תשוקה וכח - ספיישל פתיחה

יש איזה סצינה בסוף הסדרה

שמרלן בוכה כש"הבת" שלה מתה והאמת היא הייתה שם מרשימה.

Don Nirtin

New member
טוב, אז אחרי שני פרקים אפשר בערך לגבש דעה

הטוב: קולונגה. לא משנה איפה הוא - הוא יהפוך את המסך לשלו. ובאמת שהגיע הזמן שיקבל את תפקיד הרשע. כן, לא מתאים לו הרשע, אבל אני חושב שהוא עשה עבודה טובה - הרבה תנועות שמתאימות לרשע, הרבה התנהגויות שמתאימות לרשע....
הרע: סלינס. לא מעניין, לא אמין. בלה בלה בלה.
הטוב: רחינה ודויד. גם יפים וגם יודעים לשחק לשם שינוי.
הרע: דניאלה וג'ושוע. שני טמבלים שכאלה. וגם לא יודעים לשחק.
הטוב: קונסואלו

הרע: מרלן פאבלה בתפקיד האמא שאובססיבית לכסף

הטוב: כן, תהרגו אותי, אבל פרנקו הזה חתיך.
הרע: מה לעזאזל עשיתי שמגיע לי אישה מנותחת להפליא בדמותה של מונסרט?
הטוב: פרננדו קולונגה התפשט.

הרע: סוסנה גונזלס. סליחה, אבל הדמות שלה נעל שזורקים לקיר פעם אחר פעם.
&nbsp
ומשום מה השחקן הזה של שומר הראש של קולונגה מוכר לי מאוד. עוד נחקור את זה.
&nbsp
&nbsp

faery18

New member
טוב אז השלמתי עכשיו את שני הפרקים ואילה הם רשמיי

קודם כל אין ספק שפרננדו חזר אלינו ובע-נ-ק
ממש אהבתי איך שהוא משחק בתור הרע ועכשיו אני גם מבינה למה הוא כל כך רצה תפקיד כזה. יש לו את זה לחלוטין
אם כי אני מודה שבהתחלה הייתי קצת בהלם מהצעקות שלו בפתיחת הפרק הראשון והמראה השבורה
לקח כמה דקות לעכל אותו בתפקיד כזה אני לא אגיד שלא, אבל אחרי שתופסים אותו בצורה אחרת כדמות
ישר מתמכרים למשחק שלו גם כדמות כזו כי אין מה לעשות הוא פשוט בן אדם מוכשר האיש הזה
חח איך המשרתת באה להעביר לחוליה את הטלפון כדי שהבן שלה ידבר איתה ואיך שהיא הסתובבה היא כבר קלטה את אלדיו עומד במדרגות עם פנים מאיימות
כמובן שהוא לא העביר את הטלפון לחוליה כי משום מה הוא בטוח שהילד הוא מארתורו ולא ממנו
איך בסיום השיחה הוא עשה למשרתת "קחי את הטלפון." "קחיייייי!!!!" ואיך שהמשרתת נבהלה

מסכנה חוליה. סוזנה מגלמת פה דמות כנועה ומפוחדת שבעלה שולט בה ומטיל עלייה איימה והיא רק מנסה לסחוב את הנישואים איתו למען הבן שלה כדי לתת לו גב כלכלי
ונראה שכרגע זו הסיבה היחידה שהיא נשארת עם אלדיו. אהבתי את הסצנות שלה עם הכלוב של הציפורים שזה בעצם דימוי לחיים שלה
"אתן שרות למרות שאתן כלואות, אבל לי אין חשק לכלום"
אלאדיו מגזים עם הקנאה שלו, לא נותן לה להחזיק בטלפון וכל הזמן עומד על המשמר מפני ארתורו שבעבר ניהל איתה קשר.

ונעבור לארתורו/חורחה סאלינס - אולי אני לא אשמע אובייקטיבית, אבל גם אם לא הייתי יודעת את הרקע של השחקן ממש לא התרשמתי ממנו
שמעתי עליו שהוא שחקן טוב וותיק אבל עליי הוא לא השאיר יותר מידי רושם בשני הפרקים האילה. הפנים שלו די קפואות ולא ממש מביעות איזה רגש כלשהו אם זה טוב לב או ניכור. בסצנות עם מרלן הוא היה נראה הכי מנותק במיוחד בסצנות הראשונות. לא היה שם שום חיבור לטקסט. במילה אחת פרווה.

