיבלתי. אם כי אתמול בערב היה לי כאב ראש למות. סגרתי אור והלכתי לישון איך שהבת שלי נרדמה. והרבה פעמים לפני מחזור יש לי כאב ראש
גם חום השחר בירידה
בינתיים לפחות יש לי היום תור לרופא פוריות של מכבי שנקבע ממזמן אז זה מעודד

tinky86

New member
באמת מוזר

אולי מה שראו הייתה ציסטה ולא זקיק,? ואולי הזקיק שבייץ היה קטן יותר... אבל באמת נשמע מוזר בהצלחה אצל הרופא! !

אם זה ציסטה

לא מבדילים בינה לבין זקיק??
מה גם שזה גדל כל יום כמו זקיק...ובהתאם לערכים בדם....
תודה רבה

tinky86

New member
באמת מוזר

אולי בייצת לפני שלישי.. אני למשל מבייצת ביום השני לבדיקה החיובית, עד שההורמון אצלי יורד וזה חוזר לשלילי זה כבר יום אחרי הביוץ. אז אולי הביוץ היה יום שני...

קבוקית9

New member
גם אצלי יש סביב יום הביוץ

כמה מקלונים שנראים חיוביים אבל אני מצליחה לראות את ההבדל, מתי השיא ומתי זה הולך ונחלש. אולי תעלי שוב תמונה עם המקלונים?

קבוקית9

New member
מוזררררר

אבל יכול להיות שמה שאת אומרת נכון ואז בעצם עדיין לא היית אמורה לקבל כי הביוץ התאחר. מה אמרו לך לגבי ההכתמות האלה? מחזיקה לך אצבעות בכל מקרה!

אז ככה

כעיקרון כל חודש יש לי הכתמות כאלו...אבל הן מביאות את המחזור..בדרכ לא 4 ימים אבל קרה גם כבר חודש של 4 ימים ויום בלי ואז מחזור....בדקנו פרוגרסטרון בגללם ויצא 59 כלומר זו (כנראה) לא הבעיה...כשעשיתי פרופיל הורמונלי בעקבותם יצא גם שהרזרבה השחלתית שלי נמוכה מאוד והופניתי לטיפולי פוריות אותם טרם התחלתי (התחלתי בקטנה עם הזרעות..הזרעה ראשונה הייתה החודש) כך שבכללי הגניקולוג אמר שההכתמות לא ממש תקינות אבל כנראה גם לא מסמנות כלום ויש אותן להרבה בנות...
ותודה רבה. את חמודה :) אם עי הפרשות כאלו..חום השחר בירידה ובדיקה שלילית...הסיכויים לא לטובתי...

אז אתמול בערב קיבלתי רשמית

כנראה שהביוץ היה מאוחר והמאמצים היו מוקדמים מדי :(
אופפפפפפפ
למרות שהיה ברור שזה לא הריון אז לפחות שהמחזור יגיע :)

תודה חמודה :) הרופא הסכים איתי

לעוד חודש אחד של ניסיונות טבעיים כי פסח לפני שמתחילה להזריק....
זה טוב כי אני גם מחכה לתור שלי אצל בר חווה ב10.5 לראות מה הוא יגיד... (מזכירה שגיליתי שאני רזרבה שחלתית נמוכה) מקווה שיקרה לי נס :)

יחסים אחרי ביוץ

בשישי היתה בדיקת ביוץ חיובית, ובשבת שלילית, אז אני מניחה שזה היה אתמול (או בשבת).
עשינו יומיים קודם, אבל לצערי לא הלך לנו אתמול

יש טעם לנסות גם היום או שכבר לא רלוונטי?

מיקה 00

New member
לדעתי כן

בדיקת ביוץ חיובית הבנתי היא כ24-36 שעות לפני הביוץ. אם הביוץ היה אתמול והביצית חייה 24 שעות אז את יכולה לנסות גם היום עדיף כמה שיותר מוקדם

בטח שתנסו

שום דבר רע לא יקרה בטוח..אלה יכול מאוד להיות שהביצית עדיין מחכה..

קבוקית9

New member
אם הבדיקה הייתה שלילית בשבת

אני מניחה שאז היה הביוץ... ואז היום זה מאוחר מדי. אבל שווה בכל זאת לקמפר גם היום ליתר ביטחון...

למעלה