שאלון הכרות- חודש יוני.

Princess Leia7

New member
"קריר במים"

איזור בארץ: דרום
מצב משפחתי: רווקה
מה מחפשים בפורום: אמממ עדין לא ברור לי, שיתוף וחברה, להכיר מישהו במטרה לבנות ביחד מדינה? (זה גדול מידי..?)

מוזיקה אהובה: כמעט הכול- ג'אז, בלוז, רוק, אינדי...

סופר/ת אהוב: אנה פרנק, של סילברסטיין, וירג'יניה וולף ועוד כל מיני. חובבת ספרות פנטזיה בין היתר.

סדרה אהובה: אני שנים בלי טלוויזיה לא ממש בעניין של סדרות באינטרנט מעדיפה סרטים ואת הקולנוע.

פרט מעניין לגבי המראה החיצוני שלכם: סימן זיהוי- תלתלים , יש לי גם משקפיים.

איך אתם מעבירים את רוב סופי השבוע שלכם: מנוחה, רכיבה על אופניים, קריאה, כתיבה, בית ועוד כל מיני.

מעשנים: כבר לא ומאושרת!

שומרי כשרות: לא אוכל חזיר, כל השאר כן.

יחסכם לדת: לי ולאלוהים יש דיבור מיוחד כל השאר חסר חשיבות בעיני, למרות שבשבת האחרונה התרגשתי לראות מחוץ לבית הכנסת את הגברים עורכים את תפילת הלבנה.

צמחונים\ טבעוניים: עכשיו קיץ אז נעים לי יותר בזירה של הדגים למרות שנתח עסיסי של בשר עושה לי את זה יותר .

אוהבי חיות: לפני כמה שנים אספה אותי כלבה מתוקה וג'נג'ית מהרחוב מאז אנחנו יחד, מצ"ב תמונה של המפונקת.

מה מצחיק אתכם: כל מיני דברים, היום אני יודעת יותר לצחוק מהרבה דברים כולל מדברים שקרו לי. רגעים אבסורדים למיניהם..

מה מעציב אתכם: ציניות, אנשים שהמערכת הופכת אותם לחסרי קול וחסרי נראות, עוולות חברתיות .

החלטות באות אצלכם מהראש או מהבטן: מתחילות בבטן מתווכחות עם הראש בסוף זה שילוב של השניים, האמת שהכי הרבה הן באות מהלב.

הופעה אחרונה שהייתם בה: להקת "צנזורה"- להקה מבאר שבע.

תרופת סבתא מומלצת לצינון קשה בקיץ: להיכנס למיטה עם פוך, לסגור את כל החלונות ולהפעיל מזגן עד שיהיו פינגוונים בחדר, לבלוע שן שום ולהזיע עד שכל החיידקים יחליטו ללכת למקום אחר. והרבה מנוחה!

Anna begins cc

New member
טוב,

אז נאה דורש וזה..

)
איזור בארץ: אל קודס, בירתנו הקדושה.
מצב משפחתי: http://www.youtube.com/watch?v=x1nixzYHDus
מה מחפשים בפורום: האמת? אין לי מושג..
נחמד פה.

מוזיקה אהובה: הקאונטינג קרואוז (אלה מהכינוי והחתימה) היו וישארו אהבתי הראשונה אבל אני באמת שומעת כל מה שטוב.. מוזיקה זה אחד הדברים הכי חשובים לי, תמיד יש משהו ברקע, אני תמיד מחפשת דברים חדשים שידברו אליי (המלצות יתקבלו בברכה..).
סופר אהוב: הרשימה ארוכה.. דוד גרוסמן, אשכול נבו, יואב אבני, ג'ודי פיקו, אודרי ניפינגר.. סתם מה שעלה לי לראש עכשיו.
סדרה אהובה: רואה הרבה יותר מדי טלויזיה. אני מנסה להגמל אבל זה לא מצליח לי.. רואה מלא קומדיות אמריקאיות (המפץ הגדול, איך פגשתי את אמא, הבחורה החדשה, 2 גברים וחצי, 2 נערות מרוששות, בנות, ויפ, רוק30 (אהובתי
) וילפרד התחלתי לא מזמן וזה ממש טוב, וכמובן- בראש הרשימה- חברים.)
חוץ מזה אני גם קונפורמיסטית כמו כולם, מאוהבת במשחקי הכס.. ומחכה נורא לעונה החדשה של דם אמיתי

פרט מעניין לגבי המראה החיצוני שלכם: עד גיל 7 היו לי עיניים כחולות, בגיל 7 נמאס להן מהלוק הזה והן החליטו לאמץ צבע אמביוולנטי ומעצבן שיכול להיות ירוק בבוקר וחום בערב בלי לתת התראה מראש..

