דיווחים

מצב
הנושא נעול.

amit1270

New member
יש הבדל בין "אתה משקר" ל"אתה שקרן".

אדם שאומר טענה שקרית במודע
אתה יודע בדיוק מה הוא.
והוא לא יכול לטעון שהוא טעה כי הוכיחו אותו מספיק פעמים על "טעותו".
יש הבדל בין "אתה משקר" ל"אתה שקרן".

פה יש כתבה מהתקופה ההיא

לא מסכים איתך במקרה הספציפי הזה
כי אני כבר כמה שנים מבקש ממנו סימוכין לטענותיו.
אגב, גם עמית שהיה כאן מנהל לא מסכים איתו ולמעשה לא ראיתי הסכמה של אף אחד מהגולשים
לקביעה שלו שזה היה אמור להיות מוכן בשנת 56' או 57'.

היות וזו לא רק שלא פעם ראשונה או שניה או אפילו חמישית שהוא ממשיך בטענות הללו,
לא נותר לי אלא לקבוע שהוא שקרן.
כי היו לו מסכים הזדמנויות להוכיח את טענותיו והוא לא עשה זאת.
פה יש כתבה מהתקופה ההיא
כתבה רכבת ישראל

בועז ל

New member
נכון שקו החוף הדרומי אינו מוזכר בכתבה, אבל

כתבה שממחישה שהיה איחור של 35 שנה בפתיחת
הקו שעובר באיילון, אבל אינה מזכירה במאום את קו החוף הדרומי.
גם ביחס לאמור לגבי ציר אילון, הכתבה מזכירה רק תכנון עתידי מבלי להתייחס לעניינים אחרים שעל פיהם ניתן לדעת את סטטוס הפרויקט. . בקיצור, לא ניתן להסיק מהכתבה דבר וחצי דבר ביחס לבשלותו של הפרויקט - לא ביחס לקו הדרומי שכלל אינו מוזכר ואפילו לא ביחס לציר אילון.

amit1270

New member

גם ביחס לאמור לגבי ציר אילון, הכתבה מזכירה רק תכנון עתידי מבלי להתייחס לעניינים אחרים שעל פיהם ניתן לדעת את סטטוס הפרויקט. . בקיצור, לא ניתן להסיק מהכתבה דבר וחצי דבר ביחס לבשלותו של הפרויקט - לא ביחס לקו הדרומי שכלל אינו מוזכר ואפילו לא ביחס לציר אילון.

down under

New member
אגב,אין לך מושג אבל ממש אין לך מושג

אני מציע לך לא לאפיין אנשים בפורום
אם לדעתך מישהו פרסם דבר שקרי\לא נכון, תכתוב "מה שכתבת לא נכון"
"דבריך הזויים" אך אל תתחיל לכנות אנשים בכינויים גם אם אתה לא סובל אותם.
זה לא נעים לאנשים שקוראים להם בכינויים ביחוד כשאתה לא מכיר אותם במציאות.
אגב,אין לך מושג אבל ממש אין לך מושג
על עד כמה אני אשמח להתנצל בפניו פרטית ופומבית גם יחד, אם רק
יבוא ויוכיח את טענותיו.

liorschwimmer

New member

אני מציע לך לא לאפיין אנשים בפורום
אם לדעתך מישהו פרסם דבר שקרי\לא נכון, תכתוב "מה שכתבת לא נכון"
"דבריך הזויים" אך אל תתחיל לכנות אנשים בכינויים גם אם אתה לא סובל אותם.
זה לא נעים לאנשים שקוראים להם בכינויים ביחוד כשאתה לא מכיר אותם במציאות.

amit1270

New member
יש הבדל בין ייעוד קרקע לתכנית קונקרטית

תודה בועז!
סוף סוף חוברו המסילות באיחור קל של 57 שנה....

השלמת מרובע פלשת מצטרפת לשורת השיפורים בתשתיות אצלנו בשדות פלשת:

הרחבת כביש 4 (הכביש סלול במלואו, דרושות עבודות סימון וגימור לשם פתיחתו הסופית).
מחלף בית רבן (הרמפות והמעקפים בשלבים מתקדמים).
מחלף גדרה (הרמפות סלולות, שני שלישים מהגשר בנויים, המעקפים סלולים ברובם).
צומת חצור/חפץ חיים (מעקף סלול).

אינשאללה בקיץ 14' נוכל לנסוע ברבע שעה לתחנת יבנה מערב ולעלות על הקו המהיר לת"א (שיעצור רק במשה דיין).
אפשר לייעד קרקע לתשתית כלשהי (כביש, מסילה או כל דבר אחר) גם לעתיד לא ידוע ובלי כוונה לצאת לביצוע מיידי. החישוב שלך של "57 שנה", גם אם הוא נכון תיאורטית, וגם אם הייתה תכנית כזו (לא ידוע לי על כך ואשמח אם תאיר את עיניי) הוא שגוי מיסודו.

down under

New member
עמית, אשמח אם תשיב אם כך על שאלתי הבאה

אפשר לייעד קרקע לתשתית כלשהי (כביש, מסילה או כל דבר אחר) גם לעתיד לא ידוע ובלי כוונה לצאת לביצוע מיידי. החישוב שלך של "57 שנה", גם אם הוא נכון תיאורטית, וגם אם הייתה תכנית כזו (לא ידוע לי על כך ואשמח אם תאיר את עיניי) הוא שגוי מיסודו.
אז מתי אתה מסכים שהחל מנקודת זמן כלשהי פרוייקט תחבורתי כלשהו בכלל ורכבתי בפרט נכנס לאיחור?

