אקס פקטור לייב10 + הדחה כפולה

xjoiq

New member
היה פעם סרט big wednesday

אני חושב שאפשר לקרוא לפרק big black wednesday

השועל לא שמע את בר מכריזה שבמוצ"ש הדחה כפולה

נוספת. כך שעוד יש תקווה שהידיעה על כך תתברר כלא נכונה.

GM1988

Well-known member
סיכום:

ובכן... ערב דיי חלש פעם נוספת... לא שיפור גדול מהשידור הקודם.

נאמברים מאד לא זכירים, ביצועים חלשים, עיבודים משעממים, ושיפוט צפוי של פאנל השופטים.

אבישחר J - מתמודד שלאט לאט יורד מהרמה של עצמו. הביצוע לא התרומם לשום מקום, והכל נבע מעיבוד מזעזע וקריוקי לחלוטין, וגם לדעתי נמוך מדי לסולם שלו. גם כל המסביב לא הוסיף הרבה מבחינתי. שוב חבל על אבישחר.

תמר - כששמו את הוידאו לפני הביצוע ופורטיס דיבר עם תמר, הרגשתי כאילו הוא קרא את מה שכתבתי בפורום והחליט לפעול בהתאם

סך הכל הביצוע היה שטוח, לא מרגש, אבל אהבתי שהביאו לה מקום משלה על הבמה הזו שהיא יכולה לעשות דברים שהם היא. לפחות להתחיל.
לא מעלף אבל התחלה טובה להמשך הדרך

עדן - היו רגעים שאהבתי, אבל רוב הזמן בכלל לא אהבתי. זה היה שיר לא מתאים, מעייף וכל המסביב היה המוני מדי עבורי לשיר הזה.

בן - לדעתי הגיע הזמן שלו ללכת, כי בחירת השירים שלהם עם משה לא מצליחים לעבוד על הבמה. לא היה ברור שום דבר מהנאמבר הזה.

אורי שכיב - עוד ביצוע, נו... שיהיה...

ענבל - מצד אחד אני אוהב, מצד שני לא. אני כן חושב אבל שמכל הדברים הקודמים שענבל ניסתה - עכשיו ויחד עם הביצוע הקודם, היא התחילה להזיז עניינים בתחרות ולכן הקהל ממשיך להשאיר אותה שם.

האחים אגמי - שירי אמרה את כל מה שיש לי להגיד. יום זיכרון
הקהל מוזמן לעמוד. תודה.

Fיוז'ן - החריבו את השיר. לא שהזמרת המקורית טובה בלשיר את השיר הזה חי, אבל מילא.
שום הרמוניה קולית, המון עבודת מיתוג ושיווק, מעט עבודה על איכות והנה התוצאה.

הכרקוקליות - איפשהו תהיתי בשלב בתי השופטים על הנושא הזה, אבל מהתכנית הראשונה הבנתי שעברי בהחלט היה נחוש להעיף להם את הקלידים מהידיים, וכך הוא עשה- מה שהשאיר את הבנות על הבמה עירומות, ללא שום ייחוד שעבד מהן באודישנים, והחריב סופית עד שגם הצביע נגדן. כמה שעברי בחור מקסים... לא? אם תגידו שכן, אולי אני עוד אאמין.

רוז - אומנם לא הצליחה לרגש אותי, אבל נתנה ביצוע גדול!
אהבתי שהיא פחות לחצה, אהבתי את הוידאו-ארט על המסכים, ובכל פעם מאד אוהב את הלבוש, האיפור, השיער, וגם את רוז שהיא מקסימה כבן אדם

משפט על בר - היום יותר מכל היא העבירה את השידור באופן מעולה! לא קפאה, הייתה ידידותית עם המתמודדים וכמובן יפהפייה

LiRs Lullaby

New member
כל מילה בפיקסל!

ממש כך, הייתי מסכמת את הערב הזה. זה+כמה תוספות מרושעות וזדוניות במיוחד על ההתנהלות של עברי כמנטור, שופט, אדם...

איך יכלת לשכוח בסיכומך את הדובדבן של הערב?

חיליק "הנודניק" בר שאפילו טען שרצחו אותו, האיש והפה שאף ערב הופעות חי לא שלם בלעדיו.

GM1988

Well-known member
אתה צודק שועל דיסקו

מאד חיכיתי לראות את ההופעה החיה שלו, ואכן זה היה מביך לרגעים וגם אובר דרמטי לשיר בינוני כזה...
הוא מזכיר לי טיפה את הילה שליו, שגם היא מאד רעבה לבמה, אך חוסר הפרגון של אנשים כאלה כנראה סוגר להם המון דלתות במהלך החיים, ולכן הם נשארים מחוצה לה. למרות שלחלקם לעתים יש גם כישרון אדיר שקיים בנוסף לאמביציות.

מה דעתך אגב על חיליק?

למה הביאו אותו?