איך אתם מעבירים את רוב סופי השבוע שלכם: עם חברים שלי. לפעמים שותים בירה בעיר, לפעמים סתם יושבים במרפסת של אחד החברים.. אבל זה תמיד איתם.
מעשנים: כן.

שומרי כשרות: לא אוכלת דברים לא כשרים (חזיר ופירות ים), לא אוכלת בשר וחלב ביחד (למרות שרק המחשבה על אנטריקוט עם פירה חלבי גורמת לי לרייר..) אבל לא שומרת בין בשר לחלב. (אני יודעת, זה מפגר. לא ביחד, אבל בהפרש של 5 דקות וסיגריה- למה לא?..)
יחסכם לדת: הדרך הכי נוחה לתאר את זה זה אגנוסטית, למרות שאני משתדלת לא להשתמש במילה הזאת כי אצל אנשים היא מתפרשת כאחרת מאיך שאני מתכוונת אליה.. בעקרון המילה "אגנוסטי" אומרת "לא יודע" ביוונית, אז אני נצמדת לזה..

צמחונים\\ טבעוניים: ב-ש-ר..

אוהבי חיות: מטורפת על חיות.. במיוחד כלבים, אבל הכל הולך (מלבד לטאות. זה הדבר שהכי מפחיד אותי בעולם.)
מה מצחיק אתכם: כשאנשים לא מנסים להצחיק. הומור יבש וסתמי, זה הורג אותי.. גם אחותי הגדולה ממש מצחיקה אותי וגם כשאנשים נופלים..

מה מעציב אתכם: כשעצוב לאנשים שאני אוהבת.
החלטות באות אצלכם מהראש או מהבטן: משתדלת לשמור על שילוב הגיוני של השניים, אבל אם להודות על האמת- יותר מהבטן.
הופעה אחרונה שהייתם בה: הייתי בדני רובס, אהובי היקר.. מאד רוצה ללכת למאיה איזקוביץ בסוף החודש.. מקווה שבאמת יצא לי.
תרופת סבתא מומלצת לצינון קשה בקיץ: טוב, אם הייתי יודעת, לא הייתי שואלת אתכם, נכון?.. :)

rarg

New member
טוף

גיל: אוטוטו 30 (אבל נותנים לי גג 25 ואני מתלהבת כמו מפגרת ..)
איזור בארץ: קריות
מצב משפחתי: מאורסת

מה מחפשים בפורום: אני פה כבר מכח ההרגל (אבל, רק לידיעה, פה הכרתי את בעלי לעתיד המקסים , אז אל תשללו)

מוזיקה אהובה:
עברית, שחורה, ג'אז וגם קצת לטיני.
סופר אהוב:
ג'יין אוסטין תמיד עשתה לי את זה..
סדרה אהובה:
סיינפלד ונשואים פלוס ישארו לנצח. ואם אפשר להכניס מיני סדרה אז גם " גאווה ודעה קדומה" גרסת ה BBC
פרט מעניין לגבי המראה החיצוני שלכם:
נמוכה יותר מים המלח :)
איך אתם מעבירים את רוב סופי השבוע שלכם:
עם הגברבר בעיקר, סרטים, חברים ומשפחה.
מעשנים:
נקייה מזה 7 חודשים!!!!!!! (לפעמים עדיין בא לי..)
שומרי כשרות:
תראו, ש'מעו..
אני לא אוכלת טרפה ועם זאת לא מערבבת בשר וחלב יחד, אבל אוכלת אחד אחרי השני (מעגלת פינות סדרתית).
יחסכם לדת:
אוהבת ומשתדלת שיהיה לה חלק בחיי.
צמחונים\ טבעוניים:
רק להריח מנגל...

אוהבי חיות: כן!
מה מצחיק אתכם:
המון דברים. שנינות לצד פיגור זו הגדרה טובה.
מה מעציב אתכם:
אמממ.. דברים עצובים?
החלטות באות אצלכם מהראש או מהבטן:
גם וגם, אבל הבטן בדר"כ לוקחת.
הופעה אחרונה שהייתם בה:
תומר יוסף וריף כהן.
תרופת סבתא מומלצת לצינון קשה בקיץ:
גבר חם :)

© RoNa

New member
מזל טוב

איזה כייף!

רק שתדעו -
אתם הזוג הרביעי שמתחתן לאחר שהכיר בפורום.
גאווה

rarg

New member
תודה!!!

ומסכימה איתך לגמרי, ריספקט!
כבר כמה דונמים יש לך בגן עדן?

