תשוקה וכח - ספיישל פתיחה

ליהוק תמוה של מרלן פבלה

בדיוק אמרתי לענבל שזה מוזר שליהקו את מרלן כאמא לילדים מבוגרים.

elall

Member
מנהל
או לפחות שהיו מביאים ילדים יותר צעירים

מה הביאו לה את נונייז בן ה40?
לקולונגה לפחות הביאו "ילד" בן 24, אז עוד איכשהו מסתדר , אבל בן 40?! והוא אפילו לא ילד ראשון אצל דמותו של סלינס, שגם כן מאוד צעיר בשביל להיות אבא של נונייז.

נוניז נראה צעיר לגילו לדעתי

הוא בכלל לא נראה בן 40 אבל מרלן פבלה צעירה מלהיות אמא למישל רנאוד ואירינה באאבה הבעיה איתה ולא הם.

elall

Member
מנהל
גם מרלן לא נראת בת 39

נונייז ומרלן נראים בני אותו גיל, לא משנה אם בני 40 או 30. הבעיה היא בכולם.
הם היו צריכים להביא "ילדים" שנראים בני 20-25 כמו חוסה פבלו מינור ומישל , ומצד שני להביא להם הורים שנראים בני 50+.

אירנה נראת דווקא צעירה יותר

אבל מסכימה לגבי נונייז, סלינס ופבלה תאכלס ליהקו את סלינס בגלל הפופולאריות שלו כמו בכמה יפה האהבה. ליהוק הזוי בשחקנים.

evglev1

Well-known member
מנהל
מזכיר לי את הדיון על אשת הברזל

שטענו שקלונגה ולוסרו ואפילו גבריאלה ספניק מבוגרים מדי לדמויות שלהם וגם שם ודם ושיכרה מאהבה נקטלו בגלל הגיל המבוגר של אדוארדו יאנז. כאן הדיון הפוך.

דניאלה מונטנגרו

הפילוסופיה שלה היא לחיות את הרגע ולבלות היטב מבלי למדוד את התוצאות. היא הבת הקטנה של מונטנגרו, אין לה שאיפות. מתוך שעשוע הורסת את האירוסין של רחינה. מתאהבת בדויד לאחר שהבהירה לו שהיא רק ניצלה אותו כדי להשתעשע.
&nbsp
מגולמת ע"י אירינה באאבה. לא מוכרת במחוזותינו.

קונסאלו מרטינז

חסרת ביטחון עם דימוי עצמי נמוך. נכנסה מגיל 8 להוספיס. אינה יודעת את זהות אביה ושומרת בקנאות סוד על אימה מחשש לדחייה. אוהבת את קלרה כאחותה, יתומה שגדלה איתה.
&nbsp
התאהבה באריק, למענו עזבה את הדוגמנות ומסתירה ממנו את האמת על אימה כדי לא לאבד אותו. בגלל חווית נטישה שעברה נאחזת בכל חיבה וכדי לקבל את הסכמתם והאהבה של האחרים היא מרשה שיתעללו בה וישפילו אותה בעיקר בעלה.
&nbsp
זוכה לתמיכה גדולה מצד מיגל שמוכן להתעמת מול אחיו כדי להגן עליה.
&nbsp
מגולמת ע"י אלטאיר חאראבו. מוכרת לנו מ:
ים של סודות, הכל בשביל האהבה, יופי זה לא הכל, בטי ותהום של תשוקה

מיגל מונטנגרו

נדיב ומאוד משכיל, בנו הבכור של ארתורו.

הוא זוכה לזלזל מצד נינה ואחיו למחצה, דניאלה ואריק שמכנים אותו בלעג "מיגל הטיפש".

הוא מופנם, שקוע בעצמו, ורק צץ כאשר אחותו למחצה והיקרה, רחינה זקוקה לו או כאשר גיסתו, קונסאלו סובלת בוז של אריק. הוא עצמאי ויודע שהוא יכול ללכת ממקום של יהירות ואטימות אך עוצר אותו התקווה של כעסים קטנים עם ארתורו, ועל ידי אהבה סודית ואסורה שהוא מרגיש כלפי מישהו שגר בביתו.

מגולם ע"י חאומה מתאו. מוכר לנו מ:
כוחו של גורל

הוא לא שיחק את איוון הנער

הוא שיחק את דויד מונטנגרו. הנער ששיחק את איוון הנער הוא אדריאנו

elall

Member
מנהל
רנת והדר תודה רבה על הספיישל המושקע

שתהיה צפיה מהנה לכל מי שצופה

אני ראיתי שני פרקים ראשונים בזמנו, לא התחברתי והאמת זה היה לי צפוי, מראש ידעתי שזה לא כוס התה שלי.

elall

Member
מנהל
תכלס לא הייתי אפילו נותנת לזה צ'אנס

כי הרגשתי שזה כל כך לא טלנובלה בשבילי, אבל קצת הסתקרנתי בגלל מרלן (לדעתי מאכזבת פה ברמות) ובעיקר מרוב התלהבות שאני יכולה לצפות בערוץ הכוכבים בלייב בטלויזיה
.

למעלה