חיבוקים וקיטורים לתחילת השבוע

נושקית3

New member
החוסר וודאות הזה הורג

אני סופרת את השעות ואת הימים שאוכל לעשות בדיקת הריון . מחר אמור ליהיות המחזור. מקוה שלא יבוא. שאלה מתי לעשות בדיקת הריון ביתית?
היום זה יום אחרי ביוץ 13.
איזה בדיקת הריון ביתית הכי מומלצת???
מתי כדאי לעשות? האם לחכות לשישי בבוקר ואז לעשות בדיקת הריון ביתי כי אז זה בטוח 2 ימים אחרי איחור מחזור אז אולי תוצאה תהיה יותר מדויקת???

תמליצו לי על סוג בדיקה?מסופר פארם?פליזזזז.

Kasey

New member
המתח אכן קשה

תוצאה יותר מדויקת באיחור. זו החלטה אישית, אני אחרי כמה אכזבות מעדיפה לחכות לאיחור אבל המתח שובר לפעמים. יש בדיקות שרגישות יותר מאחרות - אלו שמתיימרות לזהות גם לפני האיחור.

stimp228

New member
אישית. הבדיקה שהכי אהבתי והייתה הכי אמינה כבר הורדה מהמדפים

אבל אצלי לדוגמא מקלון הזהב נחשב לפחות אמין מהבדיקה של לייף..... קליר בלו איפשהו באמצע.
אז אכן עדיף לדעתי בדיקה של לייף ותקחי את הכי רגישה שיש....

בהצלחה

נושקית3

New member
האם את יכולה להמליץ

איזה חברה לקנות בסופר פארם בדיקת הריון???
אני קוצה לקנות אבל לא יודעת של מי לקנות יש מקלון זהב ויש עוד כמה . מה הכי טוב?כדאי?

Kasey

New member
תבחרי משהו שכתוב על האריזה שמזהה עוד לפני האיחור

אלו רגישות יותר, לפחות אמורות להיות. מקלון הזהב אפטר 10 או סנסו טסט אולטרה למשל.

Mis Anna

New member
המפלצת הירוקה והיקום שנגדי

חייבת להגיד שאני בן אדם מפרגן מטבעי ולא קנאית.
אבל אחרי ההפלה קשה לי ויוצאים ממני רגשות קנאה נוראייםםםםםםם... זה יעבור מתישהו??!??!
כמו כן מרגישה כאילו היקום עושה לי דווקא ממש בכוונה נגדי.
כמה דוגמאות:
1. מגלה שאני צריכה לעבור הפלה, יום לפני ההפלה יש ברית.
2. מגלה שאני צריכה לעבור הפלה, חברה בעבודה החליטה שזה הזמן להראות לי תמונות של האחיינים התאומים שנולדו במשפחה שלה. (היה לי תאומים)
3. ביום של ההפלה, כשעה לפני שאני יוצאת לבית חולים. האוייבת המושבעת שלי מפרסמת בפייסבוק שהיא בהריון, עם התל"מ שלי כמעט.
ויש עוד ועוד.. כמו פתאום לגלות שאנשים שהתחתנו הרבה אחרינו עם הריונות מתקדמים.
ובאמת שלפני ההפלה הייתי האדם הכי מפרגן וחייכתי לכל הריונית. ועכשיו פשוט לא יכולה להסתכל על זה...
יש לציין שבאף אחד מהדוגמאות המשתתפים לא יודעים שאני לקראת הפלה, כך שאף אחד באמת לא עשה לי משהו בזדון.
פשוט שהרגיש לי כאילו העולם עושה לי דווקא, כאילו דוחפים לי מול העיניים דברים שדווקא עכשיו לא מתאים.
שונאת שאני ככה...

keren or7

New member
כל כך מבינה אותך

חודש שעבר עברתי הריון כימי.. הגיע האיחור ואיתו 2 פסים ובטא 70.. מהר מאוד הבטא הפכה ל35 וארבעה ימים אחרי הגיע המחזור. וכל הזמן אני שומעת שעוד ועוד חברות שלי ושכנות בהריון.. הכי שמחה בשבילהם אבל גם הכי מקנאה...

מצפה 35

New member
זה מאוד טבעי

אמנם לא הייתי במצבך. אבל זה בהחלט טבעי.
היום הלכתי לבקר חברה בבית חולים אחרי לידה עם תאומים. וממש רציתי להגיע ולבשר לה שגם אני בהריון.
אבל אני לא, אז נשכתי שפתיים - בירכתי אותה וקיוויתי שאולי עוד חודש אוכל לספר לה חדשות טובות.
וכמובן שאני כולי אכולת קנאה.
מבטיחה לך שנוכל לחזור ולפרגן שנגלה שגם אנחנו בסטטיסטיקה הטובה...

