שרשור הכוונה ומודיעין 26/1-1/2

arseny92

Well-known member
מנהל

הגעה למסוף ארלוזורוב מאם המושבות, בשישי

שלום, עלי להיות ביום שישי הקרוב ב 7:30 במסוף ארלוזורוב.
האם יש רכבת מקריית אריה ביום שישי בבוקר? הבנתי שלאחרונה , התחנה הזו לא פעלה בימי שישי. האם נכון?
מהן האלטרנטיבות הנוספות? אין לי בעיה להחנות את הרכב באחד הרחובות הסמוכים לז'בוטינסקי, ולקחת מונית שירות (במידה ויש כזו...)

תודה

iritilan

New member
לפי אתר הרכבת אמורות להיות שאטלים מבני ברק לתחנות תל אביב

האם יש רכבת מקריית אריה ביום שישי בבוקר? הבנתי שלאחרונה , התחנה הזו לא פעלה בימי שישי. האם נכון?
מהן האלטרנטיבות הנוספות? אין לי בעיה להחנות את הרכב באחד הרחובות הסמוכים לז'בוטינסקי, ולקחת מונית שירות (במידה ויש כזו...)

תודה
לפי אתר הרכבת אמורות להיות שאטלים מבני ברק לתחנות תל אביב
לא יודעת אם זה משתלם מבחינת זמן כולל
https://www.rail.co.il/pages/updates/electrification-closure.aspx

Bus Nerd

Active member
קו 1 הוא אופציה טובה לדעתי

תודה
קו 1 (או 51) מז'בוטינסקי, לרדת בתחנת "רכבת מרכז / על פרשת דרכים ומשם הליכה קצרה של 5 דקות / 400 מטר דרך שביל הולכי רגל לכיוון המסוף.
לחלופין קו 238 מתחנת הרכבת בקריית אריה, אבל לדעתי הוא משמעותית פחות תדיר. מומלץ לבדוק את לוחות הזמנים.

ביום שישי הקרוב אין רכבות מקריית אריה לתל אביב לפי אתר הרכבת.

קו 238 נוסע דרך השכונה, לא צריך דווקא מתחנת הרכבת

קו 1 (או 51) מז'בוטינסקי, לרדת בתחנת "רכבת מרכז / על פרשת דרכים ומשם הליכה קצרה של 5 דקות / 400 מטר דרך שביל הולכי רגל לכיוון המסוף.
לחלופין קו 238 מתחנת הרכבת בקריית אריה, אבל לדעתי הוא משמעותית פחות תדיר. מומלץ לבדוק את לוחות הזמנים.

קו 238 נוסע דרך השכונה, לא צריך דווקא מתחנת הרכבת

האם יש גם מוניות שירות מס' 51? צריכים לחזור ב 15:00 ל פ"ת

האם יש גם מוניות שירות מס' 51? צריכים לחזור ב 15:00 ל פ"ת
וכמובן, תודה לכולם.

שלום 202

Active member
אני צריכה להגיע לפתח תקווה מאשדוד

מרחוב רבי ינאי 20 באשדוד
לרחוב משה שמיר 3 בפתח תקווה
אני צריכה להיות שם בשעה 14:00
ולחזור בשעה 17:00
תודה

סנוי

New member
עלי על קו 350 או 351 לבני ברק, ותחליפי במחלף מסובים לקו 164

מרחוב רבי ינאי 20 באשדוד
לרחוב משה שמיר 3 בפתח תקווה
אני צריכה להיות שם בשעה 14:00
ולחזור בשעה 17:00
תודה
תעלי על קווים 350 ו351 עוברים ברחוב רבי טרפון באשדוד, שזה ממש כמה דקות הליכה ממך. לאחר מכן יש להחליף אוטובוס באחת מהתחנות בכביש גהה (מחלף מסובים או מחלף גבעת שמואל), לקו 164 שממשיך לפתח תקווה - מומלץ דווקא השילוב של 351 ולהחליף במסובים, שם מדובר על החלפה באותה תחנה.
בפתח תקווה עצמה תצטרכי לרדת בתחנת "הרב משה מלכה/גרינשפן" (שתי תחנות אחרי בי"ח בילינסון) וללכת משם כמה דקות לתוך השכונה.
אותו המסע רק הפוך בחזור.
&nbsp
סך הכול מדובר בקווים תדירים, אבל קחי בחשבון שזה אמור לקחת באזור השעה וחצי ברוטו.

