שרשור הכוונה ומודיעין 21/05 - 23/05

מצב
הנושא נעול.
רק אציין שהשאלות שלך ממש פשוטות, אפשר לבדוק בקלות

אשמח לתגובה
תודה
את התשובה במפות גוגל או מוביט, שם תקבלי תשובה בדיוק באותה איכות כמו בפורום והרבה יותר מהר. אלה שאלות קלות של הכוונה בתוך ת״א. בגדול, שרשור ההכוונה יעיל יותר לשאלות מורכבות במקומות עם קווים פחות תדירים.
והתשובה היא בדיוק אותה תשובה: קו 22 לדיזנגוף/פינסקר. אפשר גם 47/48 לרח׳ המלך ג׳ורג׳, משם מרחק ההליכה גדול יותר (כ-10 דקות).

סתוונית333

Well-known member
תודה, בגדול אם השאלות שלי פשוטות

את התשובה במפות גוגל או מוביט, שם תקבלי תשובה בדיוק באותה איכות כמו בפורום והרבה יותר מהר. אלה שאלות קלות של הכוונה בתוך ת״א. בגדול, שרשור ההכוונה יעיל יותר לשאלות מורכבות במקומות עם קווים פחות תדירים.
והתשובה היא בדיוק אותה תשובה: קו 22 לדיזנגוף/פינסקר. אפשר גם 47/48 לרח׳ המלך ג׳ורג׳, משם מרחק ההליכה גדול יותר (כ-10 דקות).
אז גם התשובות עליהן הן פשוטות וקלות.
המטרה של פוסט ההכוונה היא לעזור לגולשים בלי להקשות על השואל ו/או לחלק לו ציונים. .

לא מבין איך הקשיתי עלייך.

אז גם התשובות עליהן הן פשוטות וקלות.
המטרה של פוסט ההכוונה היא לעזור לגולשים בלי להקשות על השואל ו/או לחלק לו ציונים. .
אף אחד לא חייב לתת לך תשובה בזמן קצוב, רק ניסיתי לעזור כדי שלא תצטרכי לחכות, וגם עניתי לך על השאלה.

סתוונית333

Well-known member
חבל שלא הבנת איך הקשית

אף אחד לא חייב לתת לך תשובה בזמן קצוב, רק ניסיתי לעזור כדי שלא תצטרכי לחכות, וגם עניתי לך על השאלה.
חבל שלא הבנת איך הקשית
לא חייבתי אף אחד שיתן לי תשובה אלא ביקשתי יפה .
תודה שענית ושעזרת רק חבל שעשית זאת בצורה מעליבה . מטרת שרשור ההכוונה היא לעזור לגולשים ללא קשר אם השאלה קלה או מסובכת כי מה שקל בשבילך יכול להיות קשה בשבילי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה