פינת הפופולאריות 40 - הגמר

אורישקי

New member
וגם

המהלך הגדול שלה שהדיחה את סנדרה היה נטו שואו אוף לטלוויזיה. היא סתם הידחה מישהי שכן סמכה עליה ורצתה לעבוד איתה ובזבזה את האליל שהיה לה ויכל לשרת אותה בהמשך. אני מאד אוהב אותה וחושב שהיא שחקנית טובה ושחקנית חברתית אמד טובה אבל אסטרטגית היא לא מושלמת ובעיקר הרגיש שהיא לא נלחמה עד הסוף בכלל.

Robbed Goddess

New member

המהלך שלה היה בעיקר שואו, כן, אבל אי אפשר להגיד שזה פגע בה ממש. היא הצליחה להגיע לפיינל 6. סנדרה הייתה יכולה לעבוד איתה אבל סנדרה לא נאמנה לאף אחד חוץ מלעצמה (קטע מצחיק מראיון עם דלטון רוס למטה) והייתה שוכחת מקיומה אם היה מתגבש רוב נגדה.

noamlah

New member

יכלה להדיח את טוני כמו שסנדרה רצתה אם זה סנדרה מול טוני אז יותר קל להתמודד עם סנדרה

אורישקי

New member
אבל

סנדרה אמרה בראיון אחרי ההדחה שלה שהיא רצתה שג'רמי יודדח (בפרק ערכו את זה שהיא מכוונת על טוני כי זה הפך את הסיפור ליות רמעניין). &nbsp

noamlah

New member
אז כל הפאס בשביל ג'רמי?

יכלה פשוט להגיד לטוני וקים שידיחו אותו איתה מה הקטע?

אורישקי

New member
לפחות לפי מה שאני הסקתי מהקטעים הסודיים והראיונות

טוני בשלב הזה די התקרב לג'רמי (וגם קים הייתה די חזק איתם) והם רצו לגבש סוג של ברית-איומים, בגלל זה ההחלטה להדיח את דניס הייתה הכי קלה. סנדרה פחות סמכה על ג'רמי וקצת קינאה בקשר של טוני וג'רמי, ועל דניס היא סמכה יותר (הן גם נפגשו בכמה אירועים לפני המשחק).. מה ששכן לגמרי היו המון חורים בתוכנית של סנדרה, הייתה צריכה בכל מקרה לזרוק קול לג'רמי.

Robbed Goddess

New member
ממממ

כשהמקום הרביעי מקבל בדירוג 5.2 ויש כל כך הרבה 1-3 בעונת מנצחים אפשר להודות שלא קיבלנו את המיטב מהקאסט הזה. פעם אחת ויחידה שלהם להעלות עונה כזו וזה כל מה שקיבלנו.

חפירה עם ניסיון להוסיף לכל מתמודד את הרגע שהכי אהבתי, לחלקם הייתי צריכה לגרד 5 שניות נשכחות. העריכה הייתה נוראית: מנצחים ללא דיבורי אסטרטגיה, עריכה שלילית בלי סיבה, מחיקה של קשרים בעונה של קשרים.