שלום 202

Active member
תודה

תעלי על קווים 350 ו351 עוברים ברחוב רבי טרפון באשדוד, שזה ממש כמה דקות הליכה ממך. לאחר מכן יש להחליף אוטובוס באחת מהתחנות בכביש גהה (מחלף מסובים או מחלף גבעת שמואל), לקו 164 שממשיך לפתח תקווה - מומלץ דווקא השילוב של 351 ולהחליף במסובים, שם מדובר על החלפה באותה תחנה.
בפתח תקווה עצמה תצטרכי לרדת בתחנת "הרב משה מלכה/גרינשפן" (שתי תחנות אחרי בי"ח בילינסון) וללכת משם כמה דקות לתוך השכונה.
אותו המסע רק הפוך בחזור.
&nbsp
סך הכול מדובר בקווים תדירים, אבל קחי בחשבון שזה אמור לקחת באזור השעה וחצי ברוטו.
תודה

aaa123

Member
אני צריך להגיע בשבת ב10 בבוקר למייזנר 11 פתח תקוה

מה הדרך הטובה ביותר להגיע עם אוטובוסים ומוניות שירות ומתי לצאת.
אני נוסע לשם מפנקס פינת אבן גבירול תל-אביב.

olli3

New member
מנהל
706 מויצמן או 707 מאבן גבירול לכיכר רבין ומשם 710

מה הדרך הטובה ביותר להגיע עם אוטובוסים ומוניות שירות ומתי לצאת.
אני נוסע לשם מפנקס פינת אבן גבירול תל-אביב.
עד התחנה הסופית בקרית אונו. אפשר לעלות על 710 גם מרחוב בן יהודה אם אתה רוצה ללכת לשם כדי לתפוס אותו משם.
&nbsp
מהתחנה הסופית קרית אונו מדובר על הליכה של 20-25 דקות.
&nbsp
אפשר לקחת ג םאת מוניות 66 שבשגרה נוסעות על פנקס (באות מויצמן ופונות ימינה לפנקס) אבל נראה לי שבשבתות הן נוסעות על ארלוזורוב. איתן יש לרדת בז'בוטינסקי פינת צה"ל ומשם יש הליכה רגלית של 20-25 דקות (יש כמה קיצורי דרך רגליים דרך שבילים להולכי רגל אחרי שחוצים את דגל ראובן). אפשר לרדת גם בטרומפלדור פינת פרנקפורטר אבל זה ייקח אותו הדבר לטעמי.

aaa123

Member
תודה. אם המטרה היא להגיע לא אחרי 10 בבוקר אז

עד התחנה הסופית בקרית אונו. אפשר לעלות על 710 גם מרחוב בן יהודה אם אתה רוצה ללכת לשם כדי לתפוס אותו משם.
&nbsp
מהתחנה הסופית קרית אונו מדובר על הליכה של 20-25 דקות.
&nbsp
אפשר לקחת ג םאת מוניות 66 שבשגרה נוסעות על פנקס (באות מויצמן ופונות ימינה לפנקס) אבל נראה לי שבשבתות הן נוסעות על ארלוזורוב. איתן יש לרדת בז'בוטינסקי פינת צה"ל ומשם יש הליכה רגלית של 20-25 דקות (יש כמה קיצורי דרך רגליים דרך שבילים להולכי רגל אחרי שחוצים את דגל ראובן). אפשר לרדת גם בטרומפלדור פינת פרנקפורטר אבל זה ייקח אותו הדבר לטעמי.
710 מספיק טוב?

לפי מה שאני קורא אוטובוסים בשבת יוצאים רק החל מ9 בבוקר,ואם יש בנוסף עוד 20-25 דקות הליכה אני חושש שלא אספיק להגיע ב10 בבוקר, ואולי עדיף מוניות 66 בתקווה שמוניות אלו נוסעות גם לפני 9 בבוקר.

olli3

New member
מנהל
מרכבת מרכז יש גם את מוניות 51 (על הגשר שמוביל לז'בוטינסקי)

710 מספיק טוב?

לפי מה שאני קורא אוטובוסים בשבת יוצאים רק החל מ9 בבוקר,ואם יש בנוסף עוד 20-25 דקות הליכה אני חושש שלא אספיק להגיע ב10 בבוקר, ואולי עדיף מוניות 66 בתקווה שמוניות אלו נוסעות גם לפני 9 בבוקר.
מרכבת מרכז יש גם את מוניות 51 (על הגשר שמוביל לז'בוטינסקי)
710 של 9:00 כנראה יעשה את העבודה, מקסימום תלך קצת יותר מהר אם זה מתאפשר או תעצור טרמפים ביציאה מקרית אונו.

למעלה