קשקשת ברשת לתחילת שבוע

Kasey

New member
ממש חוצפה

יש אנשים שרוצים ילדים תכף ויש את אלה שלא, מה אנשים מציקים ומחליטים בשבילנו? זו כמו הבחורה אצלי בעבודה שהתחילה להטיף לי להיכנס כבר להריון שבוע לפני החתונה, כאילו שאי אפשר לתת לי להתחתן בשקט. וגם אני עליתי במשקל בחודשים האחרונים וספגתי כאלו הערות מאנשים שהיו בטוחים אני בהריון בזמן שניסיתי ולא הצלחתי, וזה היה פשוט מכאיב.

שירןג7

New member

שעות טיסה?! היא לא מצאה ביטוי יותר מגעיל?
יש אנשים שנכנסים להריון לפני החתונה, או בלי להתחתן בכלל. אולי צריך לגרש אותם מהארץ בגלל זה כי הם לא מספיק זמן יחד?!
אני סתם מחרבשת אבל זה מרתיח

Sunnylee

New member
לגמרי חוצפנית

לא מספיר שהיא החליטה לייעץ לי מתי להרות, היא גם יועצת בענייני הזוגיות שלי...
וכל זה בגלל שהיא יודעת שכשאצא לחופשת לידה (אמן אמן אמן) היא תצטרך להסתדר לבד...
מגעיל!

חשטפית

New member
כל כך מעצבן!!!

אני גם עוברת את זה כל הזמן. יכולה להתפוצץ.
ואני מחייכת חיוך מטומטם ולא משתפת פעולה. פשוט מחייכת והולכת משם.
&nbsp
הכי מעצבנת בעולם היתה אימא שלי שאחרי שנולדה הקטנה אמרתי לה שאני רוצה מהר עוד ילד והיא כל הזמן אמרה לי "תחכי תחכי זה עוד לא הזמן. את לא מבינה כלום". בהמשך כשנקלטתי כשהקטנה היתה בת 11 חודשים אז היא אומרת לי מזל טוב בחצי חיוך וזורקת את ה"זה עוד מוקדם" שלה. כשזה נגמר בסוף בשבוע 9 עם תאומים בלי דופק
אז כמובן חזרה על כל המנטרה הקבועה שלה. רק שעכשיו כשכבר עברו 4-5 חודשים מאז ועוד לא נקלטתי פתאום היא מתחילה לחפור לי שאני עוד לא בהריון ולמה אני מחכה.
אני מתקשרת אליה סתם ככה לשאול מה נשמע והיא זורקת לי "אהההה חשבתי את מתקשרת לספר לי שאת בהריון".

פשוט אין לי מילים. ועוד מהבן אדם הכי קרוב אליך...

Kasey

New member
ממש מכעיס

עוד אימא שלך שיודעת מכל מה שעברת, ומקשה במקום לגלות סימפתיה. היא לא מבינה שפשוט עדיין לא הצלחת להיכנס שוב להריון? (דבר שאני מקווה שעתיד להשתנות ממש ממש מהר
).

שירןג7

New member

מצטערת לשמוע שכך המשפחה שלך. מבינה אותך כל כך. גם לי יש משפחה כזאת, עוקצנית ולא מפרגנת בכלל. לכן אני בד"כ לא מספרת כלום לאף אחד במשפחה.. יש לי משפחה שלא הגיעה אליי בדרך הטבע- אנשים שאימצו אותי לליבם, ושם אני מקבלת תמיכה.. נכון אמא אמורה להיות הכי קרובה בעולם כמו שאמרת אבל זה לא תמיד כך.
מקווה שאת כן מוקפת גם באנשים שתומכים ומבינים ולא מציקים לך..

mishb

New member
אנשים הם חוצפנים

אנשים נכנסים בלי הפסקה לאנשים לרחם, ובכלל. פשוט תתעלמי. ואם את מרגישה שזה כבר פוגע אז תעני. אין ברירה

Mis Anna

New member
עד כמה אפשר להתעלם?

לפעמים מרגישה שאנשים ממש עוקבים אחרי, או מסתכלים על הבטן או שואלים אם אני בהריון כי הייתי בבדיקות.כאילו כל הזמן מחכים לעדכונים ממני בנושא. ועוד כל מיני דברים מטומטמים. אנשים לא יכולים להתעסק בחיים שלהם ולעזוב אותי בשקט?
מישהי אצלינו הייתה בהריון וראיתי שהיא בהריון הרגשתי הייתה בטנונת לא אמרתי מילה כלום כלום כלום.
וגם היא לא סיפרה כלום, אבל מישהי אחרת שאין לה מה לעשות בחיים אמרה לה בלי טאקט שהיא השמינה ושאלה אם יש משהו. ואז היא אמרה שהיא בהריון חודש חמישי.
תכלס אם אני חודש חמישי אין לי בעיה שישאלו כבר אולי רואים באמת, אבל אם אני לא בהריון ובטעות נראית כך כמו נפיחות הורמונים מטורפת ממש לא ארצה שמישהו ישאל אותי את זה.

mishb

New member
את ככ צודקת.

