מחלקים לכם חבילות ספא רומנטיות

Tali Havshush

New member
לפני תשע שנים

לפני תשע שנים בדיוק אני ובעלי נישאנו ומישנו את אהבתנו אחד לשניה. הייתי שמחה לפנק ולהפתיע אותו במתנה יפה כזו ליום הנישואין.

sheilaof

New member
הצעת נישואין חלומית

בבוקרו של יום ההולדת ה- 23 שלי התעוררתי במצב רוח קרבי במיוחד. יום ההולדת שלי מבחינתי סימל את זה שהזדקנתי בשנה- די ברור שלא בדיוק הייתי במצב רוח לחגיגות.... את מהלך היום ביליתי במחשבות נוגות ובעיקר בבטלה, אפילו את הבילוי המתוכנן (חודש מראש!) עם הארוס שלי ניסיתי לבטל. הארוס שלי, כדרכו של חבר ראוי, סירב בתוקף לשתף פעולה עם ארוסתו המצוברחת וכך במועד המיועד הופיע על מפתן דלתי. נסענו דרך רעננה לכיוון חוף געש. בילוי סטנדרטי לכאורה. הבהרתי לבן זוגי בתקיפות שכל מה שאני מעוניינת לעשות הוא להגיע לחוף לשבת קצת וללכת לאכול משהו. "מה את רוצה ללכת לאכול אחר כך"? הוא שואל אותי, ואני בתמימותי לא חשדתי בדבר.. נסענו בדרכים עקלקלות ולא הצלחתי להבין למה הוא פשוט לא מגיע ישירות בדרך הרגילה שנסענו בה כבר כ"כ הרבה פעמים. בדרך הוא מחליט להתקשר לחבר שלו, פשוט סתם, ואני תוהה לעצמי 'וואו, מה עובר עליו?? הם לא דברו כבר כמעט חודש, מה כ"כ חשוב לנהל שיחת חולין פתאום זה ממש מוזר..מה קורה כאן?'
הגענו לחוף, והוא קופץ לקנות קולה בחנות נוחות בתחנת הדלק. החששות שלי שככו מיד. הדברים המוכרים והרגילים, לפני הירידה לחוף.
עם בקבוק הקולה ביד, אנחנו מגיעים לפתח בגדר שדרכו יורדים במדרון לכיוון החוף. ביום, הדרך זרועה בפרחים מרהיבים, החול לבן והשמים כחולים מלא העין. בלילה, אור הירח מאיר באור קסום את המישורים והגבעות. הפעם, כשהגענו אל הפתח הצר בגדר הבחנתי בשלהבת מרצדת לה למטה. "מה זה?" אני שואלת את החבר, "נראה לך שנדלקה פה אש? אולי אנחנו צריכים להודיע למכבי אש?".. "לא, לא.." הוא מרגיע אותי, "יש כאן כנראה מסיבת חוף. לפעמים הם מדליקים נרות. את לא רואה שיש כאן בחניה יותר רכבים מאשר בדרך כלל?"... אולם לפתע התחלתי לקשר, "אופיר, אין לך קשר לזה...?" אני חוקרת במתח. "לא" הוא עונה לי "זה באמת רק מסיבת חוף" הוא מרגיע. אנו ממשיכים במורד ההר. כל הדרך מוצפת בנרות רומנטיים. ניכר שמישהו השקיע זמן, מחשבה ואהבה בעיצוב שלהם. בדרך המתפתלת אנחנו עוברים חלק שנחצב בהר, מעיין מערה שגומחותיה מוארות בנרות. לו רק ידעתי לשרוק בהתפעלות, הרי שזה היה בדיוק הרגע המתאים. המראה הרומנטי של נרות בחשיכה, הכוכבים המנצנצים ואור ירח רך. 'הלוואי שמישהו היה עושה את זה בשבילי'.. אני חושבת לעצמי, 'זה ממש עוצר נשימה'.. שוב כדי לוודא אני מוסיפה "אופיר זה בטוח לא אתה? "והוא צוחק "ממש לא. תחשבי על זה, מתי היה לי זמן פנוי לארגן כזה דבר?" כשהגענו לנקודת תצפית על החוף ראיתי שעל החול פרוס משטח שלא הצלחתי לזהות מוקף באורות צבעוניים (סטיקלייט) ונרות ושביל זוהר מוביל אליו... "וואו" אני אומרת "הם ממש השקיעו, אבל איפה האנשים?" אופיר לא עונה. אנחנו מתקרבים ופלש מהיר מבזיק בכיווננו. "אופיר", אני תובעת בחשדנות, " למה מישהו צילם אותנו??" כבר הגענו אל הלונג הפרוס, ואז הוא מחייך אלי כורע על ברך, פותח קופסה ובה טבעת מנצנצת ושואל אותי "זוכרת שהבטחתי לך טבעת? אני מקיים את ההבטחה..." הוא רומז להבטחה שהבטיח לי בתגובה על כך שספרתי לו שאיבדתי טבעת שהייתה יקרה לליבי. הייתי בהלם מוחלט. זוויות השפתיים שלי עלו כמו מעצמן ויצרו חיוך. כמובן שהסכמתי... איך לא? אחרי הצעה יפה כל כך.
החברים שלו, שעזרו בהכנות הצטרפו להגיד מזל טוב ולהצטלם J ואנחנו נותרנו לאחר מכן זה עם זו (ועם בקבוק שמפניה, שני כוסות וסושי...), להבטיח הבטחות נצח אחד לשני כשהירח משמש לנו לעד.

