סינגפור - ארוחת בוקר במלון
- כן/לא?

Jupiter30

New member
ארוחות בוקר של בתי מלון

לפעמים זה באמת TOO MUCH, ויש נטייה להעמיס על הצלחת עוד ועוד..
&nbsp
22 שח לאדם לארוחה כפול 9 ארוחות = 198 שח לאדם, זיל הזול. לא הייתי מתלבט בכלל, מזמין עם ארוחת בוקר. מקסימום מדי פעם אוכל בחוץ.

Jupiter30

New member
המלצה מאתר "למטייל"

ממליץ על מסעדת Wild Honey - מסעדת ארוחות בוקר בעלת שני סניפים די קרובים אחד לשני, האחד בגלריית מנדרין על רחוב אורצ'רד והשני בסקוטס סקוור. מדובר במסעדה שמגישה ארוחות בוקר כל היום (כמו בנדיקט בתל אביב), עם מגוון אדיר של מנות (יש להם אפילו שקשוקה). אם קצת נמאס לכם מהאוכל הסיני המסורתי, או שסתם בא לכם ארוחת בוקר טובה - זה המקום בשבילכם. גם בעל המקום הוא ישראלי, אז כדאי שתשאלו אם הוא נמצא כשאתם שם, הוא ממש נחמד.
&nbsp
333A Orchard Rd, Singapore 238897
&nbsp

Boston Guy

New member
6$ לאדם לארוחת בוקר מערבית זה סביר

אם תלך לסטארבאקס סינגפורי ותזמין כוס קפה וסנדגוויץ' - תגיע לאותו מחיר.
וגם תבזבז 20 דקות בחיכיון שהסינגפורי\ת שמעבר לדלפק יזוז - יעו כי בבוקר הם זזים לאט...

ב HAWKER CENTER תצא יותר בזול - אבל קח בחשבון שרוב המקומות הללו פעילים לארוחת צהריים וצפונה, יען כי בבוקר הסינגפורים נוהגים לרוץ לעבודה ולא לשבת לאכול בניחותא. מה שתמצא פתוח בבוקר זה דברים שמכוונים לתייר, לא למקומי.

אני מבלה כמה שבועות בשנה בסינגפור - אבל זה לא על חשבוני... ולכן אני מעדיף להיות במלונות שנמצאים באזורים אחרים של העיר ועם פחות הליכה לתחנת רכבת תחתית - צורת ההתניידות החביבה עלי בעיר.

המלצה: להתקין את האפליקצייה של GRAB ו\או של COMFORT TAXI להזמנת מוניות על הנייד. הם די שולטים בשוק שם.

תומלול

New member
במחיר הזה - קחו סיכון...

בארץ אתה אוכל ארוחת בוקר אחת לשלושה אנשים ב- 200 ש"ח ואפילו לא מקבל עודף...
תנסו, מקסימום לא מוצלח - תאכלו בחוץ.
יש הרבה נוחות בלחזור לחדר, יש גם כייף בלצאת החוצה ולהתחיל את היום. ההפסד הכספי הוא יחסית קטן ולכן נראה לי שווה את ההימור.
אנחנו בודקים עכשיו על מלונות בספרד ואכן מדובר על 9 יורו ומעלה לאדם!

severino

New member
כי הצרכן הישראלי הוא הפתי הגדול ביותר לצערנו

ולעניין הפוסט,
בטיול האחרון שלי בנאפולי ארוחת הבוקר הוגשה בשבע וחצי שזה די מאוחר עבורי, ביום הראשון הבנתי שמדובר סתם בארוחה שגרתית והעדפתי לפסוח עליה בימים הבאים ,
במקום זה כל בוקר בדקתי בית קפה אחר, קפה וקוראסון ואח"כ פירות לדרך שהייתי קונה במכולת, פחות מ-4 יורו, החזיק אותי שעתיים עד לטעימה הבאה,
יש מקומות בחו"ל שנפח קיבה הוא משאב יקר וחבל לבזבז אותו כל יום על אוכל רגיל רק כי זה כלול במחיר. אם הייתי אמור להוסיף כסף לארוחה בבית מלון הייתי מעדיף לוותר, גם אם בסופו של דבר הייתי משלם קצת יותר במקום אחר.אני לא קונה ארוחת בוקר, אני קונה חוויות.

xfwind

New member
זו בהחלט גישה נכונה ובסינגפור האוכל מאוד זמין בכל מקום

אבל כמו שציינתי אני זקוק לנינוחות ולאתנחתא קלה בין ארוחת הבוקר להמשך היום, ועדיף בחדר....

severino

New member
הקשר הוא שארוחת בוקר במלון היא לא חובה

אם יש הזדמנות עדיף לנסות בחוץ, כותבת הפוסט הבינה,
לך חפש מישהו אחר לרכב לו על הגב...

