הישרדות 8 - אול סטארס

אורישקי

New member
בערך מה שכולם אמרו פה

רוב ואמבר שלטו בעונה אבל זה היה ממש משעמם ומדכא לראות
האווירה הייתה לא נעימה
כל הברית שלהם היו ממש מעפנים
קאת'י כהרגלה הייתה מהממת אבל הרסה לעצמה את המשחק. שי-אן בכללי הייתה הכי מלכה שם והיחידה שסיפקה טיפה בידור.
רוב הטובים עפו מוקדם - הכי התבאסתי על אית'ן שנתן פייט אמיתי בעונה הזו מההתחלה עד הסוף.
ולקס

לא מבין איך שיאן הייתה הכי מלכה

כמו שכתבתי ל-URI גם היא וגם קאת'י לא פחות אשמות מלקס,
אבל שיהיה...

אורישקי

New member
שי אן הייתה עדיין אנדרדוג מגניבה

הזכיה שלה בחחסינות זו ללא ספק ה-זכייה.
והיא לקחה שם את המשחק הכי ברוגע
&nbsp
מסכים ששי אן וקאת'י היו אשמות בזה גם כן, אבל לקס עשה רצף של מהלכים מטופשים והוא גם הכי התחסד מכולם - ועוד אחרי שהוא הדיח את אית'ן שהיה חבר לשו בעצמו מהעונה הקודמת!

טוב בעיניי היא לא כזאת מגניבה (אבל זה כבר עניין של טעם)

וזה שהיא האנדרדוג זה כמו שציינתי הרבה באשמתה,
והצחיק אותי שהיא קראה לחברי שפירא "טיפשים" (והעיקר הצביעה איתם כל הזמן, למעט ההדחה של קאת'י), כנראה שהגמל לא רואה את הדבשת של עצמו.
גם בואי, כולה זכית בחסינות אחת, זה לא אומר שאת כבר בגמר...
&nbsp
מסכים איתך שלקס היה הכי מתחסד וזה באמת היה מרגיז. אבל שוב (חוץ מההדחה של ג'רי) אני לא בהכרח חושב שהוא עשה רצף של מהלכים מטופשים, מה גם שזה ממש לא היו החלטות שרק הוא קיבל-
קולבי ואית'ן רצו להדיח את ריץ' ופנו ללקס והוא הלך איתם, ואז הם צירפו גם את הבנות שהלכו איתם.
בהדחה של קולבי הרעיון היה של לקס, אבל שיאן הייתה הסווינג ווט ובחרה ללכת איתו ועם ג'רי.
בהדחה של אית'ן אני חושב שהוא סמך יותר על ג'רי שתהיה לצידו (כי הציל אותה לא פעם) וכנראה העדיף להדיח עוד איום פיזי לפני המיזוג. ושוב, אית'ן הרי פנה לקאת'י והיה לה אופציה ללכת איתו וששיאן תצביע איתם והם היו מדיחים את ג'רי במקום, ושוב הן בחרו לא לעשות את זה.
ככה שאני ממש לא חושב שללקס היה רצף של החלטות טיפשיות, וגם אם כן, אז שוב זה ממש לא רק ההחלטות שלו אלא גם של הבנות...
&nbsp

Bar EL

New member

מסכים איתך לגמרי, אחת התעלומות הגדולות עד היום היא האהבה המיותרת לשי - אן, ובטח ההערכה כלפיה כשהיא הייתה ממש מזעזעת בעונה 8 ועשתה טעויות כמו לקס שכולם שונאים (גם קאת'י עשתה את אותם הטעויות, ואני דווקא כן הערכתי אותה בעונה 4).

Bar EL

New member
וזה מצחיק ש

טרויזאן זוכה בחסינות אחת בעונה 24 , חושב שהוא הקינג של המשחק (עף הדחה אחרי), צועק על כולם , והוא הבריון.
שי אן זוכה גם בחסינות אחת, היא גם כן במיעוט וגם כן חושבת שהיא המלכה וצועקת על כולם גם, והיא מלכה ואנדרדוג מדהימה....
אותה סיטואציה, אותה התנהגות, מה ההבדל?

Uri04

New member
אנחנו נוטים להריע לנשים אנדרדוגיות

וזה בסדר, בהתחשב בעובדה שנשים דוכאו לאורך רוב ההיסטוריה (ועדיין לא ממש שוות לגברים בתחומים רבים).

Bar EL

New member
חחחח כן

זה היה לי ברור שזו הסיבה, לי אישית לא משנה מה המין של המתמודד ואני שונא שמתייחסים לזה (קורה בפורום הרבה ואני דיי במיעוט בקטע הזה) אבל שיהיה...

סטילהוק

New member
רק לנשים אנדרדוגיות שמוכיחות את עצמן, לא לכל אחת

בטח ובטח לא לעיזים שבהן. להן אין לי שום רספקט ושום חשק לראותן שוב על המסך.

אורישקי

New member
לא מסכים

בכללי שי אן הייתה דמות משעשעת ושנונה בעיני, היחידה שעוד הצליחה להביא איכשהו עניין לעונה הזו וגם הכי פחות מתחסדת.
שיהיה ברור שהיא שחקנית גרועה בכל מובן
במיוחד בתאילנד, אבהל עדיין היה כיף לראות אותה.
טרויזן לא היה בריון בשום קנה מידה אני מת לדעת מי אמר את זה - הוא סתם היה בעיני חי בסרט ועוד התמרמר רצח על כלום בסוף.