אדם - 5
מלכת הוידויים!
קטע אהוב: It was worth a shot ג'ף: Always
אית'ן - 4
חמוד.
קטע אהוב: וידוי הצבעה מהפרק הראשון - It's good to be back.
אמבר - 1
אם היה פרס לאשת השנה היא הייתה זוכה בו בלי למצמץ. מוחקת את עצמה בשביל רוב, זה כל מה שראו ממנה. איזה שיעמום.
קטע אהוב: הוידוי האחרון מההכחדה
בן - 7
לא שיחק רע בכלל, לקראת הסוף התחיל להתפרק.
קטע אהוב: עושה את עצמו בוסטון רוב כשהוא בא לדבר עם אדם לפני ההדחה של אדם (או אומר לג'ף שהU שלו לא הפוכה באתגר, רפרנס לHHH)
ג'רמי - 6
הפך לשילד של טוני.
קטע אהוב: יושב על ספסל ו5 מתמודדים לפחות באים אליו עם שם להדחה, כל פעם ההבעה שלו משתנה עד שהוא פשוט מתחיל לצחוק.
דני - 2
אם נלך לפי העריכה המשחק שלה הכי מביך למנצח אולי אי פעם, אבל עשו ממנה סתומה סתם והאולדסקולרס שרפו אותה לפני שהספיקה לשרוף את עצמה.
קטע אהוב: אמבר נטלי ואית'ן בוכים ומחוקים אחרי האתגר בהכחדה, והיא חוזרת עם בול עץ וצועקת "והוו, אני מרגישה כמו רוקי!"
דניס - 6
איזו רוח רפאים, גם וידוי בגמר לא קיבלה. מעדיפה להיות מתחת לרדאר מאשר להוביל מהלכים.
קטע אהוב: הקטע היחיד שהדגישו ממנה - Queenslayer
וונדל - 4
לא הגיעה לו העריכה הזוועתית הזו. הוא לא שחקן גרוע. הטריק שלו עם מישל היה מוצלח (וקרינג'י), לפחות לשני פרקים.
קטע אהוב: קורא לג'ף לקראת סוף האתגרים (Ayo, Jeff we're done!) כתזכורת לזה שהפסיד חסינות ללורל ב36 כי שכח לעשות את זה, או - שר את שיר הפונדורוסה של כריס מהעונה שלו
טוני - 10
הקינג, רשמית. תמיד הרגיש קצת עקום להכניס את רוב וראסל בטופ 3-5 של הישרדות כשלשניהם חסרונות די גדולים (ותהרגו אותי) הפעם מרגיש שיש שחקן ראוי שמגיע לו הטייטל הזה - והמשחק שלו היה טוב יותר ממה שראינו!
קטע אהוב: פרק ההדחה של סופי, בעיקר התגובות שלו כשהוא קורא את היתרון-חסרון
טייסון - 4
Poor thing
קטע אהוב: אצבע משולשת לשולחן המטבעות אחרי שהודח בפעם השניה
יול - 6
אוף. סמך יותר מדי על בריתות מוקדמות.
קטע אהוב: כל וידוי אסטרטגיה שלו? חחחח. בעיקר זה על ברית הפוקר שהוא מצטט במדוייק מה שטייסון אמר
מישל - 1
זה הציון שמגיע למשחק שלה. גם בתור דמות היא לא מעניינת
קטע אהוב: מחליטה מה לעשות במשחק לפי פתק מעוגיית מזל
נטלי - 2
הייתי נותנת טיפה יותר אבל מסתבר שהמשחק החברתי שלה גרוע ושקיבלה עריכה חיובית בגלל המיקום שלה. נקודה על זה שקרעה את ההכחדה.
קטע אהוב: המוכחדים מתכוננים לאתגר החזרה האחרון, לחלקם יש 0-2 מטבעות... ואז יש לה וידוי עם 14. קונה חמאת בוטנים ונחנקת.
ניק - 7
עוד אחד שנמחק מהעריכה כשדווקא היה לו קשר טוב עם טוני
קטע אהוב: עכברוש נכנס לכל שיחה
סופי - 8
אחת ההפתעות של העונה מבחינתי וההדחה הכי משמעותית.
קטע אהוב: הוידוי לאחר ההדחה
סנדרה - 6
הדיחה את עצמה, פרשה, ועדיין הוכיחה לי שיש עוד טיפה לסחוט ממנה אחרי שחשבתי שמציתה לגמרי.
קטע אהוב: נקרעת לקים בפנים כשהיא באה לשאול אותה אם היא המודחת הבאה
פארווטי - 7
העונה הכי גרועה שלה, התגעגעה לבת שלה (עדיף לעורכים להראות אותה שוחה מאשר להראות אותה נותנת וידוי חצי אפוי) ונראה כאילו הפעם היחידה שהיה לה כח במשחק הייתה בהדחה הראשונה, אבל אחרי שקראתי כמה ראיונות מסתבר שנשדדנו מעריכת הנבלית שלה. חבל. הקול שלה לנטלי אכזבה בעיניי גם אם זה לא השפיע על התוצאה. תצביעי למי שאת יודעת ששיחק הכי טוב, מה הקטע לתת צ'ופר למקום שני, אחת שאת מודה ששיחקה גרוע?
חוץ מזה אשקר אם אגיד שההייפ שלי לעונה לא נפל משמעותית אחרי שהודחה.
קטע אהוב: קשה כי גם משפט רנדומלי שלה במועצה כמו Wait a minute Ben, are you saying you're watching us get paranoid so that's why you're paranoid? (insert giggle) משעשע אותי, אבל כנראה שהסצנות הנוספות שלה עם אית'ן ויול.
קים - 7
הרבה טעויות ועדיין מרשים שהגיעה לאן שהגיעה
קטע אהוב: סיכום המשחק שלה אחרי ההפסד באתגר החזרה. "בפעם הקודמת שיחקתי משחק מושלם - הפעם עשיתי את כל הטעויות, וזה בסדר"
רוב - 4
כל כך הרבה עונות ואף פעם לא הבנתי למה ג'ף אובססיבי לגביו. העונה הזו התחלתי להבין, קצת.
קטע אהוב: הקול שלו לטוני Natalie I told you you needed to play a perfect game... But you should've voted this guy out
שרה - 8
לא הדגישו מספיק את המשחק החברתי שלה שבתכלס עזר לטוני בהרבה. היא הייתה מבין המתמודדות שרצו להעיף על הרגע הראשון ושרדה עד הסוף, מגיע לה קרדיט
קטע אהוב: הפסד באתגר האש ויציאה בחיוך

למעלה