אקס פקטור לייב10 + הדחה כפולה

Love Music Yoni

New member
נו פאקינג באמת.

סלחו לי על המילה^^, כן? אבל כאילו, באמת??? באמת שירי??? באמת רמי??? באמת עברי??? את להקת הבנים הזייפנית-אינטסנט הזאת שלא מחדשת כלום ומנסה לחקות את וואן דיירקשן אחד לאחד אתם משאירים ועוד מהללים את הביצועים שלהם כאילו וואו!!! כוסות!!! אקפלה!!! את זה לא ראינו מעולם
ואת המתמודדות הכי יצירתיות, מרעננות, ומקסימות בתכנית מדיחים??? מה עובר עליכם אעעעעעעעעעעעעע

לפחות ענבל ורוז נשארו. לפחות.

בן והכרקוקליות

snirf

Active member
מחריבים את הפורמט
אכזבה מהערב

בתוכנית האחרונה(מוצ"ש) פרגנתי לתוכנית כי היה ערב ברמה טובה

אבל היום...תוכנית חלשה ביותר-בחירות השירים שהיו גרועות באופן חוזר, ההופעות, עניין ההדחה הכפולה...מורגש חוסר מקצועיות משווע גם בקרב השופטים הן בתחום השיפוט והן כמנטורים

זה כ"כ חורה לי שהמתמודדים לא מקבלים הכוונה מקצועית בכלל, הם הולכים לאיבוד וזה היה ניכר במיוחד הערב.

התחלתי לצפות מההופעה של רוז והלאה, טומי ויאן שהם הפייבוריטים שלי בחרו שיר חלש (כאילו פאק! גם ככה הולכות להיות כמות מצומצת של תוכניות לייב אז למה לא להפציץ?!
), גם רוז איכזבה...
תכף אלך להשלים את ההופעות שפספסתי, ומחר אכתוב חו"ד מפורט על כל ביצוע...אבל לא יכולתי להתאפק
התאכזבתי משירי כשופטת ו...עברי יצא מכוער כשהוא בחר להדיח את הכרקוקליות
היות ושני המועמדים להדחה היו שלו-הוא היה צריך להשוות ביניהם(להצביע לפיוז'ן) כך שהבחירה הסופית תהיה בידי הקהל
כמה שהוא לא ינסה לנחם אותן, היה ניתן לראות במבט של אחת הכרקוקליות כמה היא התאכזבה ממנו...

הנחמה היחידה-לא נאמר דבר על הדחה כפולה במוצ"ש
לא יודע אם להתחרט על זה שהצטרפתי לגרסא הישראלית כי הם פשוט מחריבים את הפורמט...

matanp88

New member
הבחירה של עברי להדיח אותן תמוהה ביותר.

אם היה משווה - הקהל היה קובע וכל הקטע המכוער היה נמנע ממנו. חבל מאוד. בחירות שירים גרועות ביותר ללא ספק... חבל שהשופטים הם אלה שמחליטים למתמודדים. חבל שרוצים לסיים את התוכנית מהר מדי.

snirf

Active member
זה מוכיח אגב שהשופטים לא עשו ש"ב

מספיק...הרי זה היה המהלך הכי חכם לעשות, בתור צופה של כמה גרסאות X פקטור בעולם (געגועים לבריטית
)

אני דווקא אוהב את שיטת ההצבעה הזאת בX פקטור, שאומנם הצופים בבית הם אלו שמצביעים, אבל ההכרעה הסופית נותרת בידי השופטים, שאמורים להיות מקצועיים ולהשאיר את המתמודדים שלא כדאי לפספס...רק שבמקרה שלנו פאנל השופטים לא בדיוק מקצועי ולא עושה את עבודתו כנדרש.

הם לגמריי הורסים את הפורמט עם ההדחות המהירות האלו...מקווה שזה היה חד פעמי עניין ההדחה הכפולה.
נראה לי שבין היתר מי שמלחיץ את ההפקה לסיים היא בר-רפאלי העסוקה שבטח רוצה לחזור לחו"ל
עדיף שהיו לוקחים מנחה פחות עסוק/ה!!