© RoNa

New member
אם רק היה גן עדן

יצאו מפה 4 חתונות ועשרות זוגות!
תענוג

איזה כייף לכם.
הכי חשוב שתהנו!

[שמעתי שאם שמים את האייקון הנ"ל (
) בכותרת, זה גורם ליותר אנשים לפתוח את ההודעה. מעניין אם זה נכון...
]

]
איזור בארץ:
השרון
מצב משפחתי:
כמאמר הקלישאה: It's complicated שזה יופימיזם ל-I'm complicated

מה מחפשים בפורום:
Well, אני לא... כלומר, אני לא ממש בפורום. אני מגיחה פעם ב- ואז חוזרת לשבת בצד, לבד, בחושך וללגום תה פושר במיוחד

מוזיקה אהובה:
מאוד אוהבת מוזיקה
ממש
. כמעט הכל. כל דבר שאני יכולה לרקוד לצליליו. יותר פשוט למנות את סוגי המוזיקה שאינם חביבים עליי: מוזיקה קלאסית ומה שנקרא "שירי ארץ ישראל הישנה והטובה". חוץ מזה - בערך הכל.
סדרה אהובה:
כל סדרות הנעורים הערוץ-3-יות למיניהן
. בחיי.
פרט מעניין לגבי המראה החיצוני שלכם:
אויש... זה מזכיר לי ש... נכון תמיד כששואלים בחורות ממש, אבל ממש יפות מה הן לא אוהבות בעצמן [מבחינה חיצונית] הן מתחילות למנות רשימה אינסופית [ודימיונית, כמובן
] של מגרעות עד שאת מגיעה למסקנה שאם המשפט "תהיי יפה ותשתקי" תקף מתישהו, אז זה בעיתוי הנ"ל?
. לעומת זאת, אם שואלים בחורות ממש, אבל ממש מכוערות אותה שאלה הן לעולם ימצאו את האיבר הכי איזוטרי בגוף כמו: החלק האחורי של הברך או הטחול
. אז לפי הלוגיקה הנ"ל אני מהממת ומושלמת והפרט היחיד שהייתי משנה [מבחינה חיצונית, כן?] הוא התלמוס או האמיגדלה [אני מתלבטת]

איך אתם מעבירים את רוב סופי השבוע שלכם:
בפעילות [אם אפשר לכנות זאת כך, כן?] החביבה עליי - בטלה גמורה

מעשנים:
לא
שומרי כשרות:
לא במכוון. כלומר, אני צמחונית, אז בעקיפין אני לא אוכלת בשר לא כשר ולא מערבבת בשר וחלב, אבל לא מטעמי דת.
יחסכם לדת:
מבחינת מצוות [או יותר נכון: העדרן] אני חילונית גמורה. מבחינת אמונה: אני תאיסטית-אגנוסטית. אולי זה אוקסימורון ואולי זה לא מסתדר [but then again הרבה דברים לא מסדרים אצלי
], אבל זו ההגדרה הכי קצרה וממצה שמצאתי.
צמחונים\ טבעוניים:
צמחונית
מה מצחיק אתכם:
בעיקר אני מצחיקה את עצמי [לא כ"כ אחרים
, אבל לפחות את עצמי
]
מה מעציב אתכם:
רמה נמוכה של Hydroxytryptamine?

החלטות באות אצלכם מהראש או מהבטן:
אז זהו, שהן לא כ"כ באות

תרופת סבתא מומלצת לצינון קשה בקיץ:
מה אני נראית לך, דוקטור?

אתם מוזמנים לשים תמונה, כמובן...
ווקשע - תמונה משבוע שעבר

Mידאס

New member
שימוש עודף באייקון

יגרום ליותר חרמנים לפנות אליך. צפי למבול של הודעות בתיבת המסרים שלך.

נההה. זאת אני.

גם אם אני אתהלך ערומה עדיין אנשים ידברו איתי רק על פיסיקה. בדוק.

לא, לא, לא.

זאת שאלה קצרה מידי.

מה שכתוב לי על המצח זה: "דברו איתי על פיסיקה בהרחבה, תוך שימוש במשוואות, גרפים ובעיקר מושגים. כמה שיותר מושגים. על שיחה ממוצעת יש להכיל לפחות חמישה מושגים המסתיימים ב"יאן" כגון: המילטוניאן, לפלסיאן, גאוסיאן, לורנציאן, יעקוביאן, לגרנז׳יאן וכו'".

כן, כל הנ"ל כתוב לי על המצח.
כנראה שפשוט יש לי מצח גבוה.
אולי אני מתחילה להקריח.
אולי אני צריכה לבצע השתלת שיער.
או פוני.
אולי אני צריכה לעשות פוני.
אתה חושב שזה יעזור?

למעלה