miriamy

New member
רגע הרומנטי הבלתי נשכח....

• הרגע הרומנטי הבלתי נשכח שלנו היה בן שני חלקים:
  • הוא החל כשנסענו ביחד ללוות את הורי בדרך לשדה התעופה, רק כדי לגלות שלא הם טסים אלא אני ובן זוגי, ושיש מזוודה ארוזה עבורי שחיכתה לי במכונית
  • הוא המשיך בטיול רומנטי לפריס ושם ליד הסיין ערכנו ארוחה רומנטית, כשבקינוח חיכתה לי הפתעה מרגשת: טבעת אירוסין והצעת נישואין שבה כמיטב המסורת הוא כרע על ברכיו- וכמובן שנענה בתשובה חיובית....
  • החלק השני הסתיים באולם קבלת הפנים לחוזרים מחו"ל, שם חיכו לנו בני המשפחה והחברים הקרובים עם בלונים פרחים ושלטים של מזל-טוב

מנץ1

New member
הנשיקה הראשונה עם בעלי ....

היססתי אם לכתוב או לא, הסיפורים כאן כל כך יפים ומיוחדים, השקעות מטורפות, אבל אצלינו לפני 38 שנים הכל היה יותר פשוט אבל מיוחד לטעמי.
הגעתי ממושב קטן ודתי בדרום ללמוד בת"א, בעלי שמבוגר ממני ב- 8 שנים היה בחור חילוני תל אביבי טיפוסי, התאהבנו, יצאנו כבר כמה שבועות, הוא פחד לגעת בי שמא הדבר לא יהיה לרוחי ואברח,
אני זוכרת כמו היום , הוא החנה את המכונית ליד שפת הים, ונישק אותי בפעם הראשונה, התחילו ברקים בשמים, וגשם התחיל לרדת....הרגשתי כמו בחלום....כמו בסרט, הכל נראה לי קסום רומנטיקה במיטבה!

getreal

New member
הפתעה

בן הזוג שלי הפתיע אותי בחופשה רומנטית: בילינו יחד בבריכה ואז בסאונה, חזרנו לחדר לאמבטיה משותפת ואז אכלנו ארוחת ערב מדהימה בבית המלון המפנק שלנו, אחרי הארוחה לקח אותי להופעה של זמר שאני מאוד אוהבת ואז לאפטר פארטי בבריכה הפרטית שלנו :)

adi00011

New member
הרגע שלנו..