דווקא גם בארה"ב עונה 3 פאנל השיפוט היה אסטרטג

והשופטים הדיחו בעיקר את מי שהיווה איום על האקטים שלהם. מה שבטח מקצועיות לא היתה שם בעונה האחרנה, חוץ מאולי קלי רולנד, המנטורית המקצועית היחידה בפאנל.

snirf

Active member
כי ארה"ב זו לא דוגמא, בבריטית לעומת זאת

ומסכים לגבי קלי רולנד...השופטת והמנטורית המקצועית היחידה בפאנל...מקווה שלפחות היא תישאר בעונה הבאה.
ומאוד מקווה שהשמועות על מיילי סיירוס הן שקריות כי זה יהיה מביך ודפוק אם היא תיכלל בפאנל השופטים

השועל לא מבין למה אתם כועסים על פורטיס

אם המנטור שלהן בעצמו הדיח אותן, למרות שיכל להצילן עדיין.
להזכירכם: פורטיס לא המנטור שלהן וזו תחרות גם בין המנטורים, לא רק בין האקטים. כך שהאשם היחיד והעיקרי בהדחת הכרקולקליות הערב זה עברי לידר, שגם חיסל את הכרקוקליות וגם בסופו של דבר הדיחן. ולא פורטיס.

LiRs Lullaby

New member
מי כועס על פורטיס?

עברי יצא הבאד גאי פה, כי זה היה נראה שהוא ממש התחבר לאחיות והיום ראינו אותו על סף בכי כשדיבר איתן (בקטע שלפני ההופעה)

LiRs Lullaby

New member
אוף ההודעה נקטעה לי באמצ

התכוונתי, שהוא הלך איתך את כל הדרך מרצון, והילל אותן שהן ילכו איתו עד הגמר, ואת פיוז'ן הוא היה צריך לסבול ולעבוד איתם על ההרמוניות ועל חיבור.... הבחירות שלו הזויות, וזה עוד יותר הזוי כשהוא מתעקש על מישהו ובסוף עוזר להדחתו.

אורישקי

New member
ובמקרה של נטע עוד היה מובן

כי היא הייתה באמת סוג של אנדרדוג ולא הייתה מצליחה להחזיק הרבה מבחינת הקהל לעומת ביבי שכן יש לה פוטנציאל רב והרבה כישרון.
במקרה הזה זה פשוט לא מובן - הכרקוקליות עם פוטנציאל הרבה יותר גדול והרבה יותר מוכשורת. הביצועים שלהם רמה מעל של פיוז'ן.
קיצר טמטום

נליאו

New member
עברי היה צריך להצביע לכרקוקליות ולהשאיר את

ההצבעה לקהל ככה היה יוצא הכי טוב, אבל במקרה זה נטייתו המינית החליטה

אורישקי

New member
לפורטיס יש 3 אסים שכל אחת מהן בדרכה

מועמדת חזקה עם הרבה פוטנציאל.
דווקא משה שיש ל ורק את אורי ובניגוד לשאר המתמודדים גם אורי לא סופר-פופולארי הראה הכי מקצועיות ואובייקטיביות כשבחר במי שהכי טוב.
פורטיס עונה שלמה מטיף על "שיבוטים" ואף פעם לא יצא מגדרו עם פיוז'ן לעומת הכרקוקליות - ובחר להדיח אותם. זה אפילו יותר גרוע משירי ועברי שכן החמיאו/התחברו לפיוז'ן.

כי פורטיס רוצה לנצח וחושב אסטרטגית

בדיוק כמו סיימון שהדיח את רייצ'ל פוטר המצויינת בגלל שהיוותה איום ממשי על האקטים שלו. אז הוא ניצל את ההזדמנות הראשונה כדי להדיחה.
אבל ה התירוץ של עברי המנטור שלהן, שרק בגללו הן בכלל הגיעו לבוטום 2 ובסוף הוא גם הדיחן במו ידיו, למרות שיכל להצילן ולהעביר את ההכרעה להצבעת הצופים?

למעלה