שלום רב. אולי תוכלו לעזור לי. ב-2006 הגשתי תביעה נגד

עננה12

New member
שלום רב. אולי תוכלו לעזור לי. ב-2006 הגשתי תביעה נגד

שכן מעלי אשר לא תיקן נזילה מדירתו. ניתן הסכם פשרה ובקשה למתן תוקף פס''ד להסכם
הוספתי סעיף שמכסה נזילות עתידיות כיוון שבמשך 30 שנה הוא תמיד עושה בעיות ולא מתקן

ב-2011 שוב היתה נזילה. שלחתי לו הסכם זה והנזילה תוקנה במיידי
לפני כשנה וחצי שוב החלה נזילה שהולכת ומתפשטת ובמשך כל התקופה זו שלחתי לו תזכורות לתקן. הוא כל הזמן התחמק

נזכרתי בהסכם זה ושלחתי לו לפני כחודשיים אך לצערי ללא אישור מסירה. הוא ידע שזה ממני ולא קיבל את המכתב ביד. מייד אחרי זה שלח לי לתכנית תיקון אך עדיין לא עשה כלום

אני יודעת שאני רשאית לפתוח לו תיק בהוצ''ל אך אני מעדיפה שישלם לי 10 אלף ש' ללא הוכחת נזק כפי שכתוב בהסכם כיוון שאני צריכה את הכסף דחוף.

מה אתם מציעים לי לעשות כדי לגרום לו לשלם במקום לפתוח תיק בהוצ''ל שיעלה לי כסף וטירחה

הרבה תודה

הסכם פשרה שקיבל תוקף של פסק דין

למעשה, מתוך השאלה עולה, כי מדובר בסכסוך שכנים, ביחס לנזילה מדירת שכן, אשר מסבה נזקים, בעטיו הוגשה תביעה, במסגרתה חתמו הצדדים על הסכם פשרה שקיבל תוקף של פסק דין.
בהעדר נתונים בדבר הסכם הפשרה שקיבל תוקף של פסק דין, לא ניתן לייעץ. ככל שיינתנו נתונים נוספים, יהא בידי לייעץ.

עננה12

New member
שלום עו''ד גרוס. כנראה לא הבנת. בנזילה הנוכחית עדיין לא

הוגשה תביעה. תביעות הוגשו בעבר במשך 30 שנה כולל 2 בבית משפט. הבן אדם הזה חלאה ותמיד מתחמק לתקן. יש בידי פשרה בעלת תוקף פס''ד מ-2006 ובה סעיף לגבי נזילות עתידיות שם נאמר שאם הוא לא יתקן כעבור x זמן הוא חייב לשלם לי 10 אלף ש' ללא הוכחת נזק.

אני הכנסתי את הסעיף כי ידעתי שתהיינה נזילות עתידיות והוא תמיד יעשה בעיות ואכן היתה נזילה ב-2011. שלחתי לו פס''ד זה והוא תיקן במיידי

ועכשיו שוב נזילה מלפני שנה וחצי שהולכת ומתפשטת מן הסתם. נופל טיח, גם לתוך מכונת הכביסה ויש ריח של עובש. הגיע הזמן לפגוע לו קשה בכיס!!!! עו''ד המליץ לי לפתוח לו תיק בהוצאה לפועל. תיק עולה כסף וטירחה.

מה אני יכולה לעשות כדי לפגוע לו סוף סוף בכיס כלומר שישלם 10 אלף ש' אשר מצויינים בפס''ד ללא קשר לתיקון

תודה רבה

למעלה