שאלון הכרות- חודש יוני.

somewoman

New member

אדם אמר שאפשר להתנהג כרגיל, לא חייבים להיות ילדים טובים

התה (הפושר
, יש לדייק
)

הוא המשך ישיר של החלק הראשון של המשפט ["יושבת לבד, בצד, בחושך... משכשכת את רגליי במי נהר הויסלה ומזמזמת חרישית את המנון פולין"] והוא רפרנס למוצאי*** (הפולני, למקרה שזה לא מובן).

*** מוצאי המנטלי, לא ה"אמיתי" [לא שזה (מוצא) משנה (לי) משהו].

[שלום לך, אגב
]

Benkok

New member
נעים להכיר

איזור בארץ: חו"ל (תאילנד)
מצב משפחתי: רווק
מה מחפשים בפורום: חום ואהבה

מוזיקה אהובה: ישראלי, בעיקר רוק ישראלי של שנות ה90 (משינה, קספר, איפה הילד וכו') או בקיצור - מוזיקה מהתיכון...
סופר אהוב: טיב טעם
סדרה אהובה: האוס ז"ל
פרט מעניין לגבי המראה החיצוני שלכם: מי שלא ראה אותי חצי שנה - ייקח לו כמה שניות לזהות אותי בלי ה40 קילו הנוספים שנשרו ממני.
איך אתם מעבירים את רוב סופי השבוע שלכם: לאחרונה רוב סופי השבוע שלי נוצלו לחופשות מפנקות בחופים (ג'ומטיין, פוקט, הוא-הין) או במדינות השכנות (סינגפור, מקאו) אבל בגדול סופ"שים מנוצלים לרביצה.
מעשנים: עוד יומיים חוגג 6 חודשים ללא סיגריה. (אחרי 15 שנה של 2 קופסאות ליום)
שומרי כשרות: שלילי גורף
יחסכם לדת: ראה סעיף כשרות.
צמחונים/טבעונים: ראה סעיף כשרות.
אוהבי חיות: בגדול כן, כל עוד הן לא מציקות שורטות או נושכות.
מה מצחיק אתכם: ציניות ואנשים שנופלים ברחוב.
מה מעציב אתכם: אנשים טיפשים.
החלטות באות אצלכם מהראש או מהבטן: מהבטן...אחר כך הראש כבר מוצא צידוק יצירתי להשקטת המצפון.
הופעה אחרונה שהייתם בה: לא יכול לזכור את האחרונה, אולי שלמה ארצי בקיסריה לפני אי אילו שנים, אבל ההופעה הבאה תהיה חגיגות 20 שנה ל"זמן סוכר" של איפה הילד, מארחים את מוניקה סקס ומופע הארנבות של ד"ר קספר. אני אהיה בארץ אז הכרטיסים כבר נרכשו

תרופת סבתא מומלצת לצינון קשה בקיץ: מקלחת חמה, הטיית הראש מתחת למים כשהמים על העורף. להשלמת הטיפול מומלץ לצאת לחדר ממוזג.

Mידאס

New member
אהבתי את התשובה ל"סופר אהוב"

מקאו אגב אינה מדינה... זוהי אוטונומיה בתוך סין (או ליתר דיוק הרפובליקה העממית של סין).

Benkok

New member
מדינה? לא מדינה? העיקר שיש קזינו

מעבר להבדלים הברורים (יותר אנגלית, פחות סינית וכו') יש הבדל גדול מבחינתי בין מיינלנד סין למקאו (ולהונג-קונג, לצורך הדיון) והוא העובדה שלמקאו והונג-קונג אני לא צריך ויזה מראש ויכול לקפוץ לסופ"ש בהחלטה של רגע.

חוצמזה שסין זה איכסה...מלא סינים שם.

Mידאס

New member
סין זה איכסה? זה רק המקום האהוב עלי בעולם

אני מת על סין, על התרבות הסינית, האנשים, האוכל, הצבע, הריחות. תגיד לי עכשיו לארוז מזוודה ולטוס לשם שוב, אני לא חושב פעמיים.

אני לא יכול להגיד שאני מגלן, אבל מכל המקומות שביקרתי בהם סין היא המקום שאהבתי והתחברתי אליו יותר מהכל. הייתי שם כבר פעמיים ואני מחכה להזדמנות לבקר שוב. בינתיים אני עובד עם סין, אז זה גם טוב

ואכן הונג קונג ומקאו הם איים מדהימים לכשעצמם.

Mידאס

New member
אפשר ביחד. סין היא באמת באמת באמת באמת באמת

מדהימה.

זכיתי לראות חלקים נרחבים מסין: החל מכפרים שכוחי אל שבהם יש פושטי יד לרוב וכלה בערים הגדולות, המתקדמות והמודרניות (ברמה שלא תיאמן ממש).

somewoman

New member
זה בכוונה נכון?

אתה לא יודע שלא נותנים לאישה רק "לטעום"?

רק עושה יותר חשק...

למעלה