קיטורים ותמיכה לתחילת שבוע

לימ13

New member
היי חן

אי אפשר לדעת עוד אבל לכי תדעי אולי זה קשור להריון סבלנות עוד שבוע תידעי

חן1986

New member
כן השבוע הזה לא זז! אני כבר נהיית חסרת סבלנות :/

זה משגע אותי , אף פעם לא היה לי ככה... ועכשיו גם התחילו דקירות בגב כמו לפני מחזור.. זה כאילו מוקדם מדי למחזור ומוקדם מדי לסימני הריון.. אז מה זה קשור?!

לימ13

New member
את יודעת גם לי היה את זה חודש שעבר ובגלל זה

היה לי תחושה שזה הריון זה מעצבן שזה אותם כאבים כמו מחזור והריון ביחד אין מה לעשות להמתין

inbalri

New member
עזרה בזיהוי ביוץ

לפני יומיים האפליקציה זיהתה ביוץ ביום ה-14
היום לאחר המדידה בבוקר השתנה מועד הביוץ ליום ה-16
המכשפה מבקרת כל 28 יום כמו שעון... לכן לא ברור לי השינוי הזה...
מתי לפי דעתכן התרחש הביוץ?
תודה לכל העונות, זה ממש חשוב לי שנדע איך להתנהג חודש הבא
מצרפת טבלה

גם החודש לא

אחרי שנה של נסיונות והפלה אחת, באמת רציתי להאמין שהאיחור במחזור מביא איתו בשורות טובות לפסח. בכל זאת, 6 ימי איחור אצל מישהי עם מחזור סדיר זה די חריג...
אז לא, רק מעיד שהגוף שלי מחורפן מהלחץ, המתח, ההפלה...
כולם מסביבי בהריון או אחרי לידה. לא יאמן אבל באמת כולן. הגיסות, בנות הדודות, השכנות, החברות, האמהות מהגן... בכל מקום שיחות על סקירות ושאלות חסרות טאקט אלי. הרי הילדה שלי בת 3.
לפני יומיים נולד לי עוד אחיין. אנחנו התחלנו לנסות לפניהם, והיא כבר הספיקה ללדת בינתיים.
שמחה בשבילם אבל כואבת כל כך, וגם מרגישה נורא על התחושות.
ואם עוד מישהי אחת תגיד לי "זה יבוא כשלא תחשבי על זה" או "כל עכבה לטובה" אני נשבעת לכם שאני מוציאה רשיון לנשק.
איך לא לחשוב על זה??? איך??? מילא בחודשים הראשונים, אבל עכשיו?
בינתיים נגמרות לי האנרגיות להתמודד עם כאב הלב הזה, מרגישה שכל הכוחות והאופטימיות שהיו פשוט התפוגגו.

stimp228

New member
חיבוק....

אי אפשר לא לחשוב על זה.... האגדה שאחרי הפלה האישה פורייה יותר לא עבדה אצלי.... אני 4 וחצימחודשים אחרי ועדיין כלום.... רק מכשפות מעצבנות ולא נחמדות....
יכולה רק להבין לליבך בלי הרבה מילות נחמה.... תמיד יש אור בקצה המנהרה ולעיתים אצל אחרות לוקל יותר זמן ואצל אחרות פחות.... לא כיף ליפול בצד המבאס של הסטטיסטיקה אבל זה החיים.
בוכים, מתעצבנים וממשיכים הלאה כי בכל זאת אנחנו רוצות ילד ומוכנות לעשות הכל כדי להשיג זאת. אנחנו הפייטריות האמתיות....

אאמאלה1

New member
מזדהה איתך מאוד

אנחנו שנה ושלושה חודשים של נסיונות. לפני חודש וחצי הריון כימי ששבר אותי, אבל בגלל כל האמירות של אחרי הפלה הגוף הכי פורה הייתי מאוד אופטימית, אבל מכשפה באה כמו גדולה וריסקה אותי נפשית.
היום הלכנו לרופא פוריות ששלח אותי לצילום רחם, שקראתי זוועות על התהליך הזה וכולי בלחץ אטומי. והדברים שכתובים בטופס הסכמה לבדיקה העבירו בי צמרמורת, אבל אין מה לעשות צריך לעבור את זה.
בכל מקרה החלטתי שבגלל שאני מאוד קרובה לביוץ ולא באה לי להפסיד עוד חודש נחכה למחזור הבא (שאולי אולי לא יגיע) ורק עוד חודש לעשות את הבדיקה.
גם לי אין כבר אנרגיות וכוחות, כבר עברה בי מחשבה שאולי לוותר על ההיריון וזהו. אבל זה כמובן לא פשוט ליישום.
גם סביבי כולן, אבל כולן בהריון, בא לי להיסתגר בבית ולא לראות אף אחד.

גם אני לא מבינה איך אפשר לא לחשוב על זה, הרי זה לא משהו שיוצא מהראש
וזה יבוא בין אם נתעסק אם זה כל היום או לא, ואם מקל עליך להתעסק בזה, זה מה שתעשי.
בדיוק היום שמעתי ש-4 אמהות וגננת מהגן של הבת שלי ילדו אתמול שזה מאוד משמח, ואז נזכרתי שגם אני הייתי אמורה ללדת באפריל ושוב התחילה המועקה למה אין הריון

The Cat Woman

New member
יוא"ב 13 - יש טעם לעשות בדיקה?

המחזור שלי סדיר, 28 יום מתוכם 3-4 ימי וסת (כלומר 12 יוא"בים מקסימום), היה לי הריון כימי ככל הנראה בחודש הראשון של הנסיונות (איחור של 8 ימים - הכתמות חומות - דם טרי למשך יומיים)
יש לי כאבים בחזה כבר שבוע, מאז יוא"ב 4 בערך התכווצויות ברחם (אפילו הרגע), קצת כאבי גב, מיחושים במערכת העיכול...
לא ממש כיסינו טוב את החודש כפי שאתן רואות בגרף, כי התחלתי למדוד רק ביו"מ 9 ולא ממש ידעתי מתי הביוץ, הסתמכתי על נוזלי צוואר הרחם.
בגרף אין ירידה בחום, אבל היום פתאום עלייה - ציפיתי לירידה כי באמת חשבתי שאקבל כבר.
יש טעם לעשות בדיקת איביי מחר בבוקר?

kokus87

New member
אני הייתי עושה בדיקה

דווקא זה שהייתה ירידה קטנה ועכשיו עליה זה סימן טוב לדעתי, בFF בגרפים של ההריון בד"כ יש ירידה כזאת בהפריה, אצלי גם הייתה החודש כשנקלטתי.

The Cat Woman

New member
ביוא"ב 13 זה יראה משהו?

התוצאה תהיה אמינה יחסית? מעולם לא בדקתי, אין לי מושג בזה...

The Cat Woman

New member
מגניב, אז מחר על הבוקר אבדוק

חבל לי לבזבז סטיק היום (יש לי רק 3 כרגע)...

The Cat Woman

New member
אגב, יש ממש קצת הכתמות היום...

ממש ממש קצת, יותר דומה להפרשה מוכתמת. נשמע תקין?
(וואו אני כל כך לא מבינה בזה!)

kokus87

New member
בד"כ מתחיל לך מהכתמות?

אני אופטימית בגלל החום שעולה

למעלה