המצעד השנתי תשע"ו של הפורום

venustudent

New member
השיר הפופולרי שהכי נדבק אליי השנה

אני פחות מודעת לשירים חדשים ברדיו, אבל מהשיר הזה לא יכולתי להתעלם, וזה שיר איכותי - אז דירגתי מקום ראשון.

אורישקי

New member
מקום 18

דודו אהרון - הגורל הזה

38 נק'

שנה מעניינת לגמרי עברה על דודו אהרון - הן בגלל הסכסוך המתוקשר והטראשי למדי עם אימו הדומיננטית, והאירוסין לבת זוגתו כנגד רצונה - והן לאחר שהוציא מספר להיטים. "שם טבעת עליה" שיצא בחודשים האחרונים של השנה היה להיט גדול אך לא הצליח במצעד הפורום, ולעומת זאת הבלדה הרגישה הזו שיצאה גם כן בסוף השנה הקודמת הצליחה באופן מפתיע במיוחד במצעד הפורום.

אורישקי

New member
מקום 17

אגם בוחבוט - כמו בריו

38 נק'

מי היה מאמין שהשיר הכי מצליח של זמרת השנה יבוצע על ידי זמרת שבסהכ חגגה השנה בת מצווה... "כמו בריו" היה להיט ענק שהוציאה אגם בוחבוט הצעירה שגם זכתה ב"בית ספר למוזיקה" לפני כמה שנים - שיר מרקיד וכיפי ברמות שהושמע בשנה האחרונה כמעט בכל מסיבה או אירוע שהייתי בו.

Dr Beat

New member
נוראי. למרות שהיא ממש מוכשרת, צריך אכשהו לתת לה חומרים טובים

דווקא מקבוצת הבנות בגיל שלה שמגיעות

אני חייב להגיד שאגם הכי נורמאלית, אני לא אוהב את השירים שלה עד כה.(מלבד הדואט שלה עם משה פרץ) אבל במקרה שלה לעומת קירל ועדי ביטי. נראה יותר נקי, יותר טהור ופחות מוקצן. לפחות כראה זה נראה אצלי

אורישקי

New member
מקום 16

הראל סקעת - שיבואו עלינו

38 נק'

הראל סקעת בשקט הוציא כמה שירים מקסימים בשנים האחרונות, גם כשהיה נראה שהוא קצת נעלם. השיר הזה (שהתחלתי להתייחס אליו בגלל שהוא ההמתנה הנעימה של בחורה מהעבודה שלי) תפס אצלי נורא

מקום שלישי במצעד השנתי שלי

צריך לציין

&nbsp
&nbsp
בכל מקרה, שיר מעולה, עם שיתוף פעולה של נתן גושן מאחוריו, ויחד עם הראל סקעת, זה היה בול פגיעה

ForeverMC

New member
יופי של דבר!!! סקעת צריך את החומרים הנכונים...

ואז הוא נוסק...
היו לו כמה בחירות מוזיקליות מאכזבות לאחרונה, אבל זה ממש מצויין

אורישקי

New member
זמרות השנה

בקטגורית זמרות השנה היה מתחילת הדירוג מאבק בין שתי זמרות, שהובילו הרבה מעל את כל שאר המועמדות שקיבלו רק קול אחד במקרה הטוב,

עד שלבסוף 4 קולות הובילו אותנו למצב של תיקו בין:

דיקלה
ו
עדן בן זקן

אבל מי מהן תצליח יותר במצעד עצמו?
זאת תגלו בהמשך...
בינתיים אתם מוזמנים להנות משני השירים הכי גבוהים של כל אחת מהן מבין אלו שלא נכנסו ל40 הגדולים - "אל תלך" ו"שיכורים מאהבה"

feldman89

Well-known member
ראויות מאד כל אחת מהן

עדן היתה מכונת להיטים ודיקלה הביאה איכות ושירים מקסימים

למעלה