הכרנו אחד את השני בתיכון , אני בת 16 והוא בן 17. היה נראה לי בהתחלה בחור דיי מוזר, אאוטסיידר שכזה, לא מחובר לסביבה, אבל בחור חביב. אני נראיתי לו בחורה נחמדה, שונה מכולן כמו שהוא תמיד אמר, ועם משהו מיוחד. התחלנו לצאת כזה בתור ידידים, וזה המשיך לחברות אמיתית ומערכת יחסים רצינית עד היום.
הרגע הרומנטי ביותר שלנו היה אחרי פרידה שעברנו למשך שנה, וביום אחד במקרה נפגשנו באחד המרכזים בעיר, דיברנו כמה דקות ופשוט שנינו הרגשנו שאנחנו חייבים לנשק אחד את השני במיידי ! זאת הייתה הנשיקה הכי רומנטית ומדהימה שהייתה לי ולו כל חיינו, לעולם אני לא אשכח את זה, חבל שלא צילמנו את הרגע הזה לשנים הבאות אבל באמת שזה היה מדהים..

inna730

New member
הרגע הבלתי נשכח שלי

הרגע הבלתי נשכח שלי קרה לפני שנים רבות ומאז עברו מים רבים בנהר ובכל זאת הרגע ההוא, הלילה ההוא נשאר מאז ועד היום, הרגע המיוחד שלי, שלנו. אני ובן זוגי היינו פרודים, ערב אחד הוא ביקש להפגש, ביקש לקחת אותי למקום המיוחד שלו, מקום שהוא הולך אליו על מת לחשוב, להרהר, להבין, להחליט, להיות לבד. הוא מעולם לא הביא למקום ההוא אף אחד ולא סיפר עליו לאיש ובכל זאת באותו הלילה החליט לא רק לספר לי על כך אלא להביא אותי לשם. המקום המיוחד שלו זהו צוק גבוהה מעל חוף הים, מקום מבודד ושקט. שום כבישים או טיילות או צביליזציה מסביב, רק הטבע, הגלים, הרוח, הירח והכוכבים מעל. באותו ערב הוא הקדיש לי שיר, למד במיוחד לשיר ולנגן אותו בגיטרה כדי להקדיש אותו לי. שיר של זמר שמאוד אהבתי ועד היום אני אוהבת. ישבו על סדין גדול שהוא דאג להביא, הוא, אני והגיטרה.. הוא הביא בקבוק יין, בלי פותחתן :) בלית ברירה דחף את הפקק עם חפץ שמצא באותו. כוסות פלסטיק כמובן :) כשהלילה עטף אותנו הוא עטף אותי במעיל שלו ובידיים הגדולות שלו. באותו הרגע רציתי שהזמן יעצור מלכת, שהכל ייקפא. הייתי על פסגת ההר. מעטים הרגעים שהרגשתי כל כך מאוהבת, אהובה ומאושרת כמו באותו הלילה איתו.

dnoam

New member
אהמ.. לא הייתי בטוח אם גם גבר יכול לכתוב פה

אצלנו כל לילה כשהולכים לישון ביחד זה רגע רומנטי.
היא מורחת קרמים.
אף פעם לא ידעתי שיש כל כך הרבה סוגי קרמים שונים.
והיא נכנסת למיטה כמה דקות לפני כי אני רוצה שהיא תהיה חמה כשאני נכנס.
אני גם מחכה ללא בגדים מחוץ למיטה כדי להתקרר, כך אפקט החום יותר מורגש.
ובסוף אני מצטרף אליה.
שוכבים על הצד, פנים אל פנים.
ומתנשקים.
אני זוכר את החודשים הארוכים של הבדידות ואני אומר לה – הצלת אותי.
והיא אומרת לי – אתה הגבר של החיים שלי.
ואני רוצה שהרגע הזה ימשיך לנצח אבל בסוף, מה לעשות, הולכים לישון.

למעלה