Kasey

New member
נורא מעצבן לשמוע

אפילו שזה מקריות ולא מכוון.
אני חושבת שזה יעבור כשיהיו לך שוב חדשות משמחות בבטן... וגם יכול להיות שזה יפחת קצת בכל מקרה. איך שלא יהיה, זה הכי טבעי בעולם. קשה לי עם הריוניות ולא עברתי מה שאת עברת. מאחלת לך שבקרוב מאוד תהיי שוב בהריון, הפעם תקין ועגול.

cookiii

New member
זה חוק מרפי הכי כואב שקיים.

אני עברתי הפלה ביום שאחת החברות שלי ילדו. היא ילדה תינוקת חיה ואני עובר מת. אין כואב מזה.

IZ85

New member
מזדהה

זה לגמרי טבעי מה שאת מספרת... גם אני כמוך אחרי הפלה וגם מסביבי יש גל הריונות ולמרות שכולם של אנשים טובים ויקרים שאני מאוד שמחה בשבילם עדיין יש את הצביטה הזאת בלב... זה היה ככה עוד בשלב של הניסיונות אז בטח שזה יתגבר לאחר הפלה...
וגם אצלינו מדובר למשל ב 2 זוגות חברים שהתחתנו אחרינו ועכשיו הם בהריון עם תל"מים גם מאוד קרובים למה שהיה אמור להיות לי ובדיוק היה לנו מפגש של כל החברים וכמובן שכולם שואלים מה איתנו ומה אצלינו והכי בא לי לצאת עליהם ולהשתיק אותם עם תשובה שאנחנו בדיוק עברנו הפלה אבל במקום אני פשוט מחייכת...

Mis Anna

New member
הסביבה נראה לי הכי קשה

אם כשאני בבית אני יכולה לבכות או לצחוק עם עצמי, בחוץ התחושה היא שצריך תמיד להראות שהכל בסדר. גם שכשאנחנו במצבים קשים מאוד, אלא אם כן המצב הקשה אינו סוד, ואז אולי אפשר לשתף את הסביבה. מישהי בעבודה לפני כמה חודשים בחרה לשתף אותי בצורה רנדומלית ביותר שעברה הפלה בשבוע 9. דיברנו על הא ודה, ופתאום היא פלטה את זה. לא היה ברור לי אז למה היא בחרה דווקא בשיחה הלא קשורה הזאת ודווקא אותי שאנחנו ממש לא קרובות לשתף במשהו כל כך אישי. ורק עכשיו הבנתי שאולי לא שיתפה אף אחד הרבה זמן והרגישה צורך.
הלוואי והיה לי את האומץ לספר לכולם, אולי באיזשהו מקום הייתי מרגישה יותר טוב. אבל אני חושבת שמספיק שאני עוד שניה מכניסה את הבוס שלי לחדר המיטות, סיפרתי הכל מכורח המציאות כי הייתי הרבה במחלה ואשפוז.
בא לי בהריון הבא לא לספר כלום עד שכורח המציאות תהיה אחרת, כזו שכולם כבר ישאלו מתי אני יולדת.
רק שהמציאות הזאת תגיע כבר.

Kasey

New member
היא תגיע

וזה באמת קשה... היום הייתי צריכה לפקסס תוצאות בדיקות לרופא ולנסות לעשות זאת בדיסקרטיות... צריך להמשיך כרגיל כשהכול לא רגיל... זה משתנה מאחת לאחת. אני משתפת די הרבה אבל לא בעבודה, אולי היא נורא הרגישה צורך לדבר על זה, אני כזאת וזה לא תמיד טוב אבל אולי לא תמיד רע.

Babywish

New member
ושוב פעם באה הנפילה..

אוף אוף אוף
החודש הכל היה שונה!!
עשיתי צילום רחם וקיבלתי תשובה שהכל בסדר וכמובן שהכנסתי לתת מודע שיכול להיות שאכנס לסטטיסטיקות של אלו שנכנסו להריון באותו חודש...
היה לי ביוץ ממש טוב! (טבעי) ועשיתי הזרעה בדיוק בביוץ עם חיזוקים שלנו..
לפני כמה ימים החלו לי כאבים בחזה ובפטמות (שאין לי בדרכ במחזור) והייתי בטוחה שהפעם זה זה, בנוסף היו עוד סימנים קטנים שלא היו לי באף חודש והיו עכשיו..
אבל.. היום, כשאני ביוא״ב 11 ודימום על הבוקר!! (בלי קשר שזה ממש מוזר כי תמיד מאחר לי ביום יומיים מעבר ל14...)
התפרקתי בבית ועכשיו באה לעבודה ושומעת רק דיברורים על היריון כי יש פה מישהי בהריון.. בא לי ללכת הביתה!!!

cookiii

New member
דימום יכול להיות גם השתרשות

אם זה בצבע ורוד או חום אין לך מה להספיד.

Babywish

New member
אני ממש מקווה!!

זה היה דימום חום בבוקר (קצת) ועד עכשיו כלום... רק מתפללת שלא יתחזק!!
מצד שני, מפחדת להשלות את עצמי...

למעלה