הישרדות 34- פרק הגמר

Uri04

New member
לא טרחתי לצפות אפילו

מה הטעם? הישרדות 2017 היא פשוט צל חיוור של התכנית שהיתה פעם. היום הכל פלסטיק. ובשביל להתעלות על הפלסטיק הם מעמיסים עלינו עוד פלסטיק.
ומה אנחנו מקבלים בתמורה? הרבה בכי ורגש, אינספור טוויסטים ואיידולים, זוכה לא אותנטית (אני לא מאמין לשנייה ששרה עומדת מאחורי כל המשחק האסטרטגי הזה. ההפקה בטוח עזרה לה.. נראה לא אמין בשיט) ומתמודדי עבר שהסיבה היחידה שהם שם שוב היא בשביל למשוך צופים, אבל אין שום סיכוי בעולם שהם יצליחו לשחזר את הקסם הראשוני שלהם. היה כל כך מ י ו ת ר.
סנדרה, טוני, בראד, מלקולם, מיקיילה, זיק
, שרה - אין לי ספק שיוחזרו לשחק בקונסטלציה כזו או אחרת.
אוזי, ג'יי.טי., סירי, אוברי, תאי, אנדריאה - סורי, זה סוף המשחק בשבילכם.
כל השאר - אם יש אלוהים היא תדאג שלא ניאלץ לראות או לשמוע מכם אף לא לשנייה אחת כי תחזרו לחורים המהבילים מהם זחלתם. אני מסתכל עלייך, דבי!

אני אולי אחזור לצפות בעונת מנצחים מלאה (אם תהיה כזאת). עד אז - סיונרה, אדיוס. דה קווין סטייז דה קווין.

sapir aloud555

New member

למה שההפקה תעזור דווקא לשרה, מבין כל השחקנים? אפילו היתרון שמצאה היה למיקיילה (או סירי אם לא הייתה נבחרת, שזה אולי מה שציפו שיקרה כי היא לא להיט באתגרים). ג'ף אפילו גרר את האתגר הזה כמה שאפשר עם החרטוט על הקורה כדי שמיקיילה תראה את זה.

מילא היית אומר טאי, שהשיג שני אלילים בקלות ולא השתמש בהם עד הסוף גם כשאמרו לו שהוא בסכנת הדחה כמה רגעים לפני - זה חשוד, והזוי.

It beats me black and blue

ההדחה של סירי היא לא איך שאני אוהב את הישרדות והיא תוצאה ישירה של ריבוי אלילים שנועד בעצם לייצר דרמות בשקל, בדיוק כמו הצפה של שחקנים חוזרים והתמקדות בסיפורים אישיים של "כוכבים" ע"פ סיפור העלילה בצורה קצת יותר מעמיקה. עם זאת, זה לא אומר שום דבר על המוות הקרב ובא של התכנית, זה הוציא את סירי בצורה הכי מכובדת שהיא יכלה לבקש וצריך להתחשב בזה שסהכ העונה שוחקו אלילים בכולה 2 מועצות ככה שהיו 15 הדחות "נקיות".
סירי היא השחקנית המופלאה ביותר שהישרדות ידעה. היא מצליחה להתחבר עם כל אחד, להפנט אותו ולגרום לו לעשות מה שהיא רוצה, וכמה מדהים זה שהיא רוקמת הדחות ככ מורכבות בלי אלילים, שרשראות וקישוטים מיותרים, אלא רק באמצעות אינטלגנציה חברתית, יכולת שכנוע ומוח מבריק. זה מה שאני אוהב בהישרדות, זה מה שנותן לי השראה ומה שהחזיק אותי מהופנט לאורך כל העונה. אנחנו ברי מזל שהיא הסכימה לחזור ועצם זה שהיא הגיעה ככ רחוק כשכולם כבר יודעים מי היא בלי לקבל קול אחד נגדה כל העונה זה מספיק ניצחון בשבילי.
&nbsp
אחרי זה כל המשך הפרק הרגיש לי תפל אבל יש לי כמה תובנות נוספות:
- אוברי מלכת העולם
- כמו שלהיות מודח ראשון לא אומר שאתה מטומטם או בהכרח שחקן גרוע, ככה להגיע רחוק לא אומר שאתה חכם ושחקן טוב. טאי מוכיח את זה, שגם עם מנטליות של ילד בן 9 ומשחק אסטרטגי של אישה מוכה הוא הצליח להגיע פעמיים לפיינל 4,
- טרוי לא מבריק אבל הוא שיחק משחק חברתי די נכון ובאמת הצליח לטפס מהתחתית, לשחק מתחת לרדאר ולהגיע לגמר בלי חסינויות, ותכלס הנאום המתרגש שלו בפיינל טרייבל די קנה אותי.
- בראד שחקן חברתי מעולה לדעתי ולא צריך לקחת את הפדיחה שלו עם טאי כהוכחה לזה שהוא ביריון או משהו. מצד שני כל המיזוג הוא היה בנחיתות מספרית, שרד בחסד של סירי ואנדראה והגיע לגמר נטו בגלל חסינויות. ברור שאי אפשר לכבד משחק שכזה מול שרה
- שרה מנצחת ראויה ביותר, השתפרה מאוד מהעונה הקודמת, כל מה שזיק אמר עליה נכון, וכנראה שהיא באמת שחקנית חברתית פנומנלית אם כולם אומרים שהם היו בטוחים שהיא הייתה החברה הכי טובה שלהם (למרות שערכו אותה בצורה לקונית ורובוטית משהו)
- העריכה העונה הייתה נוראית, אולי הגרועה שראיתי מאז 22
- בריוניון הצליחו להקטין את המשחק של אוברי לקראש על קוקרן והתעלמו לגמרי מאנדראה, דבי והיילי לטובת ורנר. אם ככה אולי אפשר לוותר על הריוניון ולעשות פשוט פרסומת אחת גדולה למרצ'נדייז של אלו שג'ף אוהב.
- הת'ים לעונה הבאה ככ מאולץ ומתורץ שעדיף שהיו פשוט קוראים לזה פיג'י 4. בכמ אני מקווה לירידה משמעותית באלילים ובטוויסטים כי הישרדות טובה גם בלי שכופים עליה עניין מלאכותי, אפילו יותר.