Boston Guy

New member
בסינגפור יש שני סוגים של מקומות לאכול - מקומיים ולתיירים

סינגפור היא אי. קטן. ואין הרבה מקום שם לגדל אוכל.
כמעט כל מוצר מזון או מצרך מזון שתמצא שם על המדף או במסעדה הוא מיובא.
ולכן האוכל בסינגפור - בייחוד אוכל מערבי שמבוסס על מצרכי מזון שאינם שייכים ל"תפריט המקומי" - יקר.
התפריט של התושבים המקומיים מבוסס על מצרכי היסוד הזולים יותר - כאלו שבאים מהים שמקיף את סינגפור מכל עבר, או ממאלזיה הסמוכה.

ההבדל בין "אוכל מקומי" ו"אוכל לתיירים" בסינגפור הוא שדוכני האוכל והמסעדות שפונות לקהל המקומי הם אולי לא הדבר שהכי נעים לעיין המערבית מבחינת נקיון ו"עיצוב" - אבל האוכל זול מאוד. ברמה שהרבה יותר זול לאכול שם מאשר להכנס ל"סופרמרקט" (בעיקר אם התייר מחפש סופרמרקט שנראה כמו מרכול מערבי) ולקנות בו אוכל.
מצד שני - מסעדה או בית קפה בסגנון מערבי יהיו יקרים בסדר גודל (או שניים) ממסעדת פועלים מקומית.
אפילו "מזון רחוב" מערבי - לאפה עם שווארמה, המבורגר, KFC - יקר פי כמה מ FOOD HAWKER מקומי.

וכמו שכתבתי - המקומיים לא אוכלים בבוקר דברים שאתה מזהה כ"אוכל". אלא אם כן גם אתה רגיל למצוץ קונג'י (דייסת אורז עם חריף ותמצית דגים) מתוך משהו שנראה כמו שקית אינפוזייה על הבוקר.
הם גם לא ממש שותים קפה על הבוקר... בסינגפור הרבה יותר נפוץ תה.
מה שהכותב\ת תמצא בחוץ יהיה מסעדות תיירים בסגנון סטארבאקס, שדי סביר שיעלו לה יותר מהארוחה במלון, ויתנו לה פחות.

xfwind

New member
חלקי משפחה חיים באסיה כך שמכירים את התמונה

עברנו גם ארוחות בוקר מוזרות....

ממבט בתמונות נראה שבמלון מגישים אוכל שפונה לכמה כיוונים ונסתדר.
ה-FOOD COURTS/HAWKER CENTERS בסינגפור, נדמה לי שמתאימים עבורינו לאוכל אסייתי מהצהריים ואילך.
יהיו חלקים אחרים בחופשה (בנקוק/קראבי) שנוכל בבוקר לקום ולהנות משפע מזדמן.

דניאלה1311

Active member
מנהל
בקיצור, כשתחזור שתף אותנו בסאגת ארוחת הבוקר שלכם
אנחנו סקרנים לדעת מה אכלתם ומה לא אכלתם ומה השתלם או לא. אחרי שהתאמצנו הרי מגיע לנו לדעת נכון?

xfwind

New member
תראי לאן הלך השרשור...

ביחס לכלל החופשה - ארוע סינגפור והארוחות בבוקר הוא שולי....

אספרסו2

New member
ממש

אני הייתי בסינגפור לפני שנים וממש לא זוכר מה היה שם לארוחות בוקר.

dudi4321

Member
במחיר המצחיק הזה

היתי כן בוחר בארוחת בוקר. מקסימום מישהו מוותר או כולם. כי בבוקר קשה לצאת מהמיטה. מקסימום לפני שאתם מטיילים תוכלו לתפוס כוס קפה.
אין לי שמן של מוסך/ שמץ של מושג מה מקבלים במלון הזה, מצד שני למה לוותר אולי תפריט משובח?
&nbsp

SupermanZW

Well-known member
תלוי עד כמה חוויית האוכל חשובה לכם

אם אחת המטרות העיקריות שלכם בטיול היא ליהנות מהאוכל המקומי אז בחוץ, אם לא אז במלון. לגבי האוכל בסינגפור אין לי מושג כי אף פעם לא הייתי שם.

darkshadow1

New member
לדעתי עדיף בהרבה לאכול בחוץ בסינגפור.

בארוחת בוקר במלון יש סבירות לא רעה להיתקל באוכל מערבי בינוני ולא מעניין. ארוחת הבוקר של המקומיים דווקא מעולה ובמחירים מצחיקים: טוסט עם ריבת kaya, ביצה רכה (מאוד) וכוס קפה במחיר מצחיק. במקרה שלך יש מבחר לא קטן ב-fortune center על bencoolen. חוץ מזה תמיד אפשר להצטייד באוכל במחיר סביר ב-7eleven.

למעלה