כלומר, נניח נסתכל על A1 ת"א-ירושלים. נניח שהוא יהיה מוכן ב-1 ביולי 2013. סתם רק לצורך הבהרה.
כמה זמן איחור, אם בכלל, אפילו אתה, לא וילהלם ההזוי אלא אתה, תסכים לאמר שיש לפרוייקט הזה?
במלים אחרות מהי נקודת הייחוס שלך לתאריך בו פרוייקט רכבתי כלשהו אמור להיות מוכן?

amit1270

New member
זה לא כ"כ חד משמעי

אז מתי אתה מסכים שהחל מנקודת זמן כלשהי פרוייקט תחבורתי כלשהו בכלל ורכבתי בפרט נכנס לאיחור?

כלומר, נניח נסתכל על A1 ת"א-ירושלים. נניח שהוא יהיה מוכן ב-1 ביולי 2013. סתם רק לצורך הבהרה.
כמה זמן איחור, אם בכלל, אפילו אתה, לא וילהלם ההזוי אלא אתה, תסכים לאמר שיש לפרוייקט הזה?
במלים אחרות מהי נקודת הייחוס שלך לתאריך בו פרוייקט רכבתי כלשהו אמור להיות מוכן?
זה לא כ"כ חד משמעי
תאריכי יעד נוטים להידחות ככל שהעבודה מתקדמת (או לא...). אפשר להתייחס לתאריך היעד שנקבע בזמן ההחלטה הראשונית (כמו תכנית החומש של 2003), אפשר להתייחס לתאריך היעד שנקבע כשהוצאו מכרזים, או כשהתחילו העבודות בשטח.

בועז ל

New member
האם הזדמן לך להצפין לכביש 411?

תודה בועז!
סוף סוף חוברו המסילות באיחור קל של 57 שנה....

השלמת מרובע פלשת מצטרפת לשורת השיפורים בתשתיות אצלנו בשדות פלשת:

הרחבת כביש 4 (הכביש סלול במלואו, דרושות עבודות סימון וגימור לשם פתיחתו הסופית).
מחלף בית רבן (הרמפות והמעקפים בשלבים מתקדמים).
מחלף גדרה (הרמפות סלולות, שני שלישים מהגשר בנויים, המעקפים סלולים ברובם).
צומת חצור/חפץ חיים (מעקף סלול).

אינשאללה בקיץ 14' נוכל לנסוע ברבע שעה לתחנת יבנה מערב ולעלות על הקו המהיר לת"א (שיעצור רק במשה דיין).
למרות שאני עובר בסביבה לא מעט, עדיין לא בדקתי את מצב התקדמות העבודות על הכביש.

בהחלט

למרות שאני עובר בסביבה לא מעט, עדיין לא בדקתי את מצב התקדמות העבודות על הכביש.
בהחלט
אני מניח שאתה מתייחס לחלק החדש לחלוטין של כביש 411, כלומר מהעיקול בדרך לקבוצת שילר ועד למחלף גבירול.

עברתי שם לפני כמה שבועות בדרך מרחובות.
לאורך הקטע הקיים (מצומת עקרון ועד העיקול) יש כבר מסלולים חדשים סלולים. ייתכן שבזמן שחלף מאז כבר העבירו לשם את התנועה - רמי אולי יידע לומר.
בקטע החדש אפשר לראות מכיוון העיקול עבודות עפר נרחבות כאשר בוודאות חלק מהתוואי כבר כבוש ומיושר אך לא ראיתי עדיין אספלט.

אם התכוונת לקטע הישן (שמינהלת כבישי הרוחב היתה אמורה להכפיל ולחבר לכביש 6...) נא הבהר ואתייחס גם אליו, אם כי אין הרבה חדש שם.

raminec

New member
מצטער, אבל לא עברתי שם לאחרונה

בהחלט
אני מניח שאתה מתייחס לחלק החדש לחלוטין של כביש 411, כלומר מהעיקול בדרך לקבוצת שילר ועד למחלף גבירול.

לאורך הקטע הקיים (מצומת עקרון ועד העיקול) יש כבר מסלולים חדשים סלולים. ייתכן שבזמן שחלף מאז כבר העבירו לשם את התנועה - רמי אולי יידע לומר.
בקטע החדש אפשר לראות מכיוון העיקול עבודות עפר נרחבות כאשר בוודאות חלק מהתוואי כבר כבוש ומיושר אך לא ראיתי עדיין אספלט.

אם התכוונת לקטע הישן (שמינהלת כבישי הרוחב היתה אמורה להכפיל ולחבר לכביש 6...) נא הבהר ואתייחס גם אליו, אם כי אין הרבה חדש שם.
מצטער, אבל לא עברתי שם לאחרונה

בועז ל

New member
תודה רבה על העדכונים, וילהלם. אכן התכוונתי

בהחלט

לקטע החדש עליו מבוצעות עבודות כעת. ביחס לחיבור לכביש 6 - לא מזמן שוחחתי על כך עם חבר מקריית עקרון שהסביר לי מעט על הבעיות שמעכבות את ביצוע החיבור.

amit1270

New member
מה הבעיות? מותר לגלות?

לקטע החדש עליו מבוצעות עבודות כעת. ביחס לחיבור לכביש 6 - לא מזמן שוחחתי על כך עם חבר מקריית עקרון שהסביר לי מעט על הבעיות שמעכבות את ביצוע החיבור.
מה הבעיות? מותר לגלות?

מצב
הנושא נעול.
למעלה