אוגוסט 2016 בערוצי הסדרות של יס

• פותח הנושא is00
  • פורסם בתאריך

LeRanch

New member
מסכים

סוף כל כך מאכזב! נותרנו בלי פתרון לתעלומה, וידעתי שהמשפט "במקום הלא נכון בזמן הלא נכון" יגיע באיזשהו שלב של הפרק - זה מה שהכי מתסכל. כבר שני פרקים רמזו בלי הפסקה שאיתן הוא הרוצח, אז מה הקטע לבוא בהפוכה ולחשוף שבעצם מישהו אלמוני רצח את כפיר בגלל שהוא בעצמו היה עד לרצח אחר?! זה סיום מטופש וממש מרגיז שהחליטו לסיים ככה את העונה (או את הסדרה, לא ברור לי בכלל מה הפואנטה להמשיך לעוד עונה).

shulak14

New member
בעית חוסר הפתרון היתה מובנית בדמויות

בסידרה. אתה לא יכול לקחת דמויות ראשיות נער אוטיסט נער אתיופי והלום קרב. מראש לא פוליטיקלי קורקט שמישהו מהם יהיה הרוצח. גם להטיל את זה על הדמות של הקשיש לא סביר. אז נשארנו ללא מועמדים. בכל זאת דביר בנדק או השוטר יהיה מופרך מדי.

אבל למרות האכזבה בסוף היה נסיון בהחלט מעניין.

tg151

Well-known member
ליל האירוע

צפיתי בעונה הראשונה של "צדק פלילי" ומאד אהבתי. 5 פרקים מהודקים ששבכל אחד מהם העניינים מתקדמים, אבל בליל האירוע נראה שמושכים את העלילה ונותנים נפח לסיפורים לא כל כך מעניינים. כמו הסיפור עם הרגליים של ג'ון סטון. בבריטי לא התייחסו לזה כלל. כלומר הזכירו את הרגליים פעם אחת אולי וזהו. אולי בהמשך יהיה הסבר מספק למה מתעכבים על האקזמה של ג'ון.
&nbsp
בסך הכול אדפטציה טובה מאד ומעניינת אבל אהבתי יותר את הבריטי. נראה, יש עוד 3 פרקים (פרק 6 האחרון שראיתי ועכשיו עלה פרק 7 ל-vod אז צריך לראות). עד לסיום הסדרה אז נראה מה יהיה.

is00

New member
משפחת החיות.

"משפחת פוסטר" - את הפרק הראשון והשני ראיתי השבוע ובסה"כ היה בסדר גמור. הבעיה מתחילה כשאני חושב על הרשת המשדרת את הסדרה ועל כל מה שהיה בצמד הפרקים הראשונים. למה בעיה? כי אני כבר מתחיל לתהות תוך כמה זמן יהפכו גם את הסדרה הזאת לסבונייה ויתחילו לכפות כל מיני דרמות מיותרות על העלילה. בכל זאת לתאומים יש אמא ביולוגית שהיא נרקומנית("לשעבר"). האבא הביולוגי של ברנדון הוא השותף של האמא הביולוגית שלו וכמובן יש את כל הסיפור של משפחת האומנה בראשה עומדות זוג לסביות. בקיצור - כל הרכיבים לסבונייה שיש לה סיכוי גדול להימאס עלי במהרה. הדבר היחיד שאני מקווה לו הוא שאולי דווקא הסדרה הזאת תפתיע לטובה. בכל מקרה אני אמשיך לצפות בסדרה בינתיים ואקווה לטוב. בכל זאת בסה"כ צמד הפרקים היו מעניינים ובינתיים מצליחים לשמור את העניין שלי בסדרה. ציון:8.
&nbsp
"גן חיות" - הפרק השני של העונה היה קצת יותר מוצלח. המשיך להיות הזוי, אבל בסדר. אני רגיל לזה. בסה"כ אפשר להגיד שהעלילה בפרק זרמה קצת יותר טוב. אולי אפשר להגיד שגם הכתיבה הייתה קצת יותר מוצלחת. במבט לאחור נראה שעלילת הפיל הייתה מיותרת לחלוטין ורק נועדה לבזבז זמן. העלילה של ג'יימי לא הייתה ברורה לי... לאן היא הולכת? למה דווקא לשם? ואיך בדיוק היא הגיעה מהמקום שהיא התחילה בו(שמזג האוויר בו נראה די נעים) למקום המושלג והקר כל כך שהיא הייתה בו בסוף הפרק. מה פספסתי? ציון: 5.

is00

New member
רביעי-שבת 24-27/8/16 בערוצי הסדרות.

