קיטורים ותמיכה לתחילת שבוע

MayaV23

New member
בשני הכימיים שלי איחר לי בערך ב5 ימים..

הבנתי שזה גם משתנה מאישה לאישה...יפה שיש לך איפור אני קבעתי לשבוע איחור בטא אבל כל יום עד הבטא השתנתי על טריליון מקלות..

אל תשאלי אותי למה-יש לי תחושה טובה לגבייך! מחזיקה אצבעות חזק חזק

stimp228

New member
שמעתי שזה משתנה

ומהחיפוש הנרחב שבפורומים המקסימום שהיה איחור זה שבוע ימים... והלוואי שההרגשה שלך נכונה.... לא יודעת למה אבל היום קמתי כל כך בטוחה שזה זה.... באמתתשמפחדת.לפתוח הפה.... יהיה מה שיהיה כנראה עדכון ממני יגיע הסופש הזה.... או שבוע הבא...

MayaV23

New member
אני מבינה אותך ואני למען האמת לא חושבת שזה

עובר בכלל...בהתחלה את לא מאמינה עד שאת לא רואה דופק..ואז לא מאמינה עד שתראי בטן...ואז לא עד שהוא יזוז..
זה פשוט נס שקשה לעכל אותו.
אני כשראיתי שני פסים ממש התעצבנתי כי חשבתי שעובדים עליי...האשמתי את בעלי שהוא צייר עוד קו חחח

stimp228

New member
חחחחחחח....

כן.. צודקת.... אני זוכרת את ההריון הראשון, הכל היה נראה לי הזיה....

MayaV23

New member
אז בינתיים את בגישה טובה...גם אם כן גם אם לא

השליש הראשון הוא כל כך מותח וסוער גם ככה...את כל הזמן בסיכון וכלום לא בטוח.
אז נחמד שאת לוקחת את זה ככה כבר מעכשיו...
מחכה לעדכון ומאמינה כל כך שזה זה!!

משפט שנאמר לי... ולא האמנתי שהיה אמיתי

ביום שישי התארחנו אצל חברה קרובה מאוד שלי, שידעה על ההפלה שעברתי עוד בדרך לבית החולים...
היא רגישה וחכמה, לפחות זה מה שחשבתי עד המשפט שהיא אמרה לי.
ישבנו ודיברנו ואכלנו, הכל היה נחמד.
עד שהיא אמרה: זוכרת את השכנה שלי מפעם? אז ביום חמישי (היום של ההפלה) היא ילדה איתך באותו בית חולים!
חשבתי שאני מתה.... רק הנהנתי וחייכתי (כי אני כזאת נטולת אופי) ואחר כך בבית עד שנרדמתי לא הפסקתי להגיד לבעלי: ילדה איתך? ילדה איתך?!
מה תגידו על כזאת טיפשות? ולא, אני לא מחפשת שילמדו לי עליה זכות... לרמוס!

stimp228

New member
אוייש זה כל כך לא נעים

אין משהו שיכול להרגיע ואין תירוץ למשפט הטיפשי הזה. אני בטוחה שהיא לא אמרה את זה מכוונה רעה... פשוט נפלט לה מהפה.... יצא בלי כוונה....

Kasey

New member
חוסר טאקט מזעזע

אני משערת שהיא לא התכוונה, אבל זה ממש נורא.
הייתי אומרת לה בהזדמנות שזה מאוד פגע בי, אבל זאת אני, וכל אחת צריכה לעשות מה שלה מתאים.

