סקר על הרגלי טיפוח שלכם קצת אחר

השאלות האלה גורמות לי להרגיש מוזנחת

* שותה המון מים, מגיל אפס... יש לכך 2 יתרונות בולטים: 1. אני לא סובלת מפיצעונים בניגוד לאחים שלי שסבלו מזה מאד. 2. בקיץ, כשכולם מדיפים סירחון של זיעה.... הזיעה שלי נטולת ריח לחלוטין :) ואני זוקפת את זה לזכות כמויות המים שאני שותה....
* שיגרה? אין לי... אחרי מקלחת רק מורחת קרם לחות על הפנים. ולפני שבת קרם גוף בשביל להתפנק...
* ברור שקלים יותר... מרגיש לי יותר רענן...
* כמה פעמים בשנה??? חחחח ביקרתי פעם אחת בחיים שלי לפני החתונה של אחותי ומאז לא עוד! ברוך ה' לא מרגישה צורך בכך... אפילו לא לפני שהתחתנתי בעצמי...

טרילילי

לגבי שתיה קבלי ח"ח את צודקת במאה אחוז לגבי הפלוסים בשתיה מרובה....
ובמקלחת שוטפת פנים עם סבון פנים/גל ניקוי או רק מי ברז??? אם רק מי ברז ממליצה לשוטף פעם ביום גם סבון פנים/ג'ל ניקוי מה שנעים לך יותר (כדי להוריד את הפיח והלכלוך והפנים שהופכים לרדיקטלים חופשיי).
לגבי קוסמטקאית מה שמרגיש לך טוב

כולם לפה-מגלה את הרגלי הטיפוח שלי|מ

טוב אז אחרי שכולם כתבו איך הם מטפחות את עצמם הנה איך אני עושה זאת:
בוקר מי ברז קרם לחות עם מקדם הגנה בקיץ קליל בחורף או יותר עשיר או קליל עם סרום מתחת תלוי מה נשאר מהקיץ
ערב גל ניקוי לעור רגיל והיתר כמו בבוקר
פעם בשבוע פילניג עדין ובאותו יום גם מסיכה מזינה למשך 15דקות
ותתפלאו אני הולכת לקוסמטקאית פעם בשלושה חודשים לטיפול יותר עמוק.....
לסיכום קצר שאלו אותי מה מטרת הסקר אז המטרה העיקרית היא לעשות משהו קצת שונה (לצאת מהקופסא) ודרך זה נוכל להכיר אחד את השני קצת יותר טוב מעבר למטבח ....
אך בכל זאת אני רוצה להעלות כמה נקודות למחשבה
לגבי השתיה רובנו שותות מספיק.....
לגבי סוג הקרם אם קליל או כבד זה באמת עניין של הרגשה ועם הרגשה אני האחרונה שמתווכחת...
רובנו גם מורחים קרמים בוקר וערב חלקנו מעשרים עם קרם עיניים וכו חלקנו לא וזה גם בסדר... (אני באופן אישי גם לא מורחת קרם עיניים או צואר).
אך מה שראיתי באופן בוטל בתשובת של רובכם זה שרובכם מבקרות את הקוסמטקאית לעיתים רחוקות וחבל יש חשיבות רבה לטיפול במכון הקוסמאטי אני לא רוצה לשווק את עצמי או כל קוסמטקאית אחרת אך אם אתם רוצים לדעת עוד אשמח לעשות זאת בפרטי.....
תודה לכולם על החשיפה הלא פשוטה הזו לפעמים ,מקווה שקבלת ערך מוסף מהסקר....

לינדה7

New member
תודה ענקית לאושרת על הטייפים .

תודה אושרת על הסקר
לפי דעתי זה סקר מענין
אם כל זה שאני לא מבקרת אצל קוסמטיקאית ולא מתאפרת ובכל זאת טוב לדעת על סוגי העור שלנו ואיך לטפל בזמן קצר ולהראות אלף דולר....
.

נשמח לקבל ממך הסברים יותר עמוקים פעם בשבוע או פעם בחודש ...

תודה על הסקר ..מעלה אותו למאמרים בקטגוריה של בריאות ...

המשך ערב נעים
לינדה.

נמושקה1

New member
אושרת יקרה מצטרפת ללינדוש

תודה לך יקירה על הטיפים המיוחדים.
לבנתיים אני קיבלתי על עצמי לשתות הרבה בעיקר בשעות העבודה (והכל בזכותך)
יישר כח גדול

טובה

למעלה