שרשור חדשות ועדכונים

Don Nirtin

New member
חתייייייייייייךךךךך

עוד מעונה 4 של אימה אמריקאית שמתי עליו עין

LeRanch

New member
פוסטר חדש ל-"The Defenders" של נטפליקס

חברת נטפליקס פרסמה הלילה פוסטר רשמי לסדרה The Defenders שתאגד את מרבית הכוכבים מארבע הסדרות שלה ושל חברת Marvel.

הסדרה, בכיכובם של צ'ארלי קוקס, מייק קולטר, קריסטן ריטר ופין ג'ונס, תעלה במלואה ב-18/8.

http://tvline.com/2017/06/21/marvels-the-defenders-netflix-first-look-key-art-poster-preview/

panda0zombie

New member
באדאס

אם אני אראה רק אחת או שניים מהסדרות הקודמות (דרדוויל וג'סיקה ג'ונס בעצם) זה יספיק לי כדי להגיע מוכנה? כי שמעתי שלוק קייג' לא ממש טוב ועל איירון פיסט בכלל דיברו פה שזה מאכזב

kordilia snake

New member
הייתי ממליצה לך בכול מקרה

לראות את ג'סיקה ג'ונס ודרדוויל כי הן מעולות בלי קשר לדפנדרס, אבל אין לי מושג אם זה יספיק או לא.

באופן כללי

הכי טוב לראות כמובן את כל הסדרות לפני.
אם רק סדרה אחת אז נראה לי שבשביל להבין דרדוויל היא הכי חשובה למה שיהיה בDefenders, אם כי זה רק השערה על סמך מה שאני יודע בנתיים. אולי יהיו יותר דברים חשובים גם משלושת הסדרות האחרות, מעבר כמובן להכרות עם הדמויות.
דרדוויל היא גם מאוד טובה אז בהחלט שווה.
הרושם שלי הוא שצפיה בסדרה של ג'סיקה ג'ונס תהיה פחות חשובה לעלילה של Defenders, אבל היא סדרה מעולה אז בהחלט כדאי לך לראות אותה. חוץ מזה שבעצם היא גם כוללת בתוכה את הדמות של לוק קייג' במידה קטנה, אז ככה תכירי גם קצת אותו, אפילו בלי לראות את הסדרה שלו.
&nbsp
אם את מחליטה לראות את דרדוויל וג'סיקה ג'ונס באמת, אז למען הסדרה הטוב תראי את העונה הראשונה של דרדוויל, אז את ג'סיקה ג'ונס ורק אז את העונה השניה של דרדוויל. אין לזה חשיבות עצומה, אבל זה כן הדבר הנכון.
&nbsp
אחרי שתראי אותן תוכלי להחליט אם לראות גם את שתי הסדרות האחרות.
אם לא תרצי לראות אותן בטח אפשר יהיה למצוא סרטון יו-טיוב שמסכם כל אחת מהן בקצרה.

panda0zombie

New member
יאללה נראה לי זה מה שאעשה

התחלתי לראות ג'סיקה ג'ונס בזמנו והפסקתי בפרק השלישי מפאת חוסר סבלנות לפרקים של שעה
הפעם אני ממש אנסה

kordilia snake

New member
אם אני הצלחתי לראות את כולן

אז כול אחד יכול לעשות את זה, אני בקושי מסתדרת עם פרקים של 40 דקות

תותי 40

New member
שאלה

שלם. אני חדשה פה. נעים מאוד. בתור חובבת סדרות מתחילה מצאתי פה הרבה מידע שימושי - תודה
. יש לי שאלה לגבי הסדרה זכאי עונה 2 - פורסם שהסדרה תעלה ב-24.5 בהוט - אבל לא דובים ולא יער הסדרה לא עלתה עד לרגע זה. מישהו יודע מה קרה? תודה מראש.

תותי 40

New member
הי. בדקתי - הסדרה לא עלתה ב-VOD

אפילו התקשרתי להוט והם לא ידעו על מה אני מדברת..
הזוי...

snirf

Active member
היא תעלה בתחילת יולי

הם השיבו על כך בפורום HOT.

LeRanch

New member
"קיץ אמריקני חם ורטוב: כעבור עשר שנים" תעלה באוגוסט

קיץ אמריקני חם ורטוב: כעבור עשר שנים, סדרת ההמשך לסדרה קיץ אמריקני חם ורטוב: היום הראשון במחנה, שהייתה פריקוול לסרט הקאלט, תעלה במלואה ב-4/8 בשירות הסטרימינג של חברת נטפליקס.

העונה החדשה תתמקד בפגישת המחזור של כוכבי הסרט והסדרה כעשור לאחר הקיץ במחנה פיירווד. בין השחקנים שישובו לתפקידיהם - אליזבת' בנקס, פול ראד, מרגרט מונרו, ג'נין גרופאלו, איימי פוהלר, כריס מלוני, קן מרינו, ג'ו לו טרוליו, מולי שאנון, מייקל איאן בלאק, זאק אורת', מייקל שואוולטר, קריסטן וויג, מריסה ריאן, לייק בל, ג'וש צ'ארלס, כריס פיין, ג'ייסון שוורצמן וריץ' סומר.

בולט בהיעדרו - בראדלי קופר, שלא ישוב לעונה החדשה.

http://deadline.com/2017/06/wet-hot...y-poehler-elizabeth-banks-netflix-1202118039/

LeRanch

New member
yes הזמינה עונה שלישית של "האחיות המוצלחות שלי"

חברת הלווין yes הזמינה עונה שלישית של הקומדיה האחיות המוצלחות שלי מאת היוצרות נעה ארנברג וגלית חוגי ובכיכובן של נלי תגר, דנה סמו וטס השילוני.

כתיבת העונה השלישית נמצאת בעיצומה בימים אלה, כאשר הצילומים של העונה השנייה והשלישית צפויים להתחיל בקיץ הקרוב.

http://www.haaretz.co.il/gallery/television/1.4182184

didalf

Well-known member
יופי

אבל שתעלה כבר העונה השניה לעזאזל! סדרות בארץ זזות כ"כ לאט.

is00

New member
וואלה?

הייתי בטוח שהיא מצאה את עצמה על החומה, אחרי מקרה האוטו או שנשלחה הרחק משם.
נו טוב, למרות זה אין לי כוונה לחזור לעונה 2. העונה הראשונה הספיקה לי בהחלט. לא מאמין שהיא קיבלה ביקורות טובות. לטעמי היא הייתה ממש משעממת רוב הזמן.
&nbsp

is00

New member
ספוילר? למי?

אין שום פרט מזהה בהודעה שלי. לא בתוכן ולא בכותרת. כדי להבין את ההודעה שלי ייצטרכו לקרוא את ההודעה שלך שכתבת בפירוש שמכילה
אז...
&nbsp
מנהלים, מה אתם אומרים?

למעלה