יום רביעי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – חליפות(Suits) – עונה 6 פרק 6.
22:00 – חסרי מוח – פרק 6.
&nbsp
YES ACTION
22:45 – היפה והחיה – עונה 4 פרק 10.
&nbsp
YES OH
22:00 – כשגבר פוגש אישה – עונה 2 פרק 7.
22:30 - הליצן העצוב - פרק 1.
23:00 –דייס – פרק 2.
&nbsp
AMC
21:00 – האפ ולנארד – פרק 3.

&nbsp
יום חמישי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – האקסית המטורפת – פרק 14.
22:00 – חתונה ממבט ראשון – פרק 5.
&nbsp
YES ACTION
22:45 – הרודן – עונה 3 פרק 3.
&nbsp
YES OH
22:00 – מגורש – פרק 6.
22:50 – המרגלים של וושינגטון – עונה 3 פרק 9.

&nbsp
יום שבת –
&nbsp
YES OH
22:00 – בולרז – עונה 2 פרק 6.
22:30 – סגני המנהל – פרק 6.
&nbsp
YES COMEDY
18:15 - גבר מי שנשאר אחרון – עונה 5 פרק 13.
18:40 – הבחורה החדשה – עונה 5 פרק 11.
19:05 – במשפחות הכי טובות – פרק 13.
19:30 – שחור כזה – עונה 2 פרק 13.
19:55 - המדריך לגבר – פרק 12.

is00

New member
המוח של לנארד.

"האפ ולנארד" - את 3 הפרקים הראשונים ראיתי השבוע ובסה"כ התרשמתי לטובה, למרות שהפרק השלישי היה חלש, יחסית. אם אני אנסה למצוא סדרה שהנ"ל מזכירה לי בעיקר אני חייב להגיד ש"פארגו" היא זאת שעולה לי לראש. גם מהפרקים עד כה אני כבר צופה "שפיכות דמים" שהולכת להגיע עד סוף העונה. בתקציר של "האפ ולנארד" קראו לה קומדיה שחורה. עדיין לא ברור לי למה, אבל היא בהחלט הצליחה לספק כמה קטעים משעשעים ו"פאנץ' ליינס" לא רעים. גם 2 הדמויות המרכזיות של הסדרה די מוצלחות, בינתיים. מקווה שזה יימשך. אה ומה הקטע שכריסטינה הנדריקס מוגדרת בסדרה כ"הופעת אורח מיוחדת", כרגע? אחרי 2 הפרקים הראשונים נתתי לסדרה 8, אבל הפרק ה- 3, לטעמי היה הרבה יותר חלש. הכתיבה בו, לדעתי, הייתה פחות טובה וגם הזרימה של העלילה, אבל נראה שבהחלט העלילה מתקדמת במהירות יחסית וזה תמיד טוב. ציון: 6.
&nbsp
"חסרי מוח" - אני חייב להודות שהפרק השבוע היה כנראה המוצלח ביותר עד כה. עדיין הוא לא היה מדהים, אבל בשבועות האחרונים נראה שהסדרה משתפרת משבוע לשבוע אז אולי יש למה לצפות. גם הפרק הזה היה משעשע לפרקים. ולורל... לורל הצליחה להינצל מה"נמלים". מבצע ההצלה שלה היה קצת מגוחך, אבל בהחלט תרם להומור של הפרק. הדמויות בסדרה, כרגיל, לא מתפתחות, אבל בפרק הזה דווקא הייתה התפתחות רצינית בעלילת "הנמלים" בסדרה. גם אני חייב להגיד שהעלילה הפוליטית הייתה לא רעה והזכירה לי קצת את הימים הטובים של "האישה הטובה". ציון: 7.

is00

New member
ראשון-שלישי 28-30/8/16 בערוצי הסדרות.

