לחג סוכות

didalf

Well-known member

הם ראו האביר האפל. חוצמזה אחותי אובססיבית לג'וקר (של הית' לדג'ר בעיקר) יש לה תמונות שלו בחדר וכיסוי לטלפון.
&nbsp
האמת שגם איכשהו גררנו אותם לראות אינפינטי וור ואנדגיים

kordilia snake

New member
נורא רציתי ללכת השנה

בגלל ברנדון סנדרסון אבל אני עובדת כול החג
.

נמרוד2016

New member
לא הייתי בהרצאה שלו, אבל אני קורא את סדרת "גנזך"

אני באתי רק לשעתיים, קניתי דברים בשביל הדירה החדשה שאני עובר אליה
חוויות שעברתי, ראיתי הרבה תחפושות ואנשים חמודים מכל הגילאים, היה פורה לכל עניין ודבר

limors2

Active member
עעעעעע שכחתי שאמרו לי שהוא מגיע:|

אבל אני לא בטוחה שהרצון לשמוע אותו היה גובר על הסלידה שלי מאירועים המוניים+תחב"צ בינעירונית בחול המועד
לעולם לא יעברו לי הטראומות של שעה+ רק בתור(!) ל480 במרכזית ירושלים.

limors2

Active member
כן, זה כבר כמה שנים לא נוראי ברמה הזו

בפעמים האחרונות שניסיתי בתקופות העמוסות, הם הקדישו לקו 2 רציפים ואוטובוסים יצאו מהם ברגע שהם התמלאו. אבל הטראומה עדיין נשארת.

snier 1991

New member
אפילו פחות אם אני לא טועה

נכון ללפני שנתיים שהייתי חי על ציר תל אביב (הומו+עבודה) ירושלים (לימודים+חברים) זה היה כל חמש דקות קו או למרכזית או לסבידור ומסבידור פשוט יוצא כל הזמן כאילו אין סרט לחכות מתמלא מוציאים אותו ונכנס הבא.
&nbsp
בכללי זה קו די נהדר שגם נוסע בקווים ייעודים לתחב"צ, נטול פקקים פרט לכניסה לסבידור, סכך בסבידור ויוצא שם כסרט רץ והוא החלום הרטוב של כל נוסע בתחב"צ.
&nbsp
כל האמור נכון לעד לטווח הזמן של לפני חמש שנים ועד שנתיים

Don Nirtin

New member
זה יוצא כל עשר דקות

בדקתי עכשיו.
&nbsp
היו לי כמה וכמה יציאות ל480 של ירושלים + ת"א לא מזמן אז זכרתי שזה לא כזה ארווווווך.
&nbsp
ולא, לא היה לי קשר הומואי לת"א הפעם.

snier 1991

New member
דיברתי על עצמי למען האמת

אני הייתי חי על ציר תל אביב ירושלים. אבל בלי קשר הייתי ממליץ לנסות, יש כל כך הרבה קבוצות והקשרים חברתיים לא בהכרח מיניים.

LeRanch

New member
הודעה חשובה, קריטית, חסרת תקדים!!!!

ועכשיו שהשגתי את תשומת לבכם...

רציתי לעדכן שאני מתחפף מפה לשבוע (טס להגשים עוד חלום - טיול למרוקו). אני חוזר בחמישי הבא, כך שבמוצ"ש/ראשון לא תפורסם הפינה השבועית "השבוע שיהיה" (אלא אם כן מישהו מתנדב לפרסם במקומי - בשמחה
) וגם לא אפרסם עדכוני חדשות (אבל כולם מוזמנים לפרסם בשרשור שפתחתי הבוקר או לפתוח שרשורים חדשים). נתראה עוד שבוע, חג שמח

הודעה אפילו יותר חשובה, קריטית וחסרת תקדים

מעכשיו אסור לחברי פורום לעזוב את הארץ בלי לקבל אישור כתוב ממני.
אני מודיע לשדה התעופה שלא יתנו לכם לעזוב את הארץ
&nbsp
ומה אני אמור לעשות ביום ראשון בלי השבוע שיהיה?אני לא יודע מאיפה בא כל המידע על סדרות חדשות וחוזרות ומסתיימות וכל זה

T o m c o

Member
מנהל
אני יכול לדאוג לצו איסור יציאה מארץ על שמך. אל תתחכם.
אולי אני היחיד שיכול לעשות זאת

אני דווקא אשמח

אני שונא לנסוע לחול, אבל כל כמה שנים אני נכנע ללחצי משפחה. עדיף שיהיה לי תירוץ לכך שאני לא יכול

למעלה