חיבוקים וקיטורים לתחילת השבוע

Kasey

New member
אולי באמת השתרשות

מאוד מאוד מקווה בשבילך.
מבינה את הציפיות מצילום הרחם - אני ציפיתי לשווא.
אולי החודש...
וקוקי - הרגת אותי עם המקרמה

Babywish

New member
תודה!!

מקווה גם.. בעצם מה שיהיה יהיה.. לצערי אנחנו כבר ״מתורגלות״...

cookiii

New member
אין לך מושג כמה דברים תפרתי בשנתיים של הניסיונות

וילון 4 מטרים לסלון(מ10 מטר בד), גב דמוי עור למיטה בחדר שינה, וילונות לחדר ילדים, תיק, כיסויים לסלון שלי, כיסויים לסלון של בת דודה שלי, 3 מפות לחגים עבור אמא ועבור חברה, חצאית, שמלה , 2 גופיות...
ולחשוב שלא היה לי מושג מה זאת מכונת תפירה לפני שהגעתי לכאן

נושקית3

New member
יואו בנות בא לי לבכות

הדימום הזה לא מפסיק!!! אני לא מבינה פעם הדימום חום פעם הוא גוון אדום. זה כל כמה שעות קצת. בניגוב אין כלום כמעט אולי ממש טיפונת של דם . אבל זה כבר היום השני. ואני מתחילה לחשוב שמדובר במחזור . אני אחכה לראות מה יהיה מחר אבל זהו אני את האופטימיות שלי איבדתי. לא מאמינה שיהיה תינוק. למרות שאני לא מבינה למה זה לא נקלט. עשינו לפי הספר. אולי היתי צריכה לעשות בדיקה עם מקלוני ביוץ ולא להסתמך על שום אפליקציה/ מחשבון ביוץ. ולמרות כל זאת קימנו יחסים כל יום מאז סיום המחזור ב 30/7. . אז למה לא נקלט? אולי משהו לא בסדר בזרעונים של בעלי?
יואו בא לי לבכות. אני לא מבינה את ההשתרששות הזו. חברה שךי אומרת לי
שאצלה השתרשות נמשכה ממש טיפה ואצלי כבר יומיים אז כנראה שאצלי זה כן מחזור.
יואו .אני ממש רוצה. או השתרשות????
אני לא מרגישה שום שום שום כאב או עייפות. אין לי חולשה ואני מרגישה נורמלי לחלוטין ושום תופעות לוואי של מחזור????
יואוווו בא לי לבכות!

מה אתן אומר

Kasey

New member
יקירה

אני לא יודעת מה פשר הדימום אבל בעניין למה זה לא הצליח, תזכרי שיש רק 20 אחוז סיכוי בחודש... זה טבעי שזה לוקח זמן גם כשהכול ממש בסדר.

נושקית3

New member
אני בכל זאת

אעשה מחר בדיקה. למרות שאני כבר מתחילה להפנים שרוב הסיכויים שאני לא בהיריון ושהדימום זה כנראה מחזור.
זה פשוט מבאס. חשבתי שאכנס להיריון בניסיון הראשון.

Kasey

New member
כמו שאמרתי, רק 20 אחוז נכנסות בניסיון הראשון

זה תמיד מבאס, אבל אל תכניסי את עצמך לתהיות של למה זה לא קורה - אם זה לא קרה, את פשוט בקבוצה של ה-80 אחוז שלא הולך להן על הפעם הראשונה.
גם אני קיוויתי שיקרה בחודש הראשון, אבל אני מאמינה שילך לך הרבה יותר מהר וקל מלי