יום ראשון –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – סודות משפחתיים - פרק 7.
22:00 – שורשים(2016) – פרק 1.
YES ACTION
22:45 – ללא גבולות – פרק 21.
&nbsp
YES OH
22:00 - קשר דם – עונה 2 פרק 10(פרק אחרון לעונה).

&nbsp
יום שני –
&nbsp
YES DRAMA
22:00 - מאהבות – עונה 4 פרק 6.
&nbsp
YES ACTION
22:45 – מבוקש – עונה 5 פרק 13(פרק אחרון לסדרה).
&nbsp
YES OH
22:00 - ריי דונובן – עונה 4 פרק 9.
23:00 – ליל האירוע – פרק 4.
&nbsp
AMC
21:00 – אימת המתים המהלכים – עונה 2 פרק 9.
21:45 – מדברים על המתים: גרסת הפחד– פרק 9.

&nbsp
יום שלישי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – משפחת פוסטר – פרק 3.
22:00 – רופא להשכיר – עונה 8 פרק 2.
&nbsp
YES ACTION
22:45 – גן חיות(Zoo) – עונה 2 פרק 3.
&nbsp
YES OH
22:00 –לכודים – פרק 2.
23:00 –הסוד – פרק 4.

is00

New member
פוסטר חיות.

"משפחת פוסטר" - הפרק השלישי, לטעמי, איכזב. למה? כי כל הסיומים בפרק של קווי העלילה בו היו צפויים מדי. כולם. היה ברור שברנדון בסוף יחזור בו ויישאר עם אמא שלו. היה ברור בדיוק איך עלילת התאומים של הפרק תסתיים. כנ"ל לגבי זאת של ג'וד והיה ממש ברור בדיוק מי קרא ביומן של קאלי. ובגלל שהפרק היה כל כך צפוי הוא לא הצליח להתרומם או להיות מעניין מספיק. נו, לפחות כרגע מעניין אותי לדעת מי זה ליאם, אז לפחות משהו אחד מעניין היה בפרק. ציון:5.
&nbsp
"גן חיות" - טוב הפרק השלישי עשה את זה - הוא הוציא לי לגמרי את הרצון או החשק להמשיך לצפות בסדרה. והכל בגלל הנמלים(ולא, אני לא מתבלבל פה עם "חסרי מוח.
). ההכנסה של הנמלים, ובעיקר העובדה שהם החליטו לתת להם את היכולת לייצר חשמל ולהכניס את כל העניין בשוויץ... טוב זה כבר היה יותר מדי. העלילה של ג'יימי הייתה יותר מוצלחת, אבל הקטע עם הנהר... אוי, נו באמת.
. אני חושב שהספיק לי. ציון: 4.

is00

New member
רביעי-שבת 31/8-3/9/16 בערוצי הסדרות.

יום רביעי –

YES DRAMA
21:15 – חליפות(Suits) – עונה 6 פרק 7.
22:00 – חסרי מוח – פרק 7.

YES ACTION
22:45 – היפה והחיה – עונה 4 פרק 11.

YES OH
22:00 – כשגבר פוגש אישה – עונה 2 פרק 8.
22:30 - הליצן העצוב - פרק 2.
23:00 –דייס – פרק 3.

AMC
21:00 – האפ ולנארד – פרק 4.

יום חמישי –

YES DRAMA
21:15 – האקסית המטורפת – פרק 15.
22:00 – חתונה ממבט ראשון – פרק 6.

YES ACTION
22:45 – הרודן – עונה 3 פרק 4.

YES OH
22:00 – מגורש – פרק 7.
22:50 – המרגלים של וושינגטון – עונה 3 פרק 10(פרק אחרון לעונה).

יום שבת –

YES OH
22:00 – בולרז – עונה 2 פרק 7.
22:30 – סגני המנהל – פרק 7.