Confide In Omer

New member
דעתי על הפרק והעונה

סיום פושר לעונה פושרת. תחילת העונה היתה מעולה, אבל איפשהו באמצע היא איבדה את המומנטום. כנראה שזה מה שקורה כשבעונה שאמורה להיות של גיים צ'יינג'רים, מביאים מלא שחקנים לא מעניינים שלא שינו את המשחק בשום צורה. רק הולם שבפיינל 3 ישבו שלושה שורדים בדיוק כאלו, שבעונה הקודמת שלהם לא עשו כמעט כלום.

סך הכל שרה היא זוכה ראוייה בהחלט, אין ספק שיותר מאלו שישבו לצידה, אז שמח שהיא קיבלה את רוב הקולות.
בראד הראה בפרקים האחרונים שהוא עדיין אותו בראד בלתי נסבל כמו בעונה הקודמת שלו, וכנראה פשוט קיבל עריכה חיובית מאוד עד עכשיו.
טרויזן היה אחד הליהוקים המיותרים של העונה, אבל לפחות בסוף מועצת הגמר הבין את מקומו וקיבל את זה בחן ובכבוד.
טאי מעיק ושחקן די גרוע ומקווה שלא ניאלץ לראות אותו יותר בעונות עתידיות.
אוברי מהממת, אבל בקושי ראינו אותה העונה וחבל.
וסירי... הייתי בטוח שתודח בין הראשונים והגיעה עד לפיינל 6, עם הדחה כואבת ולא הוגנת. אני רק שמח שקיבלה את הכבוד שמגיע לה, ואם כבר להיות מודחת, אז לפחות בצורה כזאת, בלי אף קול נגדה. היא הזוכה האמיתית של העונה לדעתי. יאללה, עוד כמה שנים פעם חמישית ושתזכה סוף סוף!

zoraya

New member
סיום העונה

הייתי קצת עסוקה לאחרונה, אז מגיבה קצת באיחור -
ההדחה של סירי הייתה פשוט שוברת לב! היה לה ממש סיכוי לזכות! מבין שלושת שורדי הגמר לפחות זכתה הכי נורמלית. לא מתה עליה, אבל יחסית לבראד וטרויזן לה הגיע.
והיה ברור שידברו שוב על הוצאת זיק מארון הטרנסג'נדר - אבל אפילו ורנר מינף את זה להצלחה. כמו באמריקה - מכל רע אפשר לעשות גם טוב!
והכי אהבתי - אוזי בהתבטאות פוליטית! הופתעתי שלא צנזרו את דבריו באשר לכיוון הגרוע שאמריקה הולכת אליו, בזכות הנשיא הנבחר. היה מעולה!
מחכה לעונה הבאה.

למעלה