המצעד השנתי תשע"ו של הפורום

ForeverMC

New member
הופתעתי שלא בלט יותר במצעדים השנתיים ברדיו

כי השיר הזה ניג'ס בלי הפסקה השנה....

אורישקי

New member
מקום 9

האולטראס איתי לוי ואילון מתנה - מסיבה בחיפה

46 נק'

כשבתחילת יולי לא חשבנו שיצאו עוד להיטים אימתניים שיתחרו חזק על תואר שיר השנה בישראל, יצא משום מקום השיר הזה, ללא ספק שיתוף פעולה של כמה אומנים שהפך במהרה ללהיט הכי גדול שיהיה להם ככל הנראה. "מסיבה בחיפה" ללא ספק היה להיט הקיץ האולטימטיבי בישראל לשנת 2016, ואי אפשר היה לזוז לשום מקום בלי להיתקל בו. במצעד שלנו הוא הגיע למקום התשיעי לבסוף, בעוד שבמצעד המשוקלל הוא היה מועמד חזק לתואר שיר השנה., עד שהגיע למקום השני לבסוף.

ForeverMC

New member
די מייצג עבורי את השנה הזו

שירים שעוברים 'ליד', נחמדים לשמיעה בסבבה, אבל לא משהו שנשאר...

אורישקי

New member
מקום 8

עידן רייכל - מעגלים
48 נק'

אני חייב להגיד שמאד הפתיע אותי לראות את השיר הזה מצליח כל כך במצעד של הפורום, אבל זו הבחירה שלכם - עידן רייכל, שכאמור יצא השנה באלבום סולו, הכניס מתוכו 3 שירים למצעד - והשיר הזה הוא הגבוה מביניהם.

אורישקי

New member
באופן אישי (וסלחו לי על הבעת הדעה הבוטה)

אני חושב שמדובר באחד השירים היותר משעממים השנה (כששמעתי אותו קצת בעקבות המצעד התחושה הזו עלתה..), עם טקסט ולחן מאד מאד לא מעניינים, ולצערי אם זה לא היה עידן רייכל השיר הזה לא היה מקבל שום יחס.

Dr Beat

New member
מהשירים המבריקים שלו.

אני דווקא כן מתלהב מהלחן והעיבוד המבריק של השיר עצמו. וכן, גם המשמעות שנורא התחברתי אליה.

ForeverMC

New member
מהשירים הבודדים שדירגתי שנכנסו למצעד

בתכלס מבין גם את הביקורת של אורי, אבל יש משהו בשיר הזה שכן הצליח לדבר אליי

אורישקי

New member
מקום 7

דדי דדון - מתוקה מהחיים

49 נק'

הפארודיה הכי מצליחה השנה, שגם דדי דדון, או אסי כהן, בעצמו - לא היה מאמין עד כמה היא תתפוס. השיר שהתחיל כמערכון של ארץ נהדרת שצוחק על הליריקה של המוזיקה המזרחית כיום (והשופע ככל הנראה מ"טיסה 5325 של משה פרץ") הפך מאד מהר לאחד הלהיטים הגדולים ביותר של השנה, ולקאלט של ממש. בגלגלצ השיר הגיע עד למקום השני - אצלנו הוא מסתפק במקום השביעי והמכובד.

למעלה