קיטורים ותמיכה לתחילת שבוע

חן1986

New member
אמן!

אז מזל טוב קודם כל על החתונה:) אצלנו זה כבר היה נסיון 14:/

Kasey

New member
תודה רבה

כל הכבוד לך על הכוחות אחרי כל כך הרבה זמן של ניסיונות.
נבדקתם אחרי שעברה שנה? (סליחה אם אני מחטטת...).
מקווה שהחודש ה-15 יביא לך תינוק ב-2015!

חן1986

New member
ברור שאת יכולה לשאול !

בטח עשינו בדיקות והכל תקין.. כבר יש לנו תור למרפאת פוריות להזרעה עוד חודשיים במידה ולא נצליח עד אז.. אני משתדלת להיות אופטימית אבל לא תמיד יש סבלנות וכוח יש רגעים שאני ממש נשברת.. במיוחד בחודשיים האחרונים שהפכו ליותר קשים..

Kasey

New member
לפחות יש איזשהו אופק

אולי בשלב הזה מעודד לחשוב שמישהו יוכל לתת איזו דחיפה שתזרז את העניינים. והלוואי שלא תצטרכו :)

חן1986

New member
בהתחלה קצת התבאסתי

שקבעו לי תור ככה רחוק אבל תאמת שזה נותן לי קצת אוויר לנשימה .. בחודש האחרון לא עשיתי שום בדיקה ושום מעקב.. פשוט נרגעתי.. הייתי צריכה את זה. בסוף היה את האיחור שגרם למתח משל עצמו אבל כל החודש הייתי ממש רגועה.. כן זה טיפה מעודד לדעת שאם לא נצליח אז לפחות נתחיל סוף סוף לקבל עזרה.. ואמן שבאמת לא נגיע לזה...

Kasey

New member
אני יכולה להבין שקשה לחכות

אבל טוב שזה מרגיע.
בהחלט קשה הסיפור הזה...

שירןג7

New member

מצטערת בשבילך. כן, זו ההרגשה שזה לא יקרה... לסיבוב הבא... גם אני מחכה לו. :(

חן1986

New member
תודה!

בהצלחה גם לך.. מקווה שחודש הבא יביא נקבל בשורות טובות !

merlion

New member

מרפי הזה הוא בן ****.
נורא קשה כשכבר יש איחור והאופטימיות והשמחה מתחילות לחגוג ואז פתאום נפילה

אבל אל תשכחי שהתחיל חודש חדש והחודש הזה אולי יהיה החודש שלך

בהצלחה!!

חן1986

New member
תודה על החיבוק

בהחלט אם לא היה איחור הייתי לוקחת את זה יותר בקלות, הפעם גם בעלי לקח את זה ממש קשה. הוא פשוט היה בשוק ולא האמין שסיפרתי לו שקיבלתי , כאב לי לספר לו.. כבר כלכך היינו אופטימים בגלל שאף פעם לא היה לי איחור כזה וגם לא היה סימנים למחזור אז בכלל .. הדבר הראשון שעלה לי בראש שראיתי את המכשפה זה בדיוק מה שרשמת, ****** מרפי! חודש הבא יש לבעלי יום הולדת מקווה שלפחות הוא יקבל מתנה ליום הולדת בצורת 2 פסים... כמובן מאחלת גם לך הצלחה!!!

אאמאלה

New member
מצטערת לשמוע

גם לי היה לפני חודשיים איחור של 5 ימים ועשיתי בטא שיצאה 10 (כנראה הריון כימי). אחרי כמה שעות שקיבלתי תשובות המכשפה הגיעה, עדיף לא הייתי בודקת.

אנחנו מנסים כבר שנה ו - 4 חודשים. שנה ראשונה הייתי אופטימית, ב 4 חודשים האחריונים אני כבר על הפנים. אם החודש לא אקלט, חודש הבא נקבעה לי הזרעה.

מאחלת לשתינו, ובעצם לכולן, המון בהצלחה ושכבר נראה 2 פסים מהממים!!!

חן1986

New member
אנחנו ממש באותו מצב

קודם כל מצטערת לשמוע ושולחת חיבוק חזרה! אנחנו מנסים שנה וחודשיים וגם אני בשנה הראשונה הייתי עוד אופטימית אבל חודשיים אחרונים כבר לא כל כך.. עוד חודשיים יש לי תור למרפאת פוריות להתחיל הזרעה .. מקווה ששתינו לא נגיע לטיפולים ונקלט לפני... וכמובן שנצליח להיות חזקות ואופטימיות חזרה.. בהצלחה ענקית ומקווה שבחודש הקרוב כבר תזכי לראות 2 פסים שימשיכו להריון תקין!

חן1986

New member
יש לי מחזור ממש חזק..

מעולם לא היה לי ככה הרבה.. חושבת שזה מצריך בדיקה? ואן כן לחכות שזה מסתיים?

שירןג7

New member
מה זה חזק?

אם יותר מתחבושת בשעתיים אז כדאי שכן. זה מה שאמרו לי אחיות..

חן1986

New member
לא יותר מתחבשות בשעתיים

אבל יחסית למה שיש לי תמיד זה אולי פי 2-3 יותר

שירןג7

New member
נראה לי שלא

מקסימום באמת תרימי טלפון למוקד. אצלי בד"כ יש דימום חזק ועכשיו היו לי בקושי יומיים של דימום ממש :p קורה לפעמים ככה ולפעמים אחרת..

חן1986

New member
החשש היחיד שלי

זה בגלל שהיה איחור רציני ואז יום לפני המחזור ממש לא הרגשתי טוב כמעט התעלפתי בעבודה והלכתי הביתה.. אולי התפתח משהו ובסוף זה נפל או קרה משהו..

חן1986

New member
זה גם מה שאני חושבת

שזה היה כימי .. כמעט בטוחה במאה אחוז. ממש הרגשתי שמשהו קורה...

למעלה