שרשור חדשות ועדכונים

LeRanch

New member
יש כמה סדרות כאלה

אני מאמין שלא שמעת גם על הסדרות הבאות -

גרינליף / Greenleaf - שודרו כבר שתי עונות, חודשה לעונה שלישית.

Queen Sugar - שודרו כבר שתי עונות, חודשה לעונה שלישית.

The Haves and the Have Nots - שודרו כבר חמש עונות.

If Loving You Is Wrong - העונה הרביעית עלתה לפני חודש.

Love Thy Neighbor - הסתיימה לאחר חמש עונות.

כלומר פשוט סדרות של הרשת של אופרה ווינפרי

אם כי זאת שדיברנו עליה היא לא.
&nbsp
מתוך אלו אני יודע על שלושת הראשונים
שני האחרונים באמת לא.

LeRanch

New member
וגם סדרות של רשת BET

Being Mary Jane - שודרו כבר 4 עונות.

The Quad - חודשה לעונה שנייה (עליה אני אפילו לא שמעתי עד לפני שתי דקות).

LeRanch

New member
עדכון לגבי מספור ערוצי הסדרות של yes

חברת yes אישרה שהחל מה-25/10 ישונו האפיקים של ערוצי הסדרות שלה -

אפיק 15 - yes Comedy (נשאר במקומו).
אפיק 16 - yes Drama
אפיק 17 - yes Action
אפיק 18 - yes Oh
אפיק 19 - AMC

למי שחי על הירח - השינוי נובע עקב הפיצול של ערוץ 2 לשני ערוצים חדשים - הזכיינית "קשת" תתחיל לשדר באפיק 12, הזכיינית "רשת" תתחיל לשדר באפיק 13 וערוץ 10 יעבור לאפיק 14. שינויים אלו יתרחשו החל מה-1/11.

LeRanch

New member
עליית "המפץ הגדול" 11 הוקדמה ב-yes Comedy

חברת yes תשדר את צמד פרקי הבכורה של העונה ה-11 של המפץ הגדול כבר ביום חמישי הקרוב, 12/10, החל מהשעה 17:40, מיד בתום שידור מרתון עשר העונות הראשונות של הסדרה.

השידור השבועי (מהפרק הראשון) נשאר כפי שפורסם במקור - החל מה-28/10 בשעה 19:05.

Lhuna1

New member
הכי אני נהיית במרתון הנוכחי מהעובדות טריוויה על הסדרה

שהם משבצים בין הפרקים.
כמה נבחרים שתפסתי היום/אתמול:
- השיר soft kitty ששלדון מכריח את פני לשיר לו כשהוא חולה מבוסס על שיר עם פולני אמיתי.
- השחקן של ראז' נחבר לתפקיד כי היה חמוד באודישנים ולמעשה לתפקיד הזה נבחנו כל מיני "בני מיעוטים" כמו בחור קוריאני וכולי. יכולנו לקבל גם "ראז'" שחור או היספני או אסייתי.
- "בזינגה" זה משהו שאחד מאנשי צוות ההפקה נהג להגיד אחרי בדיחות שהוא סיפר.
- כל המשוואות שמופיעות על הלוחות של הדמויות בסדרה הן משוואות מתמטיות או פיזיקליות אמיתיות ובעלות משמעות.
- השמות שלדון ולנארד הן על שם יוצר ושחקן הטלויזיה שלדון לנארד.
- בסוף כל פרק אחרי הכתוביות מופיעה לרגע שקופית עם משהו רנדומלי שכתב יוצר הסדרה צ'אק לורי. (הוא עשה את זה גם בשני גברים וחצי ובעוד משהו). תפסתי כמה כאלה ועשיתי פאוז בשביל לקרוא. באחד הוא מספר על מפגש מביך עם חברה שלו לשעבר שהוא לא זכר אותה. באחר היה מידע טריוויה מדעי על איך צורת המוח שלנו משתנה ומתעצבת פיזית בהתאם למה שאנחנו עושים ביומיום ודיון פילוסופי קצר על המשמעות של זה. באחר סתם הגיגים שלו על האובססיה שלו להצחיק. וכולי.
&nbsp

LeRanch

New member
"הפלאש" 4 ו-"אגדות המחר" 3 עלו לנטפליקס

חברת נטפליקס העלתה לשרתיה את פרקי פתיחת העונות החדשות של הפלאש ואגדות המחר. פרקים חדשים יעלו לשירות בצמוד לשידורם בארה"ב בכל שבוע.