אורישקי

New member
ויש עוד הבדל מאד ברור בינה ובין טרויזן

שי אן עשתה את זה לחבורה של bullies שגם התייחסה אליה מגעיל לפני הפרק, לא היו מוכנים לדבר אליה בכלל ועשו כל מה שרוב אמר להם (בעיקר אלישיה שגם עפה באותו פרק)
טרויזן לא קיבל יחס מגעיל מהבנות ומקים בראשן, הן היו בסה"כ בחורות נעימות ולא דוחות, ככה שזה לא יצר אנטגוניזם נגד הצד המוביל.
&nbsp
אפשר מאד להשוות בין לעודד את שי אן כי הייתה אנדרדוג נגד ברית די דוחה לבין אותו סיפור עם מייק, שטחן חסינויות וזה היה כיף לראות אותו מבאס את הברית הדוחה של העונה כל פעם מחדש.

איזו היסחפות

ברית דוחה
BULLIES
ממש לא מבין מאיפה אתה מביא את זה...
ולגבי אלישיה- שיאן פנתה אליה ואלישיה ישר אמרה לה שהיא לא רוצה לדבר איתה אסטרטגית וכו'
(אולי כי היא פחדה שאם יראו אותן מדברות אז זה יעמיד אותה בסכנה)
ושיאן אמרה לה שהיא מבינה ומכבדת את זה ודווקא שמחה שהיא ישירה איתה.
אני באמת לא ראיתי שהם התייחסו אליה מגעיל (ואם זה ירד בעריכה אז זה משהו אחר).
כולם דיברו איתה לא מעט וכן הקשיבו לה (גם לפני שהיא זכתה בחסינות) והתייעצו איתה-
בעיקר אמבר ורופרט.

Seosi

New member
צ'אפירה כן היו בריונים

ראו פרק 5 או 6 ותראו איך הם רקדו לשמחה לאחר שסו עזבה. אפילו אלישיה אמרה שזה היה מוגזם ולא במקום. והם כן התייחסו מגעיל לשי-אן באיחוד לאחר שלקס וקאת'י הודחו, כאילו היא לא קיימת. יש סיבה ששי-אן הצביעה לאמבר בגמר, אמבר הייתה היחידה שדיברה אסטרטגיה איתה ואפילו על האפשרות להדיח את רוב.

sapir aloud555

New member
אין סיכוי שהריקוד של טום היה משודר היום

קטע זוועתי. לא משנה כמה סו העיקה עליהם, זה היה מזעזע. מטריד אותי שאפילו לא הזכירו את זה בReunion ובמקום זה דיברו על הניתוחים שסו עשתה(?!) הזוי

Seosi

New member
אחד מן הקטעים המגעילים אי פעם בהישרדות לפי דעתי

וגם לקאת'י היו הערות לא במקום בעונה הזאת עם כל ההערכה שלי אליה מעונה 4. אבל מה שעשו לסו היה ממש מגעיל. צ'אפירה תמיד יהיו אחד מן השבטים הכי שנואים עלי אי פעם.

אורישקי

New member
אני ממש זוכר איך הם היו דוחים ברובם המוחלט

לשי אן
&nbsp
ההתנשאות הזזא תשל אלישיה כאילו היא שווה משהו במשחק ברמה שלא הייתה מוכנה לדבר עם שי אן ואפילו לא לתת לה את ההזדמנות להציג את עצמה. מעבר לזה שזו הייתה טעות במשחק זה גם מפגר לגמרי. כלל בסיסי זה שאם מתמודד ניגש אלייך עם הצעה מסוימת המינימום זה לעשות כאילו אתה שוקל את זה כדי שהוא לא ילך להציע את אותה הצעה לאנשים אחרים.

Seosi

New member
לגמרי

אלישיה פשוט נפנפה אותה ועשתה את זה בגסות רוח. אל תבינו אותי לא נכון, שי-אן עשתה טעויות במשחק, אבל ג'נה לואיס, רופרט וטום פשוט נתנו כרטיס בחינם לגמר לאמבר ורוב. לג'נה לואיס היו שני אפשרויות להדיח את אמבר ורוב והיא התפשרה על מקום שלישי. אז למה זה מביך ששי-אן התרגשה ששזכתה בחסינות לאחר שרוב השבט מנדה אותה אבל אין לכם בעיה עם האנשים שרשמתי למעלה? ולא, אני לא מגזים, תראו שוב את פרק ההדחה של אלישיה כדי שתראו איך התייחסו אליה. ואומר שוב שתראו את הפרק הפרישה של סו או הפרק שאחריו ותגידו לי שאין לכם בעיה עם ההתנהגות של רוב חברי צ'אפירה.

Uri04

New member
מסכים. הן גם דפקו לעצמן את המשחק

אני חושב שאנו נוטים להיות יותר סלחניים איתן וזה מושפע בעיקר מהאהדה כלפיהן מהעונות המקוריות שלהן. מלקס לא ניתן היה לצפות לשום דבר כי הוא גם ככה היה מרגיז ומזוויע.
למרות שבסך הכל, כשאתה מפסיד חסינויות שבוע אחרי שבוע, אין לך יותר מדיי מה לעשות. השבט שלך יצטמק, ככה זה עובד. הבאסה היא שזה נפל דווקא על השבט המעניין יותר, בעוד שהשבט המעצבן יותר המשיך לנצח.

טוב לגבי שבט מעניין או לא, זה כבר עניין של טעם

לגבי ההפסדים בחסינויות- יכול להיות שאם לא היו מדיחים את החזקים כ"כ מהר
אולי הם היו מצליחים לזכות בחסינויות בהמשך.
ובכל אופן, הטעות העיקרית שלהם הייתה ההדחה של ג'רי, כי אם הם היו מדיחים את אמבר
הם יכלו להגיע ארבעה מגובשים למיזוג ואולי היו מצליחים לשכנע את טום להצטרף אליהם ואז יש להם רוב מספרי.

למעלה