אני גם מרגישה בעבודה שכל פעם שאני אומרת שאני עייפה, או יוצאת לבדיקה אצל הרופא כבר חושבים שאני בהריון. ופעם גם היו אומרים/שואלים. את יודעת מה אולי צריך פשוט להגיב. לגרום לצד השני להרגיש לא נוח עם זה שהוא חדר לפרטיות בצורה ככ בוטה. לשים לאנשים האלו גבולות. פשוט תעני. את לא צריכה לסבול. לא עשית שום דבר לא בסדר ואת לא זו שצריכה להרגיש לא נוח.

mishb

New member
את ככ צודקת.

אני גם מרגישה בעבודה שכל פעם שאני אומרת שאני עייפה, או יוצאת לבדיקה אצל הרופא כבר חושבים שאני בהריון. ופעם גם היו אומרים/שואלים. את יודעת מה אולי צריך פשוט להגיב. לגרום לצד השני להרגיש לא נוח עם זה שהוא חדר לפרטיות בצורה ככ בוטה. לשים לאנשים האלו גבולות. פשוט תעני. את לא צריכה לסבול. לא עשית שום דבר לא בסדר ואת לא זו שצריכה להרגיש לא נוח.

Kasey

New member
יש כאלה שלא מספרות ומחכות שיבינו לבד

הייתה לי בעבודה מישהי כזו, אולי בגלל זה אנשים מציקים. אבל בחיי שבא לי שתגידי להם את האמת ותשתלי אותם, שילמדו לקח. אני לא אומרת שזה מה שאת צריכה לעשות, אבל מבינה אותך. ביום שבאתי לעבודה עם הפניה בתיק לרופא פריון שהרגע לקחתי, מישהי שם התחילה לדבר איתי על מישהי שילדה ולהגיד לי לעשות גם... ולפני כמה שבועות, כשכבר הייתי בטיפול ועוד לא ידעתי שיש הריון, האחראי עליי פתאום שאל אותי אם אני מתכננת להרות... וכמובן שלא סיפרתי לו מה עובר עליי. אני חושבת שכשבעז״ה אספר על ההריון, אומר לו משהו על זה...

Mis Anna

New member
מתכננת להרות?

שאלה מגעילה ביותר שאפשר לקבל ממעביד. כאילו מלחיץ אותך? שאני מתכננת? מצטערת שאני לא בתכנונים שלך... מצטערת שזה לא עניינך מה אני מתכננת.

Kasey

New member
האמת שהוא בעיקר פגע לי בנקודה רגישה

כי הוא היה בחתונה שלי חצי שנה קודם וידע בת כמה אני, אז זה היה מין כאילו, מה, את לא רוצה ילדים? חשבתי שאת רוצה. או שראה שהשמנתי והסיק מסקנות, שזה גם כן מעליב. הוא האחראי הישיר עליי, אבל לא הבוס ממש,שהוא איש מקסים ביותר. הבחור הזה הוא פשוט הכי חסר טקט בתבל. זה אותו אחד שכשאמרתי לו שיש לי יום רע ויניח לי (בדיעבד היה יום טוב אבל לא הבנתי את זה אז), שאל אותי אם זה משהו שאני יכולה לשתף... ועשה פרצופים וחקר אותי על זה שביקשתי לצאת מוקדם לתור לרופא (לייעוץ הגנטי) כי לו זה לא היה נוח.

Mis Anna

New member
על זה העניין בדיוק

כל הנושא הזה רגיש וכל מילה לא נכונה (שבדרך כלל מגיעה ברגע הכי לא נכון) מעצימה את זה עוד יותר.

FayeV

New member
מבינה וכועסת בכעסך

כל מה שאני יכולה זה לתת לך חיבוק
.
המציאות המעצבנת היא שאנשים הם חסרי טאקט, צריך פשוט לנסות להתעלם (כשאת מגלה איך עושים את זה, אשמח לשמוע גם).

שירןג7

New member
אם נתחיל עם זה נעשה פה מצעד

חצוף. ובד"כ גברים פחות נכנסים לרחם של נשים כי הם לא כל כך מבינים בעניין...
אנשים כל כך חסרי טאקט, לרוב לפחות הם לא מתכוונים לזה, למרות שהם פוגעים בכל הכוח.
וכבר היו לנו פה דיונים על בעלי חיים. שוטיות. פשוט שטויות..לא מעיפים בעלי חיים באף מצב. הם בני משפחה.
לשנה החדשה אני מאחלת לך שלא יטרידו אותך יותר.
ולהיות בהריון

Mis Anna

New member
היום דווקא

למרות ששוב הנושא של הריון עולה כל יום מכל כיוון וקצת נמאס, הבוס המקסים שלי איחל לי לשנה החדשה לצאת לחופשת לידה.
ומאוד ריגש אותי! מקווה שאצא.
וכולנו נצא!

שירןג7

New member
נחמד מצידו

סוף סוף מישהו מעיר הערה בטעם טוב.
וברור שזה כל הזמן מכל מקום.. כולנו שם.
אמן! לכולנו כאן.

Kasey

New member
אמנם גם זה לא בהכרח לעניין אבל נשמע שזה בא והתקבל ברוח טובה

ונאמץ את ברכתו!

Mis Anna

New member
אכן קצת הזוי

אבל הוא מכיר את הסיפור שלי ומאוד תומך ומבין וסולח על החיסורים הרבים אז ברכתו מתקבלת. כמו כן מדובר באדם דתי כך שמצוות פרו ורבו מאוד חשובה לו

למעלה