Cuenquitta

New member
חמודה ההתחלה מאוד מבלבלת וקשה

הבעיה היא שרבים מאיתנו מגיעים לתהליך עם החשש שהטביעו בנו מגיל צעיר "שגם פעם אחת ללא אמצעי מניעה יכולה להסתיים בהריון" שאז כמובן היה לא רצוי. האמת היא שזה נכון, אבל לא לעיתים תכופות כמו שהאמנו (וטוב שהאמנו, אחרת היינו עלולים למצוא עצמנו במצבים לא מתאימים).
בפועל, כמו שכבר אמרו לך כאן, הסיכוי של זוג, ללא כל בעיות, להרות בכל מחזור הוא סה"כ כ-25% (מדברים על בין 20-30% בד"כ, אין מספר מאוד אמין). תוך שנה 85-90% מהזוגות יהרו, ואומרים שכחצי מהזוגות תוך 4-6 חודשים.
אם קיימתם יחסים כל יום מסיום המחזור ועד עכשיו (ושאפו על זה, אנחנו היינו מתעייפים הרבה לפני), אין שום חשיבות למתי המחשבון ביוץ אמר כי אתם מכוסים מכל הכיוונים. אגב, גם כל יומיים מכסה יופי. מה שחשוב זה לא להקשיב למחשבוני ביוץ ולהמשיך גם אח"כ לקיים יחסים סדירים (כל 2-3 ימים נחשב בסדר), בעיקר אם את עוד לא יודעת האם המחזור שלך מדויק ומה אורכו.
היית עם גלולות לפני כן או שיש לך נתונים לגבי סדירות המחזור?
לגבי דימום השתרשות- למרות שהוא מאוד פופולרי פה בפורום, מבחינה רפואית הוא נחשב לא שכיח בכלל, אם הוא מופיע אמור להיות יחסית קצר ולהופיע לרוב בין יום 7 ל-12 לאחר ביוץ. כמובן שיש גם הריונות שמתחילים בדימומים וגם הוסת יכולה להשתנות קצת בין חודש לחודש- כך שסה"כ מובטח חירפון משמעותי לכל המנסה להרות.
הצעתי לך (וזה מה שאני עשיתי אישית)- אם את יכולה רגשית, 3 חודשים ראשונים תנסו פשוט יום כן יום לא סביב הימים המשוערים וכל 2-3 ימים לאורך כל החודש, בתקווה שתקלטו ככה במהרה. בהמשך הוספתי בדיקות ביוץ ומדידת חום השחר, שנתנו לי מבט קצת יותר מדויק, אבל מצריך יותר התעסקות ואובססיה.
לגבי החודש הזה- אין אלא להמתין ולראות מה קורה, עם כל החירפון בדבר, אם הדימום הזה לא נראה לך כמו וסת רגילה שווה לעשות בדיקת הריון. אבל שוב, גם אם לא הלך בחודש הראשון זה ממש ממש ממש לא מעיד על משהו שאינו תקין.
סליחה על החפירה והמון בהצלחה

נושקית3

New member
אויי תודההה על ההסבר המפורט

את צודקת בכך שכשהיינו קטנים יותר הפחידו אותנו ממש שחלילה מפעם אחת נכנסים להיריון. ומסתבר שזה ממש לא ככה. אני כבר החלתי לחשוב שהזרעונים של בעלי לא בסדר. מסכן. אולי האשמתי לשווא.
את יכולה בבקשה להסביר לי איך עובד חום השחר? או בדיקת ביוץ? מתי בודקים ומה עושים ? מתי אני עושה בדיקת ביוץ???

של איזה חברה הכי ממומלץ בדיקת ביוץ?

תודה רבה מראש.

נושקית3

New member
טוב אז השלמתי עם העובדה

שאני לא בהיריון. כנראה שכן מדובר במחזור. מבאס. בא לי לבכות והדמעות לא יוצאות. השאלה ממתי לספור? הכתמים החומים החלו להופיע ב 19/8 אז זה נקרא שהמחזור התחיל ב 19/8????

Kasey

New member
מחזור נחשב מיום הדימום ממש לפי הבנתי

לגבי בדיקות ביוץ, נראה לי שזה הכול אותו דבר. אני השתמשתי בביוצית הזהב כי היה להם מבצע. כתוב בהוראות מאיזה יום להתחיל לבדוק. וממש אל תאשימי לא את עצמך ולא את בעלך. מתוך חמש נשים רק אחת תיכנס להריון בחודש הראשון. אז את בארבע שלא. הביולוגיה שלנו אשמה בזה ולא אף אחד אחר.

נושקית3

New member
אז יש לנו ביולוגיה דפוקה

ונראה לי עוד כמה בנות פה בפורום יסכימו איתי.

Kasey

New member
אין ספק שכל התהליך הזה יכול היה להיות יותר יעיל

ביצית אחת פעם בחודש? מיליוני זרעים בשביל שאחד יפרה? הטבע די בזבזני.

למעלה