לחג סוכות

וואו, מזל שסימנת ספוילר

אפילו אם היית כותבת את השם שלה זה לא היה ספוילר
אבל נניח את רוצה לשמור את ההפתעה...
אבל כתבת רק פצפונת

limors2

Active member
אני ממש ממש אנטי ספוילרים

אולי הייתה שם זקנה מקומטת? או לאסי מגולחת ועלובה? לא רציתי להרוס כלום!

didalf

Well-known member

מה זה מה איזה סדרה זאת הייתה? זה אומר משהו חדש או פשוט שיחזירו את מה-שזה-לא-יהיה הישן לשירות?

limors2

Active member
הסרט של הג'וקר ממש מעולה

לא תכננתי ללכת לראות אותו כי הטריילר היה נראה לי די סתמי+לא היה לי עניין בגרסה שונה לדמות מעבר לגרסה של הית' לדג'ר, אבל הביקורות פירגנו בטירוף ואחיות שלי רצו ללכת אז זרמתי.
&nbsp
מטריד, קשה לצפייה (ובאמת שלא מומלץ לבעלי לב חלש), אבל ההייפ כ"כ מוצדק. אפילו למי שלא חובב סרטי קומיקס- זה פחות קומיקס ומיתולוגיית באטמן (למרות שיש סצינה שמאד קשורה לסיפור) ויותר "איך החיים דופקים מישהו שוב ושוב והופכים אותו לפסיכופט חולני". הוא עשוי בצורה מעולה, לא גורע בכלום מהג'וקר של הית' ז"ל וקשה להפסיק לחשוב עליו כשיוצאים ממנו.

didalf

Well-known member
אני לא יודעת

מצד אחד אני סקרנית וגם אחותי ממש ממש רוצה ללכת, מצד שני אני כן בעלת לב חלש

&nbsp
&nbsp
חוצמזה ממה שהבנתי לגביו הוא לא באמת סרט קומיקס ומעצבן אותי שהוא מתחזה לאחד כזה ולוקח את התהילה מסרט הקומיקס האמיתי הכי טוב השנה
.

limors2

Active member
לא קומיקס בכלל וממש לא לבעלי לב חלש

"לב חלש" זה לא משהו שאפשר להעליל עלי שיש לי, אבל אפילו לי היה קשה (בחצי הראשון)
אבל עדיין, מעולה.

snier 1991

New member
לא כזה הבנתי מה הופך את הסרט הזה

למשהו שהוא לא רימייק של נהג מונית\מלך הקומדיה.
כאילו מרגיש לי שהשתמשו בשם ג'וקר כדי להסתיר שזה סרט מאד מאד מאד לא מקורי ברמה של שיעתוק.
&nbsp
ובכל זאת אחלה סרט ונהניתי, קצת מפריע לי הטייטלים שנותנים לו בהינתן חוסר המקוריות

limors2

Active member

אחותי חפרה לנו על זה כמה ימים ואמרה שהיא מתה לראות שוב, אז היא באה איתנו כשהלכנו, ועכשיו אני מבינה את החפירות שלה ואני רוצה לראות שוב

limors2

Active member
כן. כל ההייפ מוצדק לחלוטין.

למרות שבעלה של אחותי לא אהב, הוא אמר שכל הסרט היה נוראי (לא ספוילר) ושקשה לו, כי הוא רגיש יותר. אבל הוא גם בא בלי שום ידע מהמיתולוגיה של באטמן.

didalf

Well-known member
אבל המיתולוגיה של באטמן לא כזה רלוונטית לא?

limors2

Active member
מעבר לסצינה אחת, לא

אבל הוא לא מכיר ברמה של לא לדעת מי הג'וקר, אז מבחינתו אין פה בנייה של אחד מהנבלים הכי מפורסמים שכולנו מכירים אלא סתם סרט שהכל בו שלילי.

didalf

Well-known member
איך הוא לא מכיר את הג'וקר?

אפילו ההורים שלי מכירים.

אני לא בטוח למה אבל מוזר לי שההורים שלך מכירים את הג'וקר...

הם היו איתו בבית ספר?

&nbsp
אבל ברצינות, אני בספק גדול אם אמא שלי הייתה יודעת מי זה הג'וקר
ייתכן שאבא שלי ראה את האביר האפל ומזה מכיר את הג'וקר. הוא בטח לא ידע לפני כן מי זה

למעלה