LeRanch

New member
קאסט - "זרה" 4

השחקנים מריה דויל קנדי ואד ספילרס מצטרפים לקאסט של הסדרה זרה החל מהעונה הרביעית שתבוסס על הספר הרביעי בסדרת רבי המכר נוכרייה של דיאנה גבלדון.

העונה השלישית של הסדרה משודרת בימים אלה, והפקת העונה הרביעית יצאה לדרכה בסקוטלנד השבוע.

http://tvline.com/2017/10/11/outlander-season-4-maria-doyle-kennedy-aunt-jocasta/

LeRanch

New member
אלי גאל תככב בתפקיד הראשי ב-"Stargate Origins"

השחקנית אלי גאל לוהקה לתפקיד הראשי בסדרה החדשה Stargate Origins שתעלה בפלטפורמה הדיגיטלית Stargate Command בשנה הבאה.

עשרת פרקי הסדרה יתמקדו בדמותה של קת'רין לנגפורד שפוצחת בהרפתקאה בלתי צפויה לחשיפת סודות הסטארגייט במטרה להציל את העולם מפני אפלה שעולה על כל דמיון.

בנוסף לגאל לוהק לסדרה השחקן קונור טריניר שיגלם את אביה, פרופסור לנגפורד. זו תהיה הדמות השנייה שטריניר מגלם בפרנצ'ייז המצליח, לאחר שגילם את מייקל קנמור בסדרה סטארגייט: אטלנטיס.

http://tvline.com/2017/10/11/stargate-origins-casts-ellie-gall-young-catherine-langford/

הי, זה טריפ מאנטרפרייז

לא הבחורה, אלא הבחור קונור טריניר. הוא שיחק באמת בכמה פרקים של סטארגייט אטלנטיס, אבל הוא היה בתפקיד ראשי קבוע באנטרפרייז.
&nbsp
&nbsp
אני בכלל שכחתי מעניין של סדרת הפריקוול הזאת. עדיין לא נשמע לי הגיוני.
&nbsp
עוד יותר מוזר - תהיה פלטפורמה דיגיטלית שמוקדשת רק לסטארגייט?

כן, הבנתי שזה מה שזה

*אם כי לא ידעתי שזה משהו שכבר קיים.
&nbsp
גם נטפליקס הוא אתר אינטרנט.
מה שלא ברור זה למה צריך אתר נפרד בשביל פרנצ'ייז מסוים

כשקראתי את הפוסט ממש שמחתי אבל ...

מתברר שמדובר בסך בכל על סידרה עם פרקים של 10 דקות שתשודר באינטרנט...
&nbsp

LeRanch

New member
קאסט - "אגדות המחר" 3

השחקן ויקטור גארבר, שמגלם את פרופסור מרטין שטיין בסדרה אגדות המחר, יעזוב את הסדרה במהלך העונה השלישית.

עדיין לא ברור כיצד ישפיע דבר עזיבתו על היותו חלק מפיירסטורם, אולם ההפקה כבר נאלצה להתמודד עם מצב שכזה כאשר השחקן רובי אמל, שגילם את רוני בסדרה הפלאש, עזב את הסדרה ובמקומו לוהק השחקן פראנץ דרמה שהפך לחצי השני של פיירסטורם ביחד עם גארבר.

http://tvline.com/2017/10/11/victor-garber-leaving-legends-of-tomorrow-martin-firestorm-season-3/

למעלה