מה שכן ממש נהנתי מהמשחק של מרלן וסוזנה
מרלן ממש השתפרה מאז ששיחקה באחים דל מונטה
אהבתי את הדמות שלה פה למרות שהיא שאפתנית שאוהבת כסף ומותרות
הצחיק אותי איך שהיא שינתה למשרתת את השם רק בגלל שהוא "לא מספיק מעודן לדעתה" סמנתההה
"אבל גברתי קוראים לי פטרה"
רק איזו מסכנה רחינה איך שהיא מכריחה אותה להמשיך בהכנות לחתונה אחרי שג'ושוע הבוגדני חסר האחריות הזה גם התפרע עם האופנוע ועשה תאונה וגם אחרי שהוא התנשק עם אחותה
אחותה ממש ביצ'ית כזאת שתתבייש לה בזכות רחינה אחותה היא לא עלתה בסוף לאופנוע וניצלה

אהבתי את המפגש המקרי של רחינה עם דוד הם ממש מתאימים ויזואלית כזוג הצעיר הראשי
את השחקנית אני זוכרת לטובה מזיקיות היא ממש מתוקה והשחקן אומנם לא מוכר אבל איזה חתיך
הם ממש חמודים יחד ויזואלית. אהבתי איך שהם התנגשו אחרי שרחינה רצה מחנות שמלות הכלה בבכי אחרי שאמא שלה ואחותה שיגעו אותה
ואיך ששניהם נפלו על המדרכה הסתכלו לצד וקלטו אחד את השנייה. מאותו הרגע היה ברור שיש כבר ניצוץ חח

ואיזה כיף לראות פה גם את אלטאיר סופסוף שוב כדמות טובה
בעלה מתנהג אלייה בצורה ממש מזעזעת היא לא אמורה להישאר איתו
המעניין הוא למה הוא שינה את היחס שלו אלייה כי לפי מה שהיא סיפרה לחברה שלה בהתחלה הוא לא היה כזה. מה שהיא לא יודעת עדיין זה שהוא עוד בוגד בה

ומסתבר שהמאהבת שלו היא גם המאהבת של אלדיו. לא מספיק הוא מקנא לחוליה באובססיביות הוא גם בוגד בה:/ מסכנה. אבל איזה גוף יש לו חח
איכזב קצת גם לדעת שאלדיו לא באמת דאג לדוד שנפצע בתאונה עם ג'ושוע שהתנגש בו אלא דאג שכבר לא יהיה לו אמצעי לחץ על חוליה שכן הוא יודע שבעצם בשבילו - בשביל הבן שלה, היא נשארת איתו.

חוליה וארתורו נפגשים במקרה בבית חולים אחרי התאונה של ג'ושוע ודוד ונראה שזה קורה אחרי הרבה זמן שהם לא התראו מאז הקשר שהיה להם. כשאלדיו יראה את זה כבר יהיה "שמח"

בקיצור, ממש אהבתי והתחברתי

נראית טלנובלה מבטיחה
וללא ספק אני כבר מחכה לפרקים הבאים

evglev1

Well-known member
מנהל
גם לי קשה לראות את קלונגה בתור רשע

וחורחה סלינס בהחלט נראה מאוד מבוגר בהשוואה לקלונגה וממש לא דומה לאיך שהיה בפרומו של לילות מריאנה ובאמת לא מרשים אותי כגלאן.

חוליה באמת מסכנה מאוד.

מרלן פאבלה לראשונה לפחות ממה שאני ראיתי בתור דמות רעה ומכשפה. ורחינה באמת מסכנה עם משפחה מפלצתית כזאת.

faery18

New member
בדקות הראשונות היה צריך להתרגל אבל

עכשיו אני מתרשמת ממנו מפרק לפרק
למרות שברור שאני הכי נהנית לראות אותו כגלאן הטוב והג'נטלמני חח
זה אין ספק. הנקודה היא שהוא פשוט מוכשר ועושה הכל על הצד הטוב ביותר שלו

למעלה