שאלות והתייעצויות לסופש

לינק מצויין לבדיקות מאיביי

מגיע מאנגליה ולא מסין ולכן מהיר יותר, משלוח אחרון הגיע אלי אחרי 8-9 ימים בלבד
הלינק הוא לחבילה של 25 סטיקים, ברירת המחדל היא 15 מקלוני ביוץ ו-10 סטיקים להריון
מי שרוצה חלוקה אחרת (רק ביוץ / רק הריון / כל קומבינציה אחרת) צריכה לרשום להם את זה בעת ההזמנה או לאחר מכן כששולחים מייל אישור.
http://www.ebay.co.uk/itm/25-OVULAT...887339ff&pid=100102&prg=20140212121249&rkt=4&

Jelly Belly27

New member
אני התחלתי לבדוק

קצת לפני הימים שאמורים. אחרי 10 שנים עם גלולות ו-4 מחזורים סדירים (28-29 ימים) שחשבתי שהביוץ אכן מתרחש בסביבות היום ה 14 כמו שהוא אמור במחזור סדיר,ליתר ביטחון התחלתי לבדוק כבר ביום ה 8... ואז גיליתי שהביוץ התרחש בכלל ביום ה 19 �� מבחינתי באותה מידה הוא יכל להיות גם קודם ולכן העדפתי לקחת כמה ימים ספייר מאשר לפספס אותו...

רק רוצה לוודא שהבנתי...

הבדיקת ביוץ הזו שלילית נכון?

פעם ראשונה שאני עושה...

Kasey

New member
מהניסיון שלי זה כבר די קרוב לביוץ

יכול להיות שבבדיקה הבאה כבר יהיה קו ממש חזק. אני הייתי מתחילה לעבוד אם עוד לא התחלתם

loca26

New member
התייעצות

היי בנות ! שבוע טוב !
אשמח להתייעצות קטנה
בבדיקה אצל רופאת הנשים ( יום 10 אחרי מחזור) ראו בבירור ביוץ וגם הרגשתי ( עשינו מה שצריך לעשות במשך שלושה ימים )
ביום ה 14 למחזור בדקתי ביוץ בבדיקות ביוץ ביתיות שיצאו חיוביות במשך יומיים ( שוב.. עשינו מה שצריך לעשות )
עכשיו.. מה זה אומר ?? שהיו שני ביוצים החודש ( יש לציין שזהו מחזור 1 אחרי הריון כימי ב3.7 ) - או שהבדיקות ביוץ לא היו אמינות ?
בכל אופן לפי החישוב שלי אני כרגע יום 12 אחרי ביוץ - האם ניתן לעשות בדיקת הריון ( דם ) או לחכות לאיחור ?

Kasey

New member
לא היו שני ביוצים, היה אחד

זה טבעי שהבדיקה חיובית יומיים. זה אומר שרמת ההורמון עדיין גבוהה וייתכן שזה גם אומר שהביוץ עדיין לא התרחש. לפי אורך המחזור שלי הביוץ היה רק כשהבדיקה הייתה שוב שלילית, אחרי שהייתה חיובית יומיים. הרבה פעמים יש לי ולאחרות יומיים חיובי.
&nbsp
אם את 12 יום אחרי ביוץ אני חושבת שבדיקת דם כבר תזהה הריון, בדיקת שתן ביתית אולי, אם היא רגישה ואת עושה על הבוקר. השאלה היא אם את מעדיפה להידקר או לחכות למחזור. שיהיה בהצלחה!

loca26

New member
זה הגיוני ?

אם ביום ה 10 למחזור ראו בביוץ באולטרהסאונד ובדיקת ביוץ הייתה שלילית - כנראה שהיה ביוץ כי הבדיקה מזהה את עליית ההורמון 24-48 לפני ביוץ
אז איך אחרי 3 ימים היא הייתה חיובית ?
מוזר לא ?

נושקית3

New member
איזה חברה קנית? בדיקת ביוץ?

אני מתלבטת אם לקנות של לייף 10 סטריפים או 20 שזה לחודשיים? או בדיקת ביוץ דיגיטלית הכי יקרה ב 100 שח בערך שמזהה את ה lh ויש שם 5 נראה לי.

עם קאסי

פעם נתקלתי באיזה מאמר שדיבר על שני ביוצים בחודש אבל לא בטוח שזה המקרה. לא ברור לי איך הרופאה זיהתה ביוץ שמתרחש ב US, כדי לוודא שהיה ביוץ צריך לעשות בדיקת דם. בכל מקרה מה שחשוב שכיסיתם את כל טווח הימים / האפשרויות.

אנתונה

New member
*הבדל

מה זה אומר שהקו השני חלש לעומת חזק?
בשתיהם הכוונה שיש ביוץ...????

jiraffa

New member
בבדיקת ביוץ, אם הקו השני חלש אז היא שלילית

את צריכה להמשיך לבדוק עד שהפס יהיה באותו חוזק כמו הביקורת או חזק יותר.

אנתונה

New member
אז למה הוא נהיה חלש?

תודה לתשובות אבל לא ברור.
נאמר אני בודקת אין קוו בכלל. ופתאום נהיה קוו חלש - זה אמור להראות על משהו , לא?? למה פתאום הופיע קוו חלש? לפני כן לא היה...

minime12

New member
לאט לאט הקווים ימשיכו להתחזק

תמשיכי לבדוק כל יום באותה שעה, את יכולה גם פעמיים ביום באותן שעות והפסים אמורים להתחזק

אנתונה

New member
השאלה שלי

אם בזמן שמופיע קוו חלש זה אומר זה ממש קרוב לביוץ?? כאילו אפשרי גם להיקלט להריון בעצם כשיש קוו חלש???

rain7

New member
סתם מתוך סקרנות,

אם עושים בדיקת ביוץ שלא בתקופת הביוץ, לא יופיע קו בכלל? הקו החלש הוא בגלל הקרבה לביוץ?

קניתי בדיקות דרך הלינק שמישהי נתנה פה, כשאני חושבת על זה זה היה די יקר... 13 דולר לחמישים בדיקות (40 ביוץ ועשר הריון) יוצא בערך 90 אגורות לבדיקה. זה לא מאוד רחוק מהבדיקות של תשובה כנה שקונים בבית מרקחת במכבי. זה לא אמור להיות זול משמעותית?

Kasey

New member
בסופרפארם בדיקה עולה בערך חמישה שקלים

וזה בערכות הגדולות לארבעה חודשים. אז בהשוואה תשעים אגורות לבדיקה זה מחיר מציאה. אני חברת מכבי ובכלל לא ידעתי שאפשר לקנות אצלו ערכות ממש זולות, טוב לדעת.

rain7

New member
בבתי מרקחת של מכבי

רק עם כרטיס חבר, יש בדיקה שנקראת תשובה כנה סגול להריון וטורקיז לביוץ. ההריון זה חמש בדיקות ב-23 ש"ח בערך והביוץ זה 10 בדיקות ב-32 ש"ח (עד כמה שזכור לי)
הייתי חשדנית בהתחלה כי ליד הבדיקות הזולות היתה חבילה של עשר בדיקות ביוץ ב-80 ש"ח, קצת מעורר חשד, אבל הבנתי שהם מוכרים אותן כבר שנים והן יעילות.

למעלה