הוא לא השתפר בכלום. הריקוד שלו היה מגוחך. השיר היה מטופש.
הדבר היחיד שאני יכולה לחשוב עליו שהוא איים בתביעה, וכדי לרצות אותו, הציעו לו לבוא להופיע

snirf

Active member
סיכום הערב החלש מאמש

אז כאמור היה ערב חלש אתמול, ומנגד בר רפאלי משתפרת בכל תוכנית שעוברת
(אם כי אני חושב שיש לה say בעניין המהירות בה מתקדם שלב הלייב, היות והיא כנראה ממהרת לחזור לחו"ל לקמפיינים וכו'
)
אגב משהו שמפריע לי בגרסא הישראלית-אין את המתח והדרמטיות הנחוצים במעמד ההדחה(גם משום מה המתמודדים צוחקים ולוקחים בקלות ראש את המעמד
ע"ע אתמול), ו...כן גם בהצגת השופטים. אומנם יש את המוזיקה הדרמתית המקורית ברקע, אבל בפועל זה נראה כמו חלטורה(עברי הערב לא חיכה להצגת כל השופטים ופשוט הלך לשבת)

הבנות
ענבל-נראה לי שהיא הייתה הכי טובה הערב...השאירה איזשהו חותם שלה על השיר, וכבר שבועיים שהיא עושה עבודה טובה

עדן- מאכזב. אחרי שמנסים להפוך אותה לדיווה אז מגיעה ההופעה הזאת? בחירת השיר הייתה תמוהה

תמר- חל שיפור, אך אני עדיין לא מבין איך היא לא מגיעה לבוטום2...כנראה שיש לה תמיכה רבה של העיר שלה

הבנים
אורי-בחירת שיר יפה(אם כי לא מרגש מספיק), וגם כן חל שיפור אצלו אבל...הוא לא מעניין אותי ואני בעד שיודח בהקדם

בן גולן- צרם לי באוזן...הודח בצדק, משה עשה איתו עבודה לא-טובה

הלהקות
האחיות כרקוקלי- וואלה אהבתי...הן את הביצוע שהיה רך ומקסים, והן את כל ההפקה מסביב

אומנם הן לא פייבוריטיות שלי, אבל אני חושב שהתוכנית איבדה נכס...הן מקצועיות ומוכשרות שאני תוהה איך השופטים הקלו ראש וזו נראתה בעיניהם כמו עוד הדחה

טומי ויאן-הם פייבוריטים שלי כזכור, אבל...לא התחברתי לביצוע שלהם השבוע
הכול תלוי בבחירה טובה של שיר, והערב זה פשוט לא היה זה...
פיוז'ן-התחיל טוב(כשהם היו עם הגב לכיוון השופטים), היו הרמוניות יפות אבל מהפזמון פחות אהבתי...

הבוגרים
רוז-כבר שבועיים שהיא מאכזבת אותי, אני חושב ששירי לא עושה איתה עבודה טובה...
אבישחר-התחיל טוב. העיבוד היה מוזר, אבל ההפקה הייתה מעניינת...אומנם זה היה די פסטיגלי/אירוויזיוני כזה, אבל...בסה"כ חביב

מקווה שהרמה תעלה במוצ"ש...

GM1988

Well-known member
אם מה שאתם אומרים לגבי בר נכון

אז אני לא מבין מה הפואנטה להביא דוגמנית, אומנם מהארץ, ולצמצם את התכנית בגללה

הם לא החתימו אותה על חוזה או משהו לתקופת התכנית או שאיך זה עובד שם.
עם כל הכבוד לבר, והיא בהחלט השתפרה מאד אתמול, אבל זה לא שהיא איזו מנחה במימדיו של צביקה הדר ודומיו, שככה צריך להשקיע בה על חשבון התכנית. לא רואה בזה משהו חכם.

אלו רק ספקולציות

אנחנו לא באמת יודעים שהיא קשורה לזה, אם כי בגדול אני איתך, לא שווה בעיני להשקיע ככה באף מנחה, יהיה אשר יהיה.

xjoiq

New member
צודקק GM1988

מישהו שם התחרבשו לו סדרי העדיפויות מה עדיף מעדיף

liri7

New member
חושבת שהערב האחרון היה טוב מקודמו.

פחות רעש וצלצולים.
תמר ואורי חזרו לסגנון שמתאים להם.
תמר צריכה לשיר בלדות בעברית וללמוד לתת ביטוי לניואנסים, לרגש, לא לשיר את כל השיר באותה עוצמת קול.

פיוז'ן - כלהקה הם לא יכולים לרגש ואותם ורק אותם הייתי מחזירה לפעלולים, לקצב ולשואו.

Eurovision Aces

New member
לא מבין לגמרי את האנטי נגד ההדחה

פיוז'ן רק הפתיעו לטובה לאחרונה (למרות שעם הבחירת שיר האחרונה שלהם אין פלא שהם סיימו בבוטום)
בעוד הכרקוקליות די אכזבו כל תוכנית, ואפילו השופטים ציינו את זה, אז אני באמת שלא מבין את ההפתעה כששירי נניח מחליטה להדיח את הכרקוקליות..

בכל מקרה, ענבל ביבי לשלטון

למעלה