YES COMEDY
18:15 - גבר מי שנשאר אחרון – עונה 5 פרק 14.
18:40 – הבחורה החדשה – עונה 5 פרק 12.
19:05 – במשפחות הכי טובות – פרק 14.
19:30 – שחור כזה – עונה 2 פרק 14.
19:55 - המדריך לגבר – פרק 13(פרק אחרון לסדרה).

is00

New member
חסרי האפ.

"האפ ולנארד" - אחרי הפרק הזה אני בעיקר מנסה להבין את דרך המחשבה של כותבי הסדרה. עד הפרק הזה הייתי משוכנע שאיינג'ל והחבר שלה צדים את פאקו, אבל אחרי הפרק הזה נראה שהם עבדו ביחד מההתחלה. מה הקטע? אם זה היה אמור להיות טוויסט, אז הוא היה אחד ממש גרוע. זה גם גורם לי לתהות כמה זמן עבר מהצילום של הפיילוט לצילום של שאר העונה...
מה עוד? גם הפרק הזה אכזב. מרחץ הדמים שצפיתי מהפרק הראשון הגיע מוקדם יותר משציפיתי. למרות שדי ברור שזה לא השיא שלו. גם הדמויות, לטעמי, איבדו קצת את הברק שהיה בהן בצמד הפרקים הראשונים והכתיבה קצת אכזבה. הומור היה, אבל לא ממש עבד לצערי. בקיצור - באמת קיוויתי שהסדרה תהיה מוצלחת יותר. זה רק מראה כמה אסור לסמוך על פיילוט של סדרה. ציון: 6.
&nbsp
"חסרי מוח" - כנראה השיפור שהורגש בשבועות האחרונים הגיע לשיא שלו בשבוע שעבר כי הפרק השבוע לא היה מוצלח במיוחד. העלילה הרגישה לי לעיתים כמו "פילר". בעיקר בגלל כל עלילת החקירה של לורל. הם פשוט בנו ובנו את כל נושא העינוי ובסוף לא יצא מזה כלום, חוץ מהתרגיל של גוסטב ורושל לחברי הועדה שהצילה את לורל, שלטעמי בעיקר נועדה בשביל להצחיק. גם כל עלילת הוועדה לא הצליחה להתקרב לעניין שהעלילה הפוליטית משבוע שעבר הצליחה לעורר. חוץ מזה מה הקטע על מיחזור של שחקנים מ"האישה הטובה" בסדרה. האם לקינגים יש קטע מוזר כמו לראיין מרפי עם מיחזור שחקנים. בקיצור - הפרק לא הרשים. ציון: 5.

is00

New member
רביעי-שבת 14-17/9/16 בערוצי הסדרות.

יום רביעי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – חליפות(Suits) – עונה 6 פרק 9.
22:00 – חסרי מוח – פרק 9.
&nbsp
YES ACTION
22:45 – היפה והחיה – עונה 4 פרק 13(פרק אחרון לסדרה).
&nbsp
YES OH
22:00 – כשגבר פוגש אישה – עונה 2 פרק 10(פרק אחרון לעונה).
22:30 - הליצן העצוב - פרק 4.
23:00 –דייס – פרק 5.
&nbsp
AMC
21:00 – האפ ולנארד – פרק 6.

&nbsp
יום חמישי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – האקסית המטורפת – פרק 17.
22:00 – חתונה ממבט ראשון – פרק 8.
&nbsp
YES ACTION
22:45 – הרודן – עונה 3 פרק 6.
&nbsp
YES OH
22:00 – מגורש – פרק 9.
22:50 –ולא נותר אף אחד – פרק 2.

&nbsp
יום שבת –
&nbsp
YES OH
22:00 – בולרז – עונה 2 פרק 7.
22:30 – סגני המנהל – פרק 7.
23:00 – הסקס של מאסטרז – עונה 4 פרק 1.
&nbsp
YES COMEDY
18:15 - גבר מי שנשאר אחרון – עונה 5 פרק 16.
18:40 – הבחורה החדשה – עונה 5 פרק 14.
19:05 – במשפחות הכי טובות – פרק 16.
19:30 – שחור כזה – עונה 2 פרק 16.

למעלה