אני הייתי היום אצל הקוסמטיקאית שלי, שעובדת בעסק משפחתי, ואחרי שהיא סיימה איתי אמה עשתה לי פדיקור, ואז היא שואלת אותי אם ראיתי מה חדש אצל הבת שלה. ואני מנסה לחשוב, מה עשתה משהו בשיער? מתברר שהיא בחודש חמישי. אחר כך הסתכלתי עליה ועדיין לא הייתי יודעת, בחורה רזה ולבשה חלוק... מאוד נחמדה אגב ועיני אינה צרה בה. אבל פתחתי את הפה שלה ואמרתי לאמא משהו על זה שאני בכיוון ועדיין לא מתבשל כלום, בהתחלה הייתה די סימפטית אבל אחרי שאמרתי שאני לא אוכל לעשות הבדלים כאלה גדולים (לצערי) כי לבת שלה כבר שני בנים גדולים ועכשיו זו בת, אז היא שאלה בת כמה אני. כשאמרתי 37 היא עשתה מין ״אוה״ כזה במבט מוטרד ואמרה לי ״כן, את צריכה. למה חיכית עד עכשיו?״.

בדיוק מה שהייתי צריכה לשמוע, שכבר מאוחר מדי... והיא יודעת שרק התחתנתי לאחרונה! אחר כך היא עוד שאלה אותי אם אנחנו עושים טיפולים... לכי תסבירי שלא עושים טיפולים כל כך מהר!

Blackbird8

New member
אני יכולה לספר על משפט שאמרה לי חברה שלי

בתחילת ההיריון הנוכחי חברה שלי אמרה לי שאם שוב תהיה לי הפלה, אז לא נורא הכי זה ממש לא זמן טוב בשבילנו להיכנס להיריון אז כדאי לי לראות את חצי הכוס המלאה בעקבות ההפלה. כשהיא אמרה את זה אמרתי לה שאם היא הייתה חווה הפלה היא הייתה יודעת שאין שום קשר בין הפלה לבין דבר טוב ושזה ממש חסר טאקט להגיד לי כזה דבר ושאני מקווה שהיא כן מאחלת לי שההיריון יצליח.
אחרי זה, היה לי קשה לדבר אתה תקופה וכשהיא הייתה שואלת על ההיריון נמנעתי מלספר לה פרטים או לעדכן אותה על בדיקות. עכשיו היא מאד מפרגנת ומתרגשת בשבילי אבל כל פעם שהיא מעלה את נושא ההיריון או הלידה אני חושבת על המשפט האומלל הזה שהיא אמרה לי בתחילת ההיריון.

Kasey

New member
לפעמים אפילו מכוונות טובות

יוצאים לאנשים דברים איומים מהפה. סתם חוסר מחשבה או שהם לא יודעים מה להגיד.

למה אני לא יכולה להיות כמו אמא שלי

היא תמיד בדקה חודש אחרי האיחור... הייתה בשיא השאננות. בהריון? יופי. לידה? איזה כייף! הפלה? לא נורא יש כבר ילדים בבית... הכל בשאננות ואדישות והלוואי והייתי כמוה בזה!!

Kasey

New member
אני חושבת שפעם היו

פחות בדיקות ודרכים לדעת, גם בשלבי של הניסיונות וההתחלה וגם אחר כך במהלך ההריון. היום יש הרבה יותר דרכים לדעת כל מיני דברים וממה להילחץ.

אודותי

New member
אני כזאת..

טוב לא ממש, אבל לא מתחברת לבדיקות פסים ולבדיקות ביתיות. שבוע שבועיים אחרי האיחור הולכת לעשות בטא. וכבר היו איחורים של שבוע שאחכ הגיעה וסת חזקה. אז הגיעה..

Kasey

New member
כל הכבוד על הסבלנות

לא חשבתי שאהיה כזו קצרת רוח לפני שהתחלתי לנסות, אבל מתברר שכן...

lililiel

New member
אני חושבת שרובנו...

דווקא נורא חסרות סבלנות כי ברגע שבחורה רוצה להיות אמא, זה כל מה שהיא רוצה, וכל השאר לא חשוב.

Kasey

New member
ראיתי ציטוט

שמתחבר למה שדיברנו עליו בשרשור קיטורים הקודם וגם כאן.

Